Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Kiek turite prizmių? (102 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
QUOTE(Tacita @ 2010 08 21, 16:12)
Hylk,nu tai saunu,sveikinu- gausi ka svajojai 4u.gif



Aciu, aciu , jau kai gausiu, tai rodysiuos gyvai lotuliukas.gif Idomu kaip jis naturoj g.gif , paveiksliukas ir lieka paveiksliuku, vistiek norisi paciupineti biggrin.gif ax.gif Tikiuosi jis manes nenuvils mirksiukas.gif
Atsakyti
kam grazuolio agato?nu labai jau fainas
http://cgi.ebay.com/...K:MEWAX:IT#shId
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2010 08 20, 23:02)
Nugi dalyvavau, bet nelaimėjau, o taip Žemė būtų pravertusi  verysad.gif

Neblogas ir taviškis posmas - patiko thumbup.gif Galėjo tris prizines vietas sugalvot mirksiukas.gif

simre grandinėlę su visais kankolais giriu - labai gražu thumbup.gif Supratau, jog man dar vieno stabdžiuko reikia, kad būtų gražu bigsmile.gif

Buvau Rundalėj: pilis graži, parkas nuostabus. Bauskė aplankyta - trolių nerasta verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(hylk @ 2010 08 21, 15:49)
Sveikos merginos, ir as noriu pasidalinti gera zinia

Labai grazus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 08 21, 15:07)
Net nezinau...1,35 gal labai mazai... g.gif Bet kalytes mazesnes...

Pas tėvus ne rotveileris, šiaip kažkoks mažas kieminukas. Svorio skirtumą daugmaž panašaus amžiaus šiniuką noriu palygint. Nes logiškai mąstant net visai vienodo amžiaus rotveilerio ir pav takso svoris turėtų ženkliai skirtis. Mama tą šunėką nusipirko iš nežinia ko, nei šuns mamos nei tėvo nemačius. Dabar bandom nuspėt, kas išaugs.

QUOTE(hylk @ 2010 08 21, 15:49)
Sveikos merginos, ir as noriu pasidalinti gera zinia, drauge is JAV papirko mano ilgai zvejota astuonkoji, nors jis neoriginalus o su fit, bet as jo labai norejau, svaigau ir dabar tik laukiu kada parplauks per vandenyna  biggrin.gif  ax.gif

Ooo thumbup.gif Kol kas neturiu nė vieno neoriginalaus karolio (na nebent perkant ne LT būtų koks užsienietis padielką įkišęs). Bet būtent tas aštuonkojis, kai tik jį pamačiau amerikonkų nuotraukose, man labai į akį krito. Turbūt net sugriešyčiau tokį kartu su troliais ant apyrankės užvert. Žinau, kad dar kažkoks "FIT" sidabriukas buvo įstrigęs, bet dabar jau nepamenu, koks tiksliai.
Atsakyti
erilukaha, koks augintinio grožis. wub.gif Aš prisiekusi šunininkė, tai galiu susilydyti tokius pupsikus pamačius. wub.gif

Merginos, niekas nebeieškot žvaigždžių?Arba šilkverpio kokio?
Atsakyti
QUOTE(Twitter @ 2010 08 21, 18:14)
Merginos, niekas nebeieškot žvaigždžių?Arba šilkverpio kokio?


Turi atliekamą šilkverpį? bigsmile.gif
Atsakyti
Nea, tik mačiau Vilniuje dar pirkti, tai ir pagalvojau, kad reik čia parašyti. smile.gif Parašysiu Jums į AŽ.
Atsakyti
hylk astunkojis nustebino, koks siltas veidukas wub.gif

naujajam temos sargiukui rotveileriukui linkiu siltu namuciu smile.gif labai jau mielas veidukas wub.gif nors sunu ir nemegstu ... tongue.gif

kazka dar buvau uzsimanius pagirt ar pasakyt ir pamirsau :/ ilgas plaukas trumpa atmintis tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Twitter @ 2010 08 21, 18:27)
Nea, tik mačiau Vilniuje dar pirkti, tai ir pagalvojau, kad reik čia parašyti. smile.gif  Parašysiu Jums į AŽ.


Dėkui 4u.gif

Beje, tas aštuonkojis yra labiau susijęs su troliais, nei šiaip eilinis "fits". Nes jis yra trolių dizainerės Marijos Nielsen darbas, berods ir kurtas su mintimi būti troliu, bet jo nepatvirtino ir nepradėjo gaminti po TB ženklu. Bet kažkiek pagamino šiaip, kaip tos dizainerės kūrinių. Dar tokio tipo yra pingvinas, robotas.
Atsakyti
Gavau šiandien dovanų žemę, nors visiškai jos nenorėjau ir pati pirkus nebūčiau - tai dabar nežinau ką čia su ja daryt doh.gif Nešiot nenoriu, stalčiuj laikyt tik tam kad gulėtų irgi nesamonė verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Enita @ 2010 08 21, 20:53)
Gavau šiandien dovanų žemę, nors visiškai jos nenorėjau ir pati pirkus nebūčiau - tai dabar nežinau ką čia su ja daryt doh.gif Nešiot nenoriu, stalčiuj laikyt tik tam kad gulėtų irgi nesamonė verysad.gif


Neįsižeistų tas, kas dovanojo, jeigu ją perparduotum? unsure.gif Aš planuoju ją pirkti ant savo būsimos fantazijos, kurią turėsiu tik spalio antroje pusėje blush2.gif
Atsakyti