Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Kiek turite prizmių? (102 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
QUOTE(Laisvė @ 2010 08 20, 20:41)

Vietininkė praktiškai lotuliukas.gif
Atsakyti
Šiandien pamačiau ir mūsuose tų pūkuotų dovaninių juostelių kankolams suverti. Gėrių parduotuvėje jie kainavo po 20 ct. už štuką.
Bet išsiverčiu kol kas be jų irnesakyk.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laisvė: 20 rugpjūčio 2010 - 19:46
O aš tokių panašių turiu, jie vadinasi pypkės valikliai biggrin.gif Diedo, žinia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Laisvė @ 2010 08 20, 20:45)
Šiandien pamačiau ir mūsuose tų pūkuotų dovaninių juostelių kankolams suverti. Gėrių parduotuvėje jie kainavo po 20 ct. už štuką.
Bet išsiverčiu kol kas be jų  irnesakyk.gif

as gi pasinaudojau reklama ir papirkau thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos pleputes 4u.gif

QUOTE(Tacita @ 2010 08 20, 12:27)
Kikirike...nu baik tu-nu gi pasitaiko...Pamirso,nu ir buna...pasveikins be progos kada su geliu puokste,dar fainiau bus.Ka man bekalbet tada,jei man vyras geliu gimus vaikui nepadovanojo-maniau namie puokste didziausia laukia,bet deja-grizau is gimdymo namu ir spyga-dar tualeta sveiciau po visko,kaip su draugais dukros gimima aplaiste doh.gif  lotuliukas.gif .Dabar kaip bajeri jau pasakoju,bet pamenu tik pagimdzius tai asara nubraukiau..

Ir man geliu nenupirko...ir as turlika sveiciau ir butelius tuscius is kampu rankiojau...nu kokie jie kartais buna nesusiprateliai doh.gif

QUOTE(Noa @ 2010 08 20, 14:12)
Reik mest romantiką į šalį ir daryt taip:
1. Išvakarėse (arba prieš 2 dienas). Pranešti. "Ar tu žinai, kokia diena? O žinai, kokia proga pareina? Tai va. Labai norėčiau to ir ano, kaina tokia, parduoda ten" blush2.gif Pliusas - bent mažiau šansų, kad pamirš.
2. Jei jau pamiršo. "Tu mane pamiršai, tu manęs nebemyli, oi oi. Duok 200 litų." Nueini ir nusiperki, ką reikia bigsmile.gif
3. Nesitikėk tu iš jo, kad bus nesklerotikas, jei yra sklerotikas. Džiaukis, kad bent kelnių klyną užsisegt neužmiršta. Su tokiu diedu dar įmanoma gyvent. Bjauriausi diedai, ir aplamai žmonės - tai tokie, kurie nieeeeeko neužmiršta biggrin.gif
Kokiam? unsure.gif

thumbup.gif As elgiuosi pagal siuos tris punktus pagal situacija biggrin.gif

QUOTE(franciska @ 2010 08 20, 14:38)
tikiuos  biggrin.gif
bet ir daba ne be manes prisimene...vis kur uzuomena numetu...kad neuzmirstu  doh.gif  po to dar knygutes prirodai ko nori....uzsuki dar  i parde pries savaite ir sakai kad atidetu savaitei nes tikrai ateis vyras pirkti  doh.gif  taip va ir zaidziam...o jis mano kad gudrus labai  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

As taip ir suzadetuviu zieda issirinkau ir penkmecio progos zieda:D nu tai ka su juo daryt...tai va taip nuvedu lyg tarp kitko, parodau...pajuokauju, tipo--o kaip grzu...kaip man tiktu...na jis ir nuperka, nes kitaip tai ateina Kuciu ryta ir sako--ka tau dovanu nuo Senio Salcio nupirkt doh.gif galiu nusaut uz tai, juk jei zinai, kad Kaledos tai jau is anksciau paieskok kazka, nu bet jis toks ir ka darysi...svarbu, kad nors nuperka, nesvarbu kad ir mano issirinkta, nors kartais taip noretusi staigmenos....

QUOTE(Fontenay @ 2010 08 20, 16:01)
Na stai ir rodausi savo Indigo geles wub.gif

Grazios man jos, net labai..ir labai man tiktu wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tamosiuke: 20 rugpjūčio 2010 - 20:29
QUOTE(Laisvė @ 2010 08 20, 18:37)
Jau dėlioji svajonių apyrankę?

Kol kas tik mintyse blush2.gif , bet artimiausiu metu jau planuoju pradet drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(tamosiuke @ 2010 08 20, 21:28)
Ir man geliu nenupirko...ir as turlika sveiciau ir butelius tuscius is kampu rankiojau...nu kokie jie kartais buna nesusiprateliai doh.gif

nu man jau linksma-ojei ,vadinas diedai yra diedai-geras,galvojau as viena ant sio svieto tokia nelaiminga buvau,pasirodo cia besikartojanti istorija doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tamosiuke @ 2010 08 20, 21:28)
nes kitaip tai ateina Kuciu ryta ir sako--ka tau dovanu nuo Senio Salcio nupirkt doh.gif galiu nusaut uz tai, juk jei zinai, kad Kaledos tai jau is anksciau paieskok kazka, nu bet jis toks ir ka darysi...

Plem, visi jie tokie, net žvengas paėmė lotuliukas.gif Aš irgi visai konkrečiai nuvedu į parduotuvę ir pirštu parodau. Va, matai, šita auksinė grandinėlė? Viršuj, antra nuo krašto, taip ta? tai va... Gerai po eglute atrodytų, ania? biggrin.gif

Kita vertus, kartą taip pasimoviau. Parodžiau laikrodį, konkretų, sako, panašų kažkokį? Ne, sakau, ne panašų, o šitą būtent. Ir ką jūs manot? ŠITĄ kažkas nupirko biggrin.gif ateina dieds, o TO nėr biggrin.gif tai vietoj to, kad keltų bangas ir lieptų persirinkt, nupirko aukščiau minėtą panašų. Baisų kaip karas biggrin.gif Mano babytė tokių jau nenešioja biggrin.gif Nežinau, kas tokius nešioja biggrin.gif

O va su troliais biskutuką iš vienos pusės paprasčiau - iš esmės bet kokį sunaudot galima, o iš kitos - sunkiau, mat jie vietas dažnai keičia. O tas mano diedą konkrečiai gąsdina biggrin.gif Irgi kartais į neviltį įvaro - nu plem, pirk belekatrą doh.gif ne, neperka belekatro, mol, labai daug, sunku išsirinkt, stovėsiu kaip durnas, dar žmonės pamatys. Ajochaidy, nu tai pardavėjai sakyk, apyrankę mano nunešk, pasakyk, kiek pinigų nori išleist - ana jau parinks doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 20 rugpjūčio 2010 - 20:46
labuka wink.gif

sveikinuosi jau antra karta smile.gif kazkada buvo pirmas, kai tik norejau suprast kas per daiktas yra tie troliai biggrin.gif ir happy uzticharino, kad apacioj sedziu...smile.gif

si karta jau sakau "labas", nes pasidariau didele troliu gerbeja wub.gif nezinau nei desimtadali to, ka zinot jus apie juos smile.gif , bet su laiku tikiuosi pasimokysiu is jusu drinks_cheers.gif

turiu as laaabai mazai..... fantazija ir sidabrine apyranke su trim troliukais blush2.gif "raudonaja plunksna" , "egzotiska gele" ir sidabriuka "vynuoge" wub.gif taigi tik pradziu pradzia... labai svajoju apie raudona su siek tiek zalsvu ir pilku atspalviu , sidabriuku apyranke wub.gif

draugaukim 4u.gif
Atsakyti
Draugaukim.
Turi visai nemažai, o jau ko čia mažai? Fantaziją va turi, o apyrankė su trim karoliukais irgi gerai - tai ne su dviem. Metus kokius prasirk, kaip mes čia, žėsim tada, kiek turėsi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Tacita @ 2010 08 20, 21:39)
nu man jau linksma-ojei ,vadinas diedai yra diedai-geras,galvojau as viena ant sio svieto tokia nelaiminga buvau,pasirodo cia besikartojanti istorija  doh.gif  lotuliukas.gif

Nu yra dar ant sio svieto ir vyru kurie daro savo moterims sventes, tikrai yra, patikek...na, kelis tokius pazystu biggrin.gif bet daugumoj, tai tokie slunkiai lietuviski biggrin.gif ir mano tam tarpe, nu bet ka daryt...jis kitaip man atsilygina lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 08 20, 20:43)
Plem, visi jie tokie, net žvengas paėmė lotuliukas.gif Aš irgi visai konkrečiai nuvedu į parduotuvę ir pirštu parodau. Va, matai, šita auksinė grandinėlė? Viršuj, antra nuo krašto, taip ta? tai va... Gerai po eglute atrodytų, ania? biggrin.gif

Kita vertus, kartą taip pasimoviau. Parodžiau laikrodį, konkretų, sako, panašų kažkokį? Ne, sakau, ne panašų, o šitą būtent. Ir ką jūs manot? ŠITĄ kažkas nupirko biggrin.gif ateina dieds, o TO nėr biggrin.gif tai vietoj to, kad keltų bangas ir lieptų persirinkt, nupirko aukščiau minėtą panašų. Baisų kaip karas biggrin.gif Mano babytė tokių jau nenešioja biggrin.gif Nežinau, kas tokius nešioja biggrin.gif


O va su troliais biskutuką iš vienos pusės paprasčiau - iš esmės bet kokį sunaudot galima, o iš kitos - sunkiau, mat jie vietas dažnai keičia. O tas mano diedą konkrečiai gąsdina biggrin.gif Irgi kartais į neviltį įvaro - nu plem, pirk belekatrą doh.gif  ne, neperka belekatro, mol, labai daug, sunku išsirinkt, stovėsiu kaip durnas, dar žmonės pamatys. Ajochaidy, nu tai pardavėjai sakyk, apyrankę mano nunešk, pasakyk, kiek pinigų nori išleist - ana jau parinks doh.gif

ui pasijuokiau lotuliukas.gif paskui dar skundziasi,kad vyrai staigmenu nedaro,pacios dovanas issirenka,dziaugtis moteros reikia lotuliukas.gif kad turime tokia galimybe,paskui bus kaip Noa'ai gausite toki laikroduka,kad net babytei neperdovanosite tongue.gif


Papildyta:
QUOTE(tamosiuke @ 2010 08 20, 20:49)
Nu yra dar ant sio svieto ir vyru kurie daro savo moterims sventes, tikrai yra, patikek...na, kelis tokius pazystu biggrin.gif bet daugumoj, tai tokie slunkiai lietuviski biggrin.gif ir mano tam tarpe, nu bet ka daryt...jis kitaip man atsilygina lotuliukas.gif

o jei placiau g.gif lotuliukas.gif bigsmile.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti