Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Kiek turite prizmių? (102 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
QUOTE(Erszebeth @ 2010 08 20, 23:02)
Aš saviškiui daviau katalogėlį, kuriame prie sidabriukų, kurių norėčiau, sužymėjau varneles. Ne prie visų, nes kartais ir pati galiu norėti kažkokį nusipirkti. Ir retirintų tame katalogėlyje jau nėra. O jis nueina su katalogu ir baksteli pirštu - kur sudėti tie, o kur tie?  bigsmile.gif Ir išrenka gražiausią. Stiklų nežymėjau, nes šituos noriu rinktis tik pati  ax.gif Gaunasi, kad dovana visada tokia, kokios noriu, bet ir staigmena išlieka  ax.gif

Cha cha. Ir aš saviškiui daviau per pereitas kalėdas. Ir dar pabrėžiau - matai, kiek prižymėta? Tiks belekuris...
Ir ką tu manai? Nupirko nepažymėtą biggrin.gif Tiesa, gražų, aš juo patenkinta, "aistra". Bet per sudėtinga žmogui buvo ieškot pagal katalogą doh.gif Ir tai yra žmogus, kuris dirba vadovaujantį darbą, po skaičius maklinėja laisvai, kuris juridinėj savo reikalo pusėj belekokias spragas atranda - tai tu ple palygink sudėtingumą rast skylę įstatyme ir trolį stende umn.gif:
Atsakyti
Mano meile tai nepirko ir nepirks man troliu. Ale dziaugiuosiu, kad visai nesikisa i mano pacios pirkimus. Tada as pati save pamyliu. Baisiai neisdidi tuo klausimu esu. Is pradziu pykdavau, kad tokia ar tokia proga vel pamirso pasveikinti, bet dabar net nebesinervuoju. O kai uzpykstu, tai ir be progos nusiperku, nes kitokio nuotaikos pagerinimo nebeisivaizduoju. Nu puiki terapija tie troliai. thumbup.gif
Atsakyti
Labas iš ryto smile.gif

Pirma gera naujiena: pagaliau pasijutau civilizuotam pasauly - namie jau internetas veikia.

Antra gera naujiena - pasiėmiau grandinėlę ant kaklo su baltais burbulais, juodataškiu ir gulbės užsegimu. Baisiai džiaugiuos, kad nė vienos grendinėlės nesimatavus pataikiau su ilgiu.

Apžiūrėjau naujienas gyvai - nu gražu, bet jau žemė... Nu įsivaizdavau didelę, bet ne tiek... Matyt mano vaizduotė per mažai laki.

QUOTE(Noa @ 2010 08 20, 14:12)
Jei pas katrą dieds kitoks, čia dera patylėt blush2.gif


Jep. Nors gal verta tokius ir po padidinamu stiklu laikyt.

QUOTE(Kikirike @ 2010 08 20, 14:30)
nu man užtuos vargus 5metus ir už kantrybe minimum rubino reikia  rolleyes.gif


Tikrai taip. Arba pvz. man: buvo toks laikas, kai 1,5 metų gyvenom naujai įsigytam bute, bet indus plaudavau vonioj (tiesiogine to žodžio prasme - vonios kambary kriauklės nebuvo), nes virtuvėj kriauklės nieks nepajungė.

QUOTE(Dovis @ 2010 08 20, 15:32)
Belekokio nenoriu

Bet va maniskis visada , kad ir be dovanu, bet kiekviena menesi prisimena musu vedybu diena. As net pati pamirstu, o jis visada pasako" su 17ta ".  wub.gif


Gal aš ir neteisi, bet turiu įtarimą, kad retas kilmingas katinas peles medžioja... Mūsų dvarnė gaudo viską: žiogus, drugelius, muses, varles, neseniai net kurklį į trobą parnešė. Galvoju, kad jei vaikų turėtų, tai turbūt ir kaimyno gaidį namo parvilktų...

Dėl datų ir progų pas mus ir panašiai - 26 diena (kaip ir dviguba gaunas - mes ir susipažinę ir vedę 2 dieną tik skirtingais mėnesiais) prisimenama beveik kas mėnesį jau daugiau nei 10 metų. Žodiškai, maždaug: "šiandien 26, kaip ir sukaktis kokia tai gaunas...". Bet va tada, kai tikrai rimta proga yra tai staigmenų nesitikėt geriau, nes garantuotai nusivilt teks.

QUOTE(Dovis @ 2010 08 20, 15:58)
Ai geriau sakykit,kad isvis nereikia to katino.


Reikia, net labai.

QUOTE(Song @ 2010 08 20, 16:02)
Reikia išmokyt kaip dantis valyt. Atsikėlė, nuėjo į tuliką ir pirmiausia nusimauna žiedą  pasitikrint, ar nėra kokios datos šiandien biggrin.gif


Tik dar tam reikalaui reik WC kalendorių pakabint.

QUOTE(Tacita @ 2010 08 20, 19:06)
o as va situs siulau jums mainams ar parduodu.


Ar man vaidenas, ar dėl unikos su žaliom gėlikėm buvai persiglvojus? Lyg rašei, kad labai tinka prie kažkokių kitų karolių? Arba aš jau susimaišiau blush2.gif

QUOTE(tamosiuke @ 2010 08 20, 21:49)
Nu yra dar ant sio svieto ir vyru kurie daro savo moterims sventes, tikrai yra, patikek...na, kelis tokius pazystu biggrin.gif


Teisybę sakant, man tokie įtartini šiek tiek. Aišku, nužliumbiu ir aš, kai maniškis progas pamiršta. Bet - turiu ne vieną pavyzdį, kai gėlės dovanojamos, progos prisimenamos, siurprizai daromi, o paskui staiga bum bum bum ir šeima išyra verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo simre: 21 rugpjūčio 2010 - 08:28
Simre,tu teisi,as del tu geliu jau kelis kartus apsigalvoju vis,bet jei kas imtu,tikrai pusdykiai atiduodu lotuliukas.gif
o del diedu ir geliu gerai pasakei -visgi geriau ner geliu,bet seima yra 4u.gif

Noa,prisijuokiau,kad taviskis is visu pazymety kataloge padovanojo nepazymeta lotuliukas.gif .Bet ko gero todel,kad AISTRA wub.gif -per ta aistra tau,jam troliai katalogiuka susiliejo ir nupirko su mintim,prasme...vai,kaip grazu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovis @ 2010 08 20, 17:07)
Peles+chemija,

Ojo,joi...tik ne chemija... doh.gif Atskleisiu musu labai superini isradima... mirksiukas.gif
Geresnio tikrai nerasit...Turejom maisto prekiu parduotuve...tai patikekit kiek zalos peles pridarydavo...isivaizduokit jei koki bankuhina apgrauzia... doh.gif Kruopos, nu viskas...Tai jei nuodu uzduosi, tai kai uzlys kur...tai kvapelis patikekit...as panelyte dat buvau, pelyte uzlindo tarp vyriu situ, kur lova kai isitiesineja, ir suspaudziau matyt, jezau koks kvapas kambary, ir rast negalejau...metai kokie dvoke, ir nezinai nei kur ,nei ko ieskot...kai jau nutekejau, lova pasogos gavau ta pacia, biggrin.gif ...tai kai veziausi reikejo isrinkt, va tada ir radau skeleta sudziuvusi...o jei doh.gif
Gryztam prie peliu...pirkom toki dacika, kuris atseit skleidzia vibro...peles neina duonos kepyklos dirikas parekomendavo...net juokas ima kokie pinigai, o nulis rezultato...
Tai va geriausia priemone, nueini i ukines, ten parduoda klijus pelems, kaip guma... istepi kardono gabaliuka, tokiom juostom, pes sprindy i ploty ...maistelio galima padet...ir apdedi tokiom juostom,kad negaletu praeit... tai ka labai saugai, arba aplamai ten is kur ateina,kad negaletu apeit... jos nepersoks, bet kai prilimpa, tai tik spek nurinkinet...tokie pacai prilimpa...mes tai sodyboj, ir aplamai sandeliuose pvz...kai reik labai kazkokia technika apsaugot...per telika vyra kai rode, tai jis ten aiskino...toks primityvus dalykas, bet toks efektyvus...nespejo tada telefonu atsakinet visi ukininkai skambino...klause kas do ciudas...paprasta bet efektyvu... thumb_yello.gif
Taip sodyboj isgujom didziules vapsvas,...ukiniam pastate insikure,..ko nebandem.galiausiai pult pradejo jos...net vakare negalima sviesos uzdekt buvo. puldavo tiesiogine prasme, kaip ipykusios buvo...tai siena istepem, o jos atskrenda ant sienos tupe, o paskui eina i savo avily...tai kai nutupia susivele sparnai ir psio, griuna...idialu...ryte ti susluoji... Visi gyviai geri, bet tik tol kol jie netrukdo gyvent zmogui... 4u.gif

Laba ryta be je... 4u.gif
Vakar Kaune buvaum, pirkom ciuci..buvo Megoj bet troliu nepirkom...Tik paziurejau naujienas, kuriu ne dauk buvo...kazkaip neuzkabino, gal kad ne tas galvoj...ejom ciuciu pirkt maisteliu ir t.t... smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erilukaha: 21 rugpjūčio 2010 - 09:17
Erika,tai ka nupirkot,greit rodyk ciuci,ar bent aprasyk bigsmile.gif
Atsakyti
Va, mano paskutinė naujiena:

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 08 21, 00:46)
Cha cha. Ir aš saviškiui daviau per pereitas kalėdas. Ir dar pabrėžiau - matai, kiek prižymėta? Tiks belekuris...
Ir ką tu manai? Nupirko nepažymėtą biggrin.gif Tiesa, gražų, aš juo patenkinta, "aistra". Bet per sudėtinga žmogui buvo ieškot pagal katalogą doh.gif  Ir tai yra žmogus, kuris dirba vadovaujantį darbą, po skaičius maklinėja laisvai, kuris juridinėj savo reikalo pusėj belekokias spragas atranda - tai tu ple palygink sudėtingumą rast skylę įstatyme ir trolį stende umn.gif:


Reiškia, nei vienas iš pažymėtų, jo supratimu, neatitiko reikiamos temos lotuliukas.gif Žmogus rinkosi atsakingai, taip sakant biggrin.gif

QUOTE(simre @ 2010 08 21, 10:36)
Va, mano paskutinė naujiena:



Kooks tobulas grožis thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(tamosiuke @ 2010 08 20, 22:19)
Na jis pavyzdziui....atsilygina visaip kitaip lotuliukas.gif  lotuliukas.gif ojezus, nesamones visokios i galva lenda, reikia stabdyt save, kad neprisnekeciau nesamoniu lotuliukas.gif Jei rimtai, tai jis mane pvz. isleidzia pas drauge su nakvyne, pabaliavot....pats lieka su vaikais...arba...nu ka jis cia dar fainai daro...ai, jis pas mane viska fainai daro, nes myli mane biggrin.gif

Nu sito negaliu ne pacituot... biggrin.gif O tai jis isleidzia, gal del to, kad ir tu ji isleistum... g.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Simre,pakerejai....zavinga,skoninga,su stabdziukais kaip super padarei.O kas ten per sarvuotis?Prasau is arciau man ji pateikt lens.gif -as gi uzsikabliavus dabar ant ju.Ir dar-kokio ilgio grandinele?O agatas-cia tas kur atsiunciau?O jau drugelis koks,ai ai...Nu simre,nuginklavai... doh.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Tacita @ 2010 08 21, 10:23)
Erika,tai ka nupirkot,greit rodyk ciuci,ar bent aprasyk bigsmile.gif

Nupirkom rotveileriuka...nes kaip ir planavom bet kokiu atveju ji pirkt...tik vis atideliojom... o dabar tai staigiai, susiskambinau, susikroviau visus vaikus ir islekiau...gryzom vakar nakty... o dabar isnese skiepyt dukra,..butinai pafotkysiu... fainuolis toks wub.gif Du menesiai siandien suejo... Labai normaliai permiegojo...nereikejo su situo miegot vonioj... lotuliukas.gif Labai lengvai adaptuojasi... Toks sustrikas, kai ant ranku tai mirstanti gulbe, kai paleidi tai laikykis, ant maziuko kaip soko, pargriove, sausaini avizini ateme, hlapt,hlapt ir prarijo, net sureaguot nespejom...Sirsalas namie... doh.gif
Atsakyti
O blyn, kaip Simrė dėėėjo blink.gif Tyliu. Negirsiu, dar ko, verčiau pavydėsiu biggrin.gif
Atsakyti