Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Kiek turite prizmių? (102 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
QUOTE(Tacita @ 2010 08 21, 10:52)
Simre,pakerejai....zavinga,skoninga,su stabdziukais kaip super padarei.O kas ten per sarvuotis?Prasau is arciau man ji pateikt lens.gif -as gi uzsikabliavus dabar ant ju.Ir dar-kokio ilgio grandinele?O agatas-cia tas kur atsiunciau?O jau drugelis koks,ai ai...Nu simre,nuginklavai... doh.gif  thumbup.gif

Hm... Šarvuotis kažkada pirktas kaip unika tiksliai nepamenu kur - ar akropoly, ar hyper maximoj Kaune, bet kuriuo atveju Ievos soduose. Ilgai buvo vienišas, nebent alyvų spalvos paslaptis jam į kompaniją tiko. Dar bandžiau su rožiniu kvarcu derint. Bet dabar matyt atėjo laikas ir visas susidėliojo taip, kaip ir turi būt. Nesakau, kad tobula, bet pati rezultatu esu patenkinta. Su stabdžiukais idėja ne mano, neturiu kuom girtis. Drugelis mano seniai norėtas, su rasidos pagalba jau kuris laikas pas mane. Praktiškai dėl jo grandinėlę ant kaklo ir įsigijau. Aišku, panaudosiu ir kitoms variaijoms, bet šita išlaukta mano gavos. Grandinėlės ilgis 60 cm. Su mano 164 ūgiu, man pats tas. Jei užsidėt liemenuką gerai papus pakeliantį, tai drugelis gula kaip tik į tarpo tarp jų pradžią. Dėl agato tai gėda prisipažint, bet jau nepamenu, iš kurios jis pas mane atkeliavo (vėlgi rasidai tarpininkaujant).

Šarvuotį vėliau pafotkinsiu, dabar fotikas numiro sulig paskutinėm fotkėm.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo simre: 21 rugpjūčio 2010 - 10:05
QUOTE(Noa @ 2010 08 20, 21:59)
Ai, aš irgi pažįstu porą, bet pas juos kiti minusai, apie kuriuos nesiplėsiu biggrin.gif

Aha ir as tokiu zinau...po kiekvieno nuotykio...nesa dovanas...zmona apsipatenkinus... o kad zinotu...kame cia saknys...Todel, kaip ir tarp musu mergaiciu,...tai gal buna tarp musu berniuku,...jie pasikalba taip pat...ir kai mato ,kad Petrukas koks dovanas nesa, kai prisidirba...jiems gal stabdis insijungia...bijo, kad zmona nepagalvotu,...o idomu uz ka tu cia taip....geras toks... g.gif Tai ir nustoja po truputy dovanas pirkt... biggrin.gif
(Bet cia ne visiems, tai budynga...juk kiek zmoniu tiek isimciu...)
Papildyta:
QUOTE(simre @ 2010 08 21, 10:36)
Va, mano paskutinė naujiena:

Ojei...nu grozis neapsakytas...super, super, super... thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Kai pirkau agatus irgi planavau suvet, ant stoperiu, darant tarpus...Bet kai papirkau penkis agatus, ant stoperiu jau nebeliko... lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Tacita @ 2010 08 20, 22:29)
Gal kuri turit lysna labradorita,nemylima? ax.gif

As turiu du nemylimus...ir kas svarbiausiai zibancius,...bet man jie per tamsus...norisi sviesesniu... blush2.gif Bet ka tu gali pasiulyt apart uniku... g.gif
Ir rozinis auksas pas man kaip ir per ilgai dezutej guli,...nors jis mylimas, bet netinka ant mano ruzavos, nes turi aukso... doh.gif
Ir dar trikampiai kristalai, ant fantacijos, liudi nenesiojami...Nebent dukrai fantazija papirkt...bet is kur babkiu paimt,... rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(Noa @ 2010 08 21, 00:46)
Ir ką tu manai? Nupirko nepažymėtą biggrin.gif Tiesa, gražų, aš juo patenkinta, "aistra". Bet per sudėtinga žmogui buvo ieškot pagal katalogą doh.gif  Ir tai yra žmogus, kuris dirba vadovaujantį darbą, po skaičius maklinėja laisvai, kuris juridinėj savo reikalo pusėj belekokias spragas atranda - tai tu ple palygink sudėtingumą rast skylę įstatyme ir trolį stende umn.gif:

O tokia saviveikla visai super...as va irgi prisakydavau, man toki, toki lupdazy parvezk... o jis ima ir parveza kazkoki kita...sako pardaveja sake"pasliednij pysk mody" nu galvoju dabar tai amen... ir ka jus galvojat, graziausias lupdazis mano gyvenime...net nesvajojau, ir zurnaluose matydavau,kad tokios lupos grazios, o kuo pateptos, niekaip neisaiskindavau...o cia vyras eme ir papirko...Draugei taip seseliu parveze...CHANEL...nerealius...tai kad jie ne tokie ir kvaili gali buti...Ir su kvepalais sakau nupirk man Jador...nu o ka jei jam nepatinka,...jis man kitus paperka...sako man tie nepatinka...nu tai negi kvepinsies kvepalais kurie vyrui smirda... lotuliukas.gif
Kai tie kuriuos jis paperka visai nieko...o beto visada galima kam nors padovanot...juk kazkam gali ir patikt... biggrin.gif
Atsakyti
Labas dienas,
QUOTE(simre @ 2010 08 21, 10:36)
Va, mano paskutinė naujiena

Kaip grazuuuuuu wub.gif

QUOTE(erilukaha @ 2010 08 21, 10:52)
Nu sito negaliu ne pacituot...  biggrin.gif  O tai jis isleidzia, gal del to, kad ir tu ji isleistum... g.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Tai va tame ir reikalas, kad jis jei su draugais kur iseina--visad gryzta namo biggrin.gif Cia kaip mano teta sakydavo--namie augintas, reiskias pareis lotuliukas.gif As cia va taip ,,pa lebediam,, istrukstu, nu bet kad drauge uzmiesty gyvena, tai kur jau ten su taksu nakti gryzt, geraiu ant trolio dasimesiu.

QUOTE(erilukaha @ 2010 08 21, 10:58)
Nupirkom rotveileriuka...

Kaip fainai, turit suniuka thumbup.gif thumbup.gif Parodyk paskui..
Atsakyti
erilukaha, sveikinu "susilaukus" naujo šeimos nario thumbup.gif Vis dėlto vežimuką įsigijai ne be reikalo lotuliukas.gif

Nauja tema, galite bėgti balsuoti biggrin.gif
Atsakyti
Labas rytas smile.gif

erilukaha su nauju šeimos nariu clap.gif:

simre - kadangi "nepavydesiu" lotuliukas.gif tai labai mielas vaizdukas, ypav stabdziuku iradimas !!!!!

Grazaus savaitgalio visoms wink.gif
Atsakyti
Pasiromo...Ramzis 2menesiukai siandien ir mes jau paskiepyti...wub.gif


 i 
Ištrintos foto narės prašymu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 27 liepos 2011 - 21:42
Aciū mergaitės už pagyrimus mano naujienai blush2.gif

erilukaha - puikus naujasis gventojas. Gal gali pasakyt bent apytiksliai koks svoris? Klausiu, nes mano mama šiandien irgi šunėką nusipirko. Tikisi, kad bus tinkamas prie būdos sargauti. (Tėvų turimas šuo jau senas, būtinai reik pamainos). Bet pagal mamos pasakojimą manau, kad gali gautis ne kieminis, o lovinis (nuo žodžio lova) šuva.
Atsakyti
QUOTE(simre @ 2010 08 21, 14:17)
erilukaha - puikus naujasis gventojas. Gal gali pasakyt bent apytiksliai koks svoris?

Zinai, kaip tycia svarstykliu uzsilenke mikroshema...nu vaikas 10kg tai sis ryskiai lengvesnis...gal 5-7kg kokie...
Zinai mes irgi planuojam sodybon...jau buda yra nauja pasiltinta...bet taip prasau kad bent perziemot leistu namie vyras...nu bet bus matyt...as jau kaip ir nieko pries,kad aplamai namie gyventu...Nors ka tik verkiau kad vietos mazai... doh.gif O dabar jau ir rotveileriui uztektu...nu tik as bijau seriu tu...jau visur pilna net ant spinteliu virtuvej... va to tai negaliu pakest...nespeju po vaikais kuopt, o sia dar suniukas...bet fainuolis... wub.gif

Del ko klausi, koks svoris... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erilukaha: 21 rugpjūčio 2010 - 13:45
QUOTE(erilukaha @ 2010 08 21, 14:45)
Del ko klausi, koks svoris... g.gif

Kad bent įsivaizduot, kas gali iš to, kur mano mama parsinešė užaugt. Dabar jam (tiksliau jai) 1,5 mėn., sveria 1,35 kg, ilgis maždaug pursantro sprindžio su uodega. Ryškiai nebus kaip rotveileris.

Man dabar įdomu pasidarė - ar grandinėlės ant kaklo ženkliai mažiau populiarios nei apyrankės? Jei taip, tai kodėl?
Atsakyti
QUOTE(simre @ 2010 08 21, 14:52)
Kad bent įsivaizduot, kas gali iš to, kur mano mama parsinešė užaugt. Dabar jam (tiksliau jai) 1,5 mėn., sveria 1,35 kg, ilgis maždaug pursantro sprindžio su uodega. Ryškiai nebus kaip rotveileris.

Man dabar įdomu pasidarė - ar grandinėlės ant kaklo ženkliai mažiau populiarios nei apyrankės? Jei taip, tai kodėl?

Net nezinau...1,35 gal labai mazai... g.gif Bet kalytes mazesnes...
O grandineles, as nezinau kas man yra...as kai uzdedu mane dusint pradeda...toks guzas gerklej atsiranda...tikiuosi ne striuma kokia...bet kazko atpratus as nuo tu papuosalu. o cia visgi dar ir svory turi...gal del to...nots ziemai galvoju labiau bus populiaru...As papirkau specialiai trumpesne, sakiau nesiosiu su vienu karoliuku, kasdienom...Bet dabar taip gavosi,kad suveriau, o isvert gaila... doh.gif O nesiot kasdienom taip kaip dabar suverta kazkaip per dauk puosnu...ir apyranke taip sakiau nesiosiu su keliais, bet kiek papaerku,taip ir suveriu pilna koki derini...ir gailiu isvert... Tai dabar sakiau gana tikrai daugiau nepirksiu tu lenciugu, nu kose virt is ju ar ka... wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erilukaha: 21 rugpjūčio 2010 - 14:10
QUOTE(erilukaha @ 2010 08 21, 15:07)
ir apyranke taip sakiau nesiosiu su keliais, bet kiek papaerku,taip ir suveriu pilna koki derini...ir gailiu isvert... Tai dabar sakiau gana tikrai daugiau nepirksiu tu lenciugu, nu kose virt is ju ar ka... wink.gif

drinks_cheers.gif Va va doh.gif Mano dėžutėj viena grandinėlė ir jos užsegimas tiesiog guli nenaudojami, nes nešioju vieną ir tiek. Ir kelių karoliukų nesigauna nešiot, nes norisi susivert kiek įmanoma daugiau doh.gif Kažkokie gobšumo priepuoliai biggrin.gif

Erika, šuniukas labai mielas.

Simrės kūrinys mane paguldė ant menčių kuriam laikui, negalėjau prie kompo priropot. Iš pavydo wacko.gif biggrin.gif
Atsakyti
Erika,rotveileri as turejau-noriu pasakyti,kad lauke ju nelabai patarciau laikyti,nes jie ziema paskui turi problemu su sanariais-jie skaitosi trompo plauko.Nu nezinau,mes name laikem-pirmam aukste.Man rotveileris-didelis sarginis bet namudinis sargas,ne prie budos.taip kad pasilik sau.Labai fainas,biski net pavydziu lotuliukas.gif
Atsakyti