Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Kiek turite prizmių? (102 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
QUOTE(tamosiuke @ 2010 08 20, 21:49)
Nu yra dar ant sio svieto ir vyru kurie daro savo moterims sventes, tikrai yra, patikek...na, kelis tokius pazystu biggrin.gif

Ai, aš irgi pažįstu porą, bet pas juos kiti minusai, apie kuriuos nesiplėsiu biggrin.gif Geriausias diedo egzempliorius yra populiariausias egzempliorius. Nes jo aiškiausia instrukcija, daug kas žino, galima pasiklaust... O gauk kokį retą - tai paskui nei kas taisys, kai suges, nei detalių rasi irnesakyk.gif

O troliai man ir pačios pirkti gražiai atrodo biggrin.gif
Be to, man mažiukas sūnus juos perka - tai 100 kartų geriau, negu nuo diedo rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 08 20, 21:48)
Draugaukim.
Turi visai nemažai, o jau ko čia mažai? Fantaziją va turi, o apyrankė su trim karoliukais irgi gerai - tai ne su dviem. Metus kokius prasirk, kaip mes čia, žėsim tada, kiek turėsi biggrin.gif

lotuliukas.gif aha, dar nesenai su dviem turejau. dabar va gimtadienis ant nosies-net cyptt norisi kaip laukiu lotuliukas.gif

QUOTE(tamosiuke @ 2010 08 20, 21:49)
Nu yra dar ant sio svieto ir vyru kurie daro savo moterims sventes, tikrai yra, patikek...na, kelis tokius pazystu biggrin.gif bet daugumoj, tai tokie slunkiai lietuviski biggrin.gif ir mano tam tarpe, nu bet ka daryt...jis kitaip man atsilygina lotuliukas.gif


maniskis irgi visai ne is tu , kur suprastu, kad mazos dovanos stiprina draugyste (as jau nekalbu apie santuoka doh.gif biggrin.gif ) , bet eme ir nustebino. su trenksmu net. va sita apyrankyte su karoliukais jis man padovanojo 12 metiniu proga. man nieko nezinant susisieke su happy ir paklause kaip kas ir ka-ana jam viska ispasakojo, ko noriu, kaip pirkt ir pns smile.gif wub.gif zinant, kad jie nei draugai nei ka, kad jis ISDRISO susirades mano telefone jos numeri, jai paskambint ir paklaust-man ta apyrankyte mano reiskia daugiau nei visa reciausia kolekcija wub.gif jau praejo keli menesiai ir daugiau negavau nei vieno grozio unsure.gif , bet man dzin. jau geriau tikrai nuo dusios, nei prisidirbes temptu kas savaite doh.gif o tokiu tikrai pazistu doh.gif
Atsakyti
kaip tiktu sitas i mano apyranke doh.gif
http://cgi.ebay.com/...e=STRK:MEWAX:IT
Atsakyti
une pritariu 100% wub.gif wub.gif wub.gif 4u.gif
Atsakyti
Labukas wink.gif

Fontenay - lavbai gera patarimą vyrui davei o ir gėles tobulas išrinko blush2.gif

Dėl katuko - pas kurią čia du labradoritai atnešti vaikų buvo, tai vieną gal ir priglaustum ? blush2.gif
Atsakyti
Tik atsijunk nuo kompo kelioms valandoms, o jus jau prirase ir persoke per 5 puslapius i prieki doh.gif , skubu vytis , ir dekoju aciuks.gif visoms uz pagyras mano Indigo gelems bis.gif
Atsakyti
QUOTE(labamba @ 2010 08 20, 21:59)
o jei placiau g.gif  lotuliukas.gif  bigsmile.gif  4u.gif

Na jis pavyzdziui....atsilygina visaip kitaip lotuliukas.gif lotuliukas.gif ojezus, nesamones visokios i galva lenda, reikia stabdyt save, kad neprisnekeciau nesamoniu lotuliukas.gif Jei rimtai, tai jis mane pvz. isleidzia pas drauge su nakvyne, pabaliavot....pats lieka su vaikais...arba...nu ka jis cia dar fainai daro...ai, jis pas mane viska fainai daro, nes myli mane biggrin.gif

QUOTE(Noa @ 2010 08 20, 21:59)
Ai, aš irgi pažįstu porą, bet pas juos kiti minusai, apie kuriuos nesiplėsiu biggrin.gif Geriausias diedo egzempliorius yra populiariausias egzempliorius. Nes jo aiškiausia instrukcija, daug kas žino, galima pasiklaust... O gauk kokį retą - tai paskui nei kas taisys, kai suges, nei detalių rasi irnesakyk.gif

Zinau ir as tokiu ,,idealiu,, seimu, beabejo su kitais minusais biggrin.gif
Tu teisi--populiariausias egzempliorius yra geriausias, atsibodus galima ir i komisa priduot, o va su retaisias jau sunkiau...niekas ju nenori...

QUOTE(une @ 2010 08 20, 22:04)
maniskis irgi visai ne is tu , kur suprastu, kad mazos dovanos stiprina draugyste (as jau nekalbu apie santuoka  doh.gif  biggrin.gif ) , bet eme ir nustebino. su trenksmu net. va sita apyrankyte su karoliukais jis man padovanojo 12 metiniu proga. man nieko nezinant susisieke su happy

Nu klausyk, va pas tave tai is tu retuju ka...saunuolis vyras, moka nustebint 4u.gif Tik va ka daryt reikes jei jis suges? Kuom detales keisi? lotuliukas.gif Nepyk, juokaju 4u.gif
Atsakyti
Gal kuri turit lysna labradorita,nemylima? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(tamosiuke @ 2010 08 20, 21:19)
Na jis pavyzdziui....atsilygina visaip kitaip lotuliukas.gif  lotuliukas.gif ojezus, nesamones visokios i galva lenda, reikia stabdyt save, kad neprisnekeciau nesamoniu lotuliukas.gif Jei rimtai, tai jis mane pvz. isleidzia pas drauge su nakvyne, pabaliavot....pats lieka su vaikais...arba...nu ka jis cia dar fainai daro...ai, jis pas mane viska fainai daro, nes myli mane biggrin.gif

bigsmile.gif biggrin.gif buvau ne apie tai pagalvojus lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Tacita @ 2010 08 20, 22:29)
Gal kuri turit lysna labradorita,nemylima? ax.gif

turiu , ka siulai? hihihi.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Vis bandau vytis, ir vis nesėkmingai doh.gif Mačiau visas naujienas ir grožybes, bet per kelias dienas nebesusirenka citatos, tai nebegirsiu po vieną, kad netyčia kurios nepamirščiau blush2.gif

QUOTE(labamba @ 2010 08 20, 13:51)
mergaites,kuri dalvaujat trollbeads konkurse facebook'e? ax.gif  biggrin.gif


Nugi dalyvavau, bet nelaimėjau, o taip Žemė būtų pravertusi verysad.gif Turbūt pamatė, kad parašiau kitoje vietoje, jog ji mano sąraše, tai pagalvojo - kam dovanoti, jeigu vis vien nusipirks lotuliukas.gif Kas ta Leonė, gal netyčia mūsiškė? bigsmile.gif

QUOTE(Noa @ 2010 08 20, 21:43)
O va su troliais biskutuką iš vienos pusės paprasčiau - iš esmės bet kokį sunaudot galima, o iš kitos - sunkiau, mat jie vietas dažnai keičia. O tas mano diedą konkrečiai gąsdina biggrin.gif Irgi kartais į neviltį įvaro - nu plem, pirk belekatrą doh.gif  ne, neperka belekatro, mol, labai daug, sunku išsirinkt, stovėsiu kaip durnas, dar žmonės pamatys. Ajochaidy, nu tai pardavėjai sakyk, apyrankę mano nunešk, pasakyk, kiek pinigų nori išleist - ana jau parinks doh.gif


Aš saviškiui daviau katalogėlį, kuriame prie sidabriukų, kurių norėčiau, sužymėjau varneles. Ne prie visų, nes kartais ir pati galiu norėti kažkokį nusipirkti. Ir retirintų tame katalogėlyje jau nėra. O jis nueina su katalogu ir baksteli pirštu - kur sudėti tie, o kur tie? bigsmile.gif Ir išrenka gražiausią. Stiklų nežymėjau, nes šituos noriu rinktis tik pati ax.gif Gaunasi, kad dovana visada tokia, kokios noriu, bet ir staigmena išlieka ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 08 20, 23:00)
turiu , ka siulai? hihihi.gif

nenarvuok,per skype pasnekesim lotuliukas.gif

QUOTE(Erszebeth @ 2010 08 20, 23:02)

Aš saviškiui daviau katalogėlį, kuriame prie sidabriukų, kurių norėčiau, sužymėjau varneles. Ne prie visų, nes kartais ir pati galiu norėti kažkokį nusipirkti. Ir retirintų tame katalogėlyje jau nėra. O jis nueina su katalogu ir baksteli pirštu - kur sudėti tie, o kur tie?  bigsmile.gif Ir išrenka gražiausią. Stiklų nežymėjau, nes šituos noriu rinktis tik pati  ax.gif Gaunasi, kad dovana visada tokia, kokios noriu, bet ir staigmena išlieka  ax.gif

geras-reik imti pavyzdi drinks_cheers.gif
Atsakyti