Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Kiek turite prizmių? (102 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
QUOTE(jova @ 2010 08 20, 18:49)
man atrodo ta kita faze dabar man kai esu nebepatenkinta puse karoliu  doh.gif ziuriu ir vis mastau kam man anie reikalingi, norec kitais pakeist g.gif

Buvo jau man ta fazė... Visus nepritapėlius čia atnešiau ir išturgavojau arba išsimainiau. Bet ji ne visoms ta fazė būna. Palauk, gal praeis.
Atsakyti
QUOTE(Tacita @ 2010 08 20, 19:51)
Silver city-cia kita firma ir trollbeads jie neprekiauja-ten kazkokie MY SECRET berods.
tai daryk mainus,gi cia viskas imanoma mirksiukas.gif


tai jei kas ieskot neuzmirstuoles su pumpuru ar dryzuotojo - tai turekit omeny kad pasmane jie nemylimi doh.gif dar del uzgaveniu nesu tikra rolleyes.gif

vienu zodziu pati nezinau ko noriu dabar, kai atkeliaus ant kaklo grandinele tada gal pasideliosiu kazka g.gif
Atsakyti
o as va situs siulau jums mainams ar parduodu.
user posted image
siulykit variantus,nes as busiu lanksti ir nebrangiai noriu.Labiausiai noreciau pvs keisti visus manuosius i labradorita ar kita akmena,arba sidabrioka koki,arba viena kankola plius sidabriuka nebrangu,arba parduodu-visus kartu -pigiau nei atskirai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tacita: 20 rugpjūčio 2010 - 18:10
QUOTE(jova @ 2010 08 20, 18:56)
tai jei kas ieskot neuzmirstuoles su pumpuru ar dryzuotojo - tai turekit omeny  kad pasmane jie nemylimi doh.gif dar del uzgaveniu nesu tikra rolleyes.gif

vienu zodziu pati nezinau ko noriu dabar, kai atkeliaus ant kaklo grandinele tada gal pasideliosiu kazka  g.gif

Kuom neuzmirstuoles neitiko, juk tiek svaigai, tiek laukei biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovis @ 2010 08 20, 19:24)
Kuom neuzmirstuoles neitiko, juk tiek svaigai, tiek laukei biggrin.gif

Ale Dovis atsimeni visu norus lotuliukas.gif blink.gif -geras

oas irgi pora prizmiu dar paimciau-nors net gal tris-raudonaja,levandos ir turkio tamsaus berods blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tacita: 20 rugpjūčio 2010 - 18:27
QUOTE(Dovis @ 2010 08 20, 20:24)
Kuom neuzmirstuoles neitiko, juk tiek svaigai, tiek laukei biggrin.gif


tai va - daba noras praejo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaima @ 2010 08 20, 18:43)
Senai galvoju apie apyrankę, gimtadieniui gavau silverio čekį nemažą, maniau nusikirsiu, bet beskaitydama jus susibalamūtinau galutinai, ir kažko silverių apyrankės užsegimas nerimtas pasirodė.

Jūs čia žinovės tame reikale, kokią apyrankę geriau pirkt, kad užsegimas laikytų  g.gif  viskas man  ten nauja, bet kiek grožio  bigsmile.gif  bigsmile.gif  bigsmile.gif

Nu matai, kaip mes tau patarsim - mes čia trolininkės maniakės biggrin.gif Tai aišku, kad patarsim trollbeads apyrankę ir užsegimą. Nes tas yr originalas, kokybė ir nechaltūra, o silvery - padielkos, kurios ybėjuj po 5 litus. Kita vertus, yra kas jas perka ir gal nesiskundžia... O gal skundžiasi. Viena mergina čia rašė, kad silverio apyrankė atsiseginėja...

Troll apyrankės yra tik dviejų pavyzdžių, odinės arba metalinės (aukso ir sidabro, populiariausios sidabro). O užsegimai visi normalūs, nei vienas nechaltūrina unsure.gif Pagal grožį renkamasi unsure.gif

Nu bet troll ir kaina kita, žinia unsure.gif

QUOTE(Tacita @ 2010 08 20, 19:06)
o as va situs siulau jums mainams ar parduodu.
user posted image
siulykit variantus,nes as busiu lanksti ir nebrangiai noriu.Labiausiai noreciau pvs keisti visus manuosius i labradorita ar kita akmena,arba sidabrioka koki,arba viena kankola plius sidabriuka nebrangu,arba parduodu-visus kartu -pigiau nei atskirai.

Davai mainom tavo antrą, tą su sagom, į vaivorykštę? Kitaip tariant, grubią buitį į gamtos grožį wub.gif biggrin.gif

O jei nenori, tai parduodu mainau visus, išskyrus žalią su gėlytėm - jis jau rado namus, chiebrą ir sugyventinius, gerai jaučiasi ir panašiai...
user posted image

Irgi, škia, esu lanksti ir visokia bigsmile.gif Kaip Tacita bigsmile.gif

O aplamai tai tos dvi unikos, kur iš dano, panašios Tacitos ir mano, realiai spalviškai vienos prie kitų tinka, taip kad prašom kas nors imti visas keturias bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 20 rugpjūčio 2010 - 19:19
Noa,nea,vaivorykstes nenoriu.Taip kad mudvieju kankolai laukia nauju namu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tacita @ 2010 08 20, 20:18)
Noa,nea,vaivorykstes nenoriu.Taip kad mudvieju kankolai laukia nauju namu  4u.gif

biggrin.gif Tada laukia. Imkit kas nors, ypač dano unikas biggrin.gif Aš gi jų 4 turiu lotuliukas.gif Dvi pasilieku, bet keturios - tai jau daug biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 08 20, 20:21)
Aš gi jų 4 turiu lotuliukas.gif Dvi pasilieku, bet keturios - tai jau daug biggrin.gif

Bet keturios liudytų nesvietną atsidavimą danui hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Laisvė @ 2010 08 20, 20:32)
Bet keturios liudytų nesvietną atsidavimą danui  hihihi.gif

O tai kaip dabar pas mane yra lotuliukas.gif Jaučiuosi tikra dano atstovė žemėje lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 20 rugpjūčio 2010 - 19:39
QUOTE(Noa @ 2010 08 20, 20:38)
Jaučiuosi tikra dano atstovė Marijos žemėje lotuliukas.gif

Atsakyti