Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Kiek turite prizmių? (102 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
QUOTE(erilukaha @ 2010 08 16, 15:21)
O tu del rankinio tai pagalvok  mirksiukas.gif ,...nes kaip ir vel planuojam uzsakyma... rolleyes.gif

Vargu... Piniginėj smegduobė atsivėrė - antras atostogų mėnuo į pabaigą... Verkiant į darbą norisi, nes laikas trolių sandėlį atnaujinti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 08 16, 15:08)
Tai gal ir atvirkščiai galima? Kad zodiakai ką nors kitą simbolizuotų? Kad ir ta avino galva (maan irgi vienintelė graži) - pvz. kokį nors garbingą šašlykų valgymą... biggrin.gif

Galima ir taip bigsmile.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 08 16, 15:30)
Dar yra Dvyniams tinkamas Angelas ir Demonas... Nu bet čia gal ne visiems - labai jau tas demonas demoniškas biggrin.gif
Bet aš jo nepirksiu, nes mano mažiui netinka visai. Joks jis demonas, jis kaip tik labai doras ir ūkiškas biggrin.gif

Aaaa...va sakau,ko as jo noriu...cia gi mano MB kopija... drinks_cheers.gif Irgi dvinys...ale viens prie vieno... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 08 16, 16:30)
Aaaa...va sakau,ko as jo noriu...cia gi mano MB kopija... drinks_cheers.gif Irgi dvinys...ale viens prie vieno... smile.gif

Vuo vuo, tai aš ir galvoju - nebent diedams kokiems, ne mažiems vaikučiams biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2010 08 16, 15:17)
Žiūriu, vežimo baideisi, ale vis vien galiausiai pasiryžai?  hihihi.gif

O matai jo prasme tokia...Kadangi si apyranke yra skirta mano dukros garbei... aciuks.gif Tai vezimelis simbolizuoja tai, kad ,kad ir kokia ji butu didele jau...ji visada bus mano mazoji mergaite... wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erilukaha: 16 rugpjūčio 2010 - 15:46
QUOTE(erilukaha @ 2010 08 16, 16:45)
O matai jo prasme tokia...Kadangi si apyranke yra skirta mano dukros garbei...  aciuks.gif Tai vezimelis simbolizuoja tai, kad ,kad ir kokia ji butu didele jau...ji visada bus mano mazoji mergaite... wub.gif


Sakai, dukros garbei g.gif Anūkų, motin, užsimanei? lotuliukas.gif


Mergai, pasidalinsiu idėja, kaip patogiai laikyti trolius, jeigu yra nemažai palaidų, o neturi specialios dėžutės su strypeliais. Ogi suverti ant vielų su pūkučiais, tokiu principu, kaip šepetukai buteliams plauti. Tų vielų, įvairiausių spalvų, tinkančių trolių skylėms, yra dovanų pakavimo parduotuvėje Tiimari, Panoramoje visai arti trolių (atšakoje į tolesnę nuo gatvės pusę). Patogu surūšiuoti pagal spalvas, pasidėlioti derinius, patogu padėti ir paimti, nebarška jie visi palaidi krūvoje ir nesiritinėja, viela lankstosi ir telpa į kokią tik nori dėžutę smile.gif

user posted image

Ir kainuoja visai netroliškai, tik 1,99 Lt už 10 vielučių.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erszebeth: 16 rugpjūčio 2010 - 17:09
QUOTE(Erszebeth @ 2010 08 16, 18:08)

nu cia tai bent ideja thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos, Troliuki fanes.
Gal nesupyksit, kad isiterpiu i Jusu tema. Atrodo, kad su dukriuku jau susirgome "troliofilija". Pirmus trolius neseniai priglaudem pas save.
Norisi daugiau apie juos suzinoti. Todel paskaitau Jusu temutes, "virskinu" informacija. Norejau paklausti - kas per daiktas tos "unicos", apie kurias rasote? Kazkaip arba neradau sios informacijos, arba praziopsojau blush2.gif
Atsiprasau, jei mano klausimas toks... g.gif sakykime per elementarus.
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2010 08 16, 18:08)
Sakai, dukros garbei  g.gif Anūkų, motin, užsimanei?  lotuliukas.gif
Mergai, pasidalinsiu idėja, kaip patogiai laikyti trolius,

Sakai anuku... g.gif nu geras dalykas, bet dar per anksti... schmoll.gif panai tik vienuolika... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(tik drugelis @ 2010 08 16, 18:36)
Norejau paklausti - kas per daiktas tos "unicos", apie kurias rasote? Kazkaip arba neradau sios informacijos, arba praziopsojau blush2.gif


Tai troliai (paprastai stikliniai), kurių nėra ir nebuvo kataloguose. Jie pagaminti nedideliais kiekiais, neturi pavadinimų (nors perpardavinėtojai kartais sugalvoja) ir aprašymų. Eksperimentiniai, bet kai kurie būna net gražesni už kataloginius. Mėgstami trolistų, nes padeda spalviškai išbaigti apyrankę, yra unikalūs, t.y. mažai tikimybės rasti antrą tokį pat. Ieškant ebay, įvardijami kaip "unique" arba "ooak" ("one of a kind").
Atsakyti
Negi tik vieną apyrankę šiandien naujienos papuošė g.gif Rodomės, a mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Laisvė @ 2010 08 16, 19:18)
Negi tik vieną apyrankę šiandien naujienos papuošė  g.gif  Rodomės, a  mirksiukas.gif

Taigi jau dvi pasirode...ne viena... ax.gif
Ai as dar neparodziau, bet insigijau antra raudona nefrita...bet jo nefotkysiu...nes kaip ir kol kas ner ka fotkina...Anas skirtas ateities apyrankei,jei tokia bus... blush2.gif

O ideja, pamirsau pacituot...visai nieko... drinks_cheers.gif As tai sugalvojau irgi viena varianta...kaip patobulinti jau esama troliu raudona dezute... Paimt virbalus kur kojinem megzt,...kas mezga zino...uzdet ant galiuku trintkus ispjautus kvadratukais... o raudonoj dezutej ispjaut krastukuose ravelius kad galima butu sudet tuos virbalus su suvertais karoliukais...ai nezinau ar aiskiai pasakiau, kai padarysiu parodysiu ir tiek,... rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erilukaha: 16 rugpjūčio 2010 - 18:32