Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Kiek turite prizmių? (102 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
QUOTE(Noa @ 2010 08 20, 14:23)
Nu bet tai kad su uodega unsure.gif Aš irgi maniau, ale bet...

Ai, gal neįžiūrėjau unsure.gif  biggrin.gif

Pas jį truputuką truputuką ilgesnė uodegytė, nei turėtų būt pagal veislės standartą. Jei ne uodega, būtume jo negavę, kiti kriterijai tobulai atitinka veisimui reikalingus dalykus biggrin.gif Kai užaugs, uodega bus kaip triušio.
Atsakyti
merginos o cia jauicu tas grozis netikras? wub.gif pamaciau ir noriu neglaiu kaip doh.gif cray.gif
http://cgi.ebay.com/...DefaultDomain_0
Atsakyti
Kikirike paguosiu as tave 4u.gif Mums arteja 10-metu kaip ir jubiliejus rugsejo 9 d., bet tu galvoji maniskis atsimena? hihihi.gif nixriena irnesakyk.gif
Siandien vare i Kauna batuto ieskot, turesiu sesers dvynukiu gimtadieni va smile.gif, tai va tuo paciu prisakiau nupirkti man INDIGO geles Kaune pacias graziausias kad isrinktu, tik prisakiau kad i akropoli net kojos nekeltu, nes ten pardaveja besmegene fool.gif dirba lotuliukas.gif . Na, o jis sako "vel naujas kankolas ir kokia dabar proga", o as vat sakau "pasuk smegenine, atrasi proga jei noresi". tai taip ir liko nesuprates manes bebe.gif Tai laukiu dabar isiziojus pargriztancio, griebsiu Indigo ir be progos jokios va assa.gif
Atsakyti
QUOTE(franciska @ 2010 08 20, 14:26)
merginos o cia jauicu tas grozis netikras?  wub.gif  pamaciau ir noriu neglaiu kaip  doh.gif cray.gif
http://cgi.ebay.com/...DefaultDomain_0

Netikras. Juk yra stebuklingas žodis fits biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Song @ 2010 08 20, 14:24)
Pas jį truputuką truputuką ilgesnė uodegytė, nei turėtų būt pagal veislės standartą. Jei ne uodega, būtume jo negavę, kiti kriterijai tobulai atitinka veisimui reikalingus dalykus biggrin.gif Kai užaugs, uodega bus kaip triušio.

Tai dar geriau, kad ilgesnė uodega biggrin.gif Gražiau. Gi pūkuota bigsmile.gif

QUOTE(franciska @ 2010 08 20, 14:26)
merginos o cia jauicu tas grozis netikras?  wub.gif  pamaciau ir noriu neglaiu kaip  doh.gif cray.gif
http://cgi.ebay.com/...DefaultDomain_0

Tikras, tik ne trollbeads, o Biagi. Kitos firmos. Normali ta Biagi firma, gal biskutuką papigesnė, daugiau į vaikus orientuota, bet ne visai kiniečio rankdarbis.
http://www.charmcrea...?Keywords=biagi
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 20 rugpjūčio 2010 - 13:30
QUOTE(Fontenay @ 2010 08 20, 14:27)
Kikirike paguosiu as tave  4u.gif Mums arteja 10-metu kaip ir jubiliejus rugsejo 9 d., bet tu galvoji maniskis atsimena? hihihi.gif  nixriena  irnesakyk.gif
Siandien vare i Kauna batuto ieskot, turesiu sesers dvynukiu gimtadieni va smile.gif, tai va tuo paciu prisakiau nupirkti man INDIGO geles Kaune pacias graziausias kad isrinktu, tik prisakiau kad i akropoli net kojos nekeltu, nes ten pardaveja besmegene fool.gif dirba  lotuliukas.gif . Na, o jis sako "vel naujas kankolas ir kokia dabar proga", o as vat sakau "pasuk smegenine, atrasi proga jei noresi". tai taip ir liko nesuprates manes  bebe.gif Tai laukiu dabar isiziojus pargriztancio, griebsiu Indigo ir be progos jokios va  assa.gif


nu čia aplinkui vien jubiliejai thumbup.gif sveikinu 4u.gif nu tie vyrai,negaliu...nu man užtuos vargus 5metus ir už kantrybe minimum rubino reikia rolleyes.gif su indigo gėlėm jis čia neprasisuktu lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 08 20, 13:19)
Ot tai ple - gi tiek esu senose temose prirašius eilėraščių, galėjau su jais sudalyvayt doh.gif  Uuups doh.gif  Labai buvo gražūs, poetiški, nes aš pati tokia jautri ir poetiška. Išsidūriau doh.gif  biggrin.gif


niu va promuchas biggrin.gif
QUOTE(Fontenay @ 2010 08 20, 13:27)
Kikirike paguosiu as tave  4u.gif Mums arteja 10-metu kaip ir jubiliejus rugsejo 9 d., bet tu galvoji maniskis atsimena? hihihi.gif  nixriena  irnesakyk.gif
Siandien vare i Kauna batuto ieskot, turesiu sesers dvynukiu gimtadieni va smile.gif, tai va tuo paciu prisakiau nupirkti man INDIGO geles Kaune pacias graziausias kad isrinktu, tik prisakiau kad i akropoli net kojos nekeltu, nes ten pardaveja besmegene fool.gif dirba  lotuliukas.gif . Na, o jis sako "vel naujas kankolas ir kokia dabar proga", o as vat sakau "pasuk smegenine, atrasi proga jei noresi". tai taip ir liko nesuprates manes  bebe.gif Tai laukiu dabar isiziojus pargriztancio, griebsiu Indigo ir be progos jokios va  assa.gif

pasiseke rolleyes.gif
Atsakyti
Ar cia man viena pasiseke, ar dar tai, kad tik 3-ju metu proga sventem... lotuliukas.gif bet vyras cheruba padovanuojo wub.gif na bet neaisku kas manes laukia po 10... doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(franciska @ 2010 08 20, 14:32)
Ar cia man viena pasiseke, ar dar tai, kad tik 3-ju metu proga sventem... lotuliukas.gif  bet vyras cheruba padovanuojo  wub.gif  na bet neaisku kas manes laukia po 10...  doh.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Nu kas kas cool.gif Cherubas, apsikabinęs 10 biggrin.gif
Atsakyti
Niu aiksu tada viskas su tuo vabaliuku, na bet toks fainas, mano svajone wub.gif ech...o gal reikia kad net ir ne troliukas...nu vienu zodziu
Atsakyti
QUOTE(franciska @ 2010 08 20, 14:32)
Ar cia man viena pasiseke, ar dar tai, kad tik 3-ju metu proga sventem... lotuliukas.gif  bet vyras cheruba padovanuojo  wub.gif  na bet neaisku kas manes laukia po 10...  doh.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


nu aš jau taip nesinervinsiu,kitais metais nusiperku rubina ir ramiakas ,tfu,lauksi čia iš jo dovanų jei net žodžiu pamiršta pasveikinti doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Song @ 2010 08 20, 14:35)
Nu kas kas cool.gif Cherubas, apsikabinęs 10 biggrin.gif

tikiuos biggrin.gif
bet ir daba ne be manes prisimene...vis kur uzuomena numetu...kad neuzmirstu doh.gif po to dar knygutes prirodai ko nori....uzsuki dar i parde pries savaite ir sakai kad atidetu savaitei nes tikrai ateis vyras pirkti doh.gif taip va ir zaidziam...o jis mano kad gudrus labai lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti