Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Kiek turite prizmių? (102 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
QUOTE(franciska @ 2010 08 20, 14:36)
Niu aiksu tada viskas su tuo vabaliuku, na bet toks fainas, mano svajone  wub.gif  ech...o gal reikia kad net ir ne troliukas...nu vienu zodziu

manau nuodemes nepadarysi ir niekam nenusizengsi, jei isigysi ta biagi karoliuka 4u.gif tik griebk ir negalvok, jei labai patinka, turim ir mes cia po koki viena is auksarankiu papirke, ir labai puosia mus apyrankes, va ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Song @ 2010 08 20, 11:39)
Fontenay, ačiū, aš tipo vis dar donos laukiu g.gif Aūūū, dona biggrin.gif

Song , o tai cia is uz juru mariu gal keliauja g.gif , kad taip ilgai lauki Donnos , ale bus karolis toks lauktas zinai, labai jau brangus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kikirike @ 2010 08 20, 13:30)
nu čia aplinkui vien jubiliejai  thumbup.gif sveikinu  4u.gif nu tie vyrai,negaliu...nu man užtuos vargus 5metus ir už kantrybe minimum rubino reikia  rolleyes.gif su indigo gėlėm jis čia neprasisuktu  lotuliukas.gif  doh.gif

Baaaik tu, indigos tai tik pradžia bus irnesakyk.gif tokia proga...

Noa, tu prašom bent 5dieniais mum mini paskaitėlę pravesk apie požiūrį į gyvenią, save, diedus, troliyus, vaikus, darbą, namus i tt- vat kaip dabar, labai teigiamai veikia, rodos, net gyvent smagiau, ir ant to trolio ne taip gaila.. ir tikrai aš jo verta. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 08 20, 14:12)
Žinok, visi jie tokie. Čia bobos parašo ir apie kitokius, bet tu nekreipk dėmesio, dauguma vis tiek tokie. Mano irgi analogiškas - kai numelžiu, tai nuperka, tada progą jau prisiderini ir rašai - oi, oi, dieds ta proga nupirko biggrin.gif

Jei pas katrą dieds kitoks, čia dera patylėt blush2.gif

Pas mane tokis pat irnesakyk.gif Ir visa aprašytoji situacija puikiai iliustruoja mūsų šeimos progas hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Dasha @ 2010 08 20, 15:02)
Baaaik tu, indigos tai tik pradžia bus irnesakyk.gif tokia proga...

Noa, tu prašom bent 5dieniais mum mini paskaitėlę pravesk apie požiūrį į gyvenią, save, diedus, troliyus, vaikus, darbą, namus i tt- vat kaip dabar, labai teigiamai veikia, rodos, net gyvent  smagiau, ir ant to trolio ne taip gaila.. ir tikrai aš jo verta.  lotuliukas.gif


drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 08 18, 23:14)
oij Dovis tik nepyk  4u.gif tada baisiai reikejo man jo, vien tik todel kad retintas, bet grozio jame neizvelgiau visa ta laika, o kai idure man tai sakau viskas, gana... ax.gif

Ner cia ko pykti. Tik prisiminiau kaip tau jo reikejo, o paskui ziuriu pardavei. Tai va tongue.gif

poster_offtopic.gif Mergos, reikia koduotis nuo troliu, nors jei ju ir neperki, tai atsiranda noras isigyt katina doh.gif Troliai turi trauka katinams doh.gif
Arteja ruduo, tai i garaza pradejo lysti peles. Na viena maziuka peliuksti uzmatem. Vyrui sakau, reikia katciuko, tas nu gal. Internetas visagalis pilnas visokio grozio, akis padejus vakar ten buvau biggrin.gif Belekokio nenoriu, nu kaip ir karoliukus tik originalius perku smile.gif Visada trauke sfinksai, bet bijosiu i lauka toki isleisti, rexai dar labai simpatiski, bet vel tik kambarinis katinas butu g.gif O man reikia kaimiecio gaudancio peles biggrin.gif Bet noriu ir grazaus, mielo seimos draugo doh.gif Labiausiai simatizuoja Skotu nulepausiai smile.gif
Eisiu gydytis. doctor.gif
Jau namuose ir taip yra suo( Sarpukas). Eriliukaha, nenoriu tau sirdies draskyti 4u.gif ir sinsiliukas. Betruksta kates, bus visa mitybos grandine.
Papildyta:
O apie vyrus snekant, tai as irgi senai pamirsau siurprizus ir dovanas biggrin.gif O jos budavo, net apsizliumdavau is netiketumo. Dabar, jei ko reikia, tai su aiskiu uzsakymu kazka norimo gaunu. Bet koks cia smagumas. Bet va maniskis visada , kad ir be dovanu, bet kiekviena menesi prisimena musu vedybu diena. As net pati pamirstu, o jis visada pasako" su 17ta ". wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dovis: 20 rugpjūčio 2010 - 14:34
QUOTE(Dovis @ 2010 08 20, 15:32)

O apie vyrus snekant, tai as irgi senai pamirsau siurprizus ir dovanas biggrin.gif O jos budavo, net apsizliumdavau is netiketumo. Dabar, jei ko reikia, tai su aiskiu uzsakymu  kazka norimo gaunu. Bet koks cia smagumas. Bet va maniskis visada , kad ir be dovanu, bet kiekviena menesi prisimena musu vedybu diena. As net pati pamirstu, o jis visada pasako" su 17ta ".  wub.gif


va tik to ir man reikia... unsure.gif
Atsakyti
Dovis, veislinį, palaią leist į lauką? g.gif nu nižinaaaau... Po kiek laiko pavogs ar pabėgs? Nebus gaila?
Papildyta:
QUOTE(Kikirike @ 2010 08 20, 14:35)
va tik to ir man reikia...  unsure.gif

Maniškis tai dresiruotas, nisiima žiedą ir pasižiūri- ten data vedybų išgraviruota lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dasha @ 2010 08 20, 15:42)
Maniškis tai dresiruotas, nisiima žiedą ir pasižiūri- ten data vedybų išgraviruota  lotuliukas.gif

Maniškis irgi hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Dasha @ 2010 08 20, 15:42)


Maniškis tai dresiruotas, nisiima žiedą ir pasižiūri- ten data vedybų išgraviruota  lotuliukas.gif


yra yra išgraviruota,ale vistiek neveikia doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Dasha @ 2010 08 20, 15:42)
Dovis, veislinį, palaią leist į lauką?  g.gif nu nižinaaaau... Po kiek laiko pavogs ar pabėgs? Nebus gaila?


 


Vat neisivaizduoju kaip suderinti nesuderinamus dalykus. Bet koki, raina juoda ar dar kazkoki galima juk ir uz dyka gauti. Bet as visada noriu kazko kitokio, nei pas kitus. Nu nenoriu eilinio. Bet va su tuo kilmingu, s gaunasi. Tai as mastau ieskoti ale kilmingo, bet be dokumentu. Nu bent,kad kazkiek panasus butu i ta veisle doh.gif Nesiruosiu as jo lauke laikyti, butu toks pusiau.
Ai geriau sakykit,kad isvis nereikia to katino. Vaikai jau patys kniaukti pradejo,kad labai reikia. Smagu, tai smagu, bet rupestis tik man biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovis @ 2010 08 20, 15:58)
Tai as mastau ieskoti ale kilmingo, bet be dokumentu. Nu bent,kad kazkiek panasus butu i ta veisle  doh.gif

Bet tai nebūsi tikra dėl temperamento g.gif Aš rinkausi ne tiek katino veislę, kiek charakterį. Man tai buvo pagrindinis kriterijus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Song @ 2010 08 20, 14:49)
Maniškis irgi hihihi.gif


QUOTE(Kikirike @ 2010 08 20, 14:56)
yra yra išgraviruota,ale vistiek neveikia  doh.gif

Naudos aišku nulis cool.gif nes žiūri kai paklausiu, jubiliejus ta dienaą gi nebūna biggrin.gif
Atsakyti