Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Kiek turite prizmių? (102 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
mergaites,kuri dalvaujat trollbeads konkurse facebook'e? ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Tacita @ 2010 08 18, 22:51)
Dabar Tacitos netiketai suraitytos naujienos-tai mano surinkta apyranke  paezeres misko parausves Tacitines wery retired limited edittion china armadillo makliavones mixa lotuliukas.gif

Maniske apyranke patobulinta vakar gautuoju mazulyciu sarvyotuku-salia baltu naslaiciu ir kiniecio-toks maziukas.Rodausi
user posted image
-----------
O cia mano nepritapele bulbe-prasom,parduodu,i AZ 4u.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Tacita @ 2010 08 20, 14:02)


kokia miela apyranke wub.gif
Atsakyti
QUOTE(borooze @ 2010 08 19, 23:01)
Aš šiandien irgi netikėtai į Akropolį užsukau.Norėjau pažiūrėt karoliukus... tai PRISIEKIU AKROPOLYJE DAUGIAU NIEKADA NIEKO NEPIRKTI IR NET NEITI ARTI TO STENDO.... Nuotaika sugadinta visam vakarui ... net neoriu viešinti esmės, bet esu įsitikinus, kad pardavėja šitą forumą tikrai skaito  lotuliukas.gif Sėkmytės Jums, toliau taip "gaudantis" trolių sistemoje prekiauti  4u.gif

Ojei, kaip įdomu, ką ana ten užkarkė bigsmile.gif Dar galvojau ten eit pažėt, bet bala nematė, gal geriau neisiu irnesakyk.gif Nafig, ir taip brangus daiktas, o dar nuotaiką šika - Megoj tai pataiso. Kaip jie ten randa tokių žmonių, man paslaptis, bet ten nusiperki kankolą - tai ir nuotaika pagerėja. net neperki, taip prieini pažėt - ir tai pagerėja.
Tai nafiga eit į tą Akropolį? irnesakyk.gif

QUOTE(Song @ 2010 08 19, 23:56)
Nus, apsipratom namuose su naujovėm, parodysiu savo kvartirantą biggrin.gif

Jėzusmarija, koks Kazio grožis lotuliukas.gif O jis kokios čia veislės, a nebus tik kokia Meino meška, kaip mano mažius vienu metu juos vadino? biggrin.gif

QUOTE(erilukaha @ 2010 08 20, 00:31)
ai einu paverkt i pagalve...labanakt... cool.gif

console.gif Ui tu bėda bėda, siaubas, kaip gaila tavęs ir ciuckaus verysad.gif

QUOTE(Kikirike @ 2010 08 20, 12:39)
ne pirmi metai pamiršai svarbias datas...ir nieko jis neaperka...kiaulė didžiausias yra...o aš jam dar mat vaikus gimdau...tfu...

Oi.
Žinok, visi jie tokie. Čia bobos parašo ir apie kitokius, bet tu nekreipk dėmesio, dauguma vis tiek tokie. Mano irgi analogiškas - kai numelžiu, tai nuperka, tada progą jau prisiderini ir rašai - oi, oi, dieds ta proga nupirko biggrin.gif

Jei pas katrą dieds kitoks, čia dera patylėt blush2.gif

Reik mest romantiką į šalį ir daryt taip:
1. Išvakarėse (arba prieš 2 dienas). Pranešti. "Ar tu žinai, kokia diena? O žinai, kokia proga pareina? Tai va. Labai norėčiau to ir ano, kaina tokia, parduoda ten" blush2.gif Pliusas - bent mažiau šansų, kad pamirš.
2. Jei jau pamiršo. "Tu mane pamiršai, tu manęs nebemyli, oi oi. Duok 200 litų." Nueini ir nusiperki, ką reikia bigsmile.gif
3. Nesitikėk tu iš jo, kad bus nesklerotikas, jei yra sklerotikas. Džiaukis, kad bent kelnių klyną užsisegt neužmiršta. Su tokiu diedu dar įmanoma gyvent. Bjauriausi diedai, ir aplamai žmonės - tai tokie, kurie nieeeeeko neužmiršta biggrin.gif

QUOTE(labamba @ 2010 08 20, 13:51)
mergaites,kuri dalvaujat trollbeads konkurse facebook'e? ax.gif  biggrin.gif

Kokiam? unsure.gif
Atsakyti
aciuks.gif franciska
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tacita: 20 rugpjūčio 2010 - 13:13
QUOTE(Noa @ 2010 08 20, 13:12)

http://www.facebook.com/#!/trollbeads.lt
pries 15 min paskelbtas ngaletojas biggrin.gif
Atsakyti
Na,Juoze Erlicke,musu,kaip visada-pavarei taikliai i desimtuka-Noa,tau first.gif uz astru pamastyma garsiai
Atsakyti
QUOTE(labamba @ 2010 08 20, 14:16)

Ot tai ple - gi tiek esu senose temose prirašius eilėraščių, galėjau su jais sudalyvayt doh.gif Uuups doh.gif Labai buvo gražūs, poetiški, nes aš pati tokia jautri ir poetiška. Išsidūriau doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 08 20, 14:12)
Ojei, kaip įdomu, ką ana ten užkarkė bigsmile.gif  Dar galvojau ten eit pažėt, bet bala nematė, gal geriau neisiu irnesakyk.gif Nafig, ir taip brangus daiktas, o dar nuotaiką šika - Megoj tai pataiso. Kaip jie ten randa tokių žmonių, man paslaptis, bet ten nusiperki kankolą - tai ir nuotaika pagerėja. net neperki, taip prieini pažėt - ir tai pagerėja.
Tai nafiga eit į tą Akropolį? irnesakyk.gif
Jėzusmarija, koks Kazio grožis lotuliukas.gif  O jis kokios čia veislės, a nebus tik kokia Meino meška, kaip mano mažius vienu metu juos vadino? biggrin.gif
console.gif Ui tu bėda bėda, siaubas, kaip gaila tavęs ir ciuckaus verysad.gif
Oi.
Žinok, visi jie tokie. Čia bobos parašo ir apie kitokius, bet tu nekreipk dėmesio, dauguma vis tiek tokie. Mano irgi analogiškas - kai numelžiu, tai nuperka, tada progą jau prisiderini ir rašai - oi, oi, dieds ta proga nupirko biggrin.gif

Jei pas katrą dieds kitoks, čia dera patylėt blush2.gif

Reik mest romantiką į šalį ir daryt taip:
1. Išvakarėse (arba prieš 2 dienas). Pranešti. "Ar tu žinai, kokia diena? O žinai, kokia proga pareina? Tai va. Labai norėčiau to ir ano, kaina tokia, parduoda ten" blush2.gif Pliusas - bent mažiau šansų, kad pamirš.
2. Jei jau pamiršo. "Tu mane pamiršai, tu manęs nebemyli, oi oi. Duok 200 litų." Nueini ir nusiperki, ką reikia bigsmile.gif
3. Nesitikėk tu iš jo, kad bus nesklerotikas, jei yra sklerotikas. Džiaukis, kad bent kelnių klyną užsisegt neužmiršta. Su tokiu diedu dar įmanoma gyvent. Bjauriausi diedai, ir aplamai žmonės - tai tokie, kurie nieeeeeko neužmiršta biggrin.gif
Kokiam? unsure.gif



lotuliukas.gif drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Tacita @ 2010 08 20, 14:16)
Na,Juoze Erlicke,musu,kaip visada-pavarei taikliai i desimtuka-Noa,tau first.gif uz astru pamastyma garsiai

Už kokį? unsure.gif Taurę tai jamam, aš į ją kruopas pilsiu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 08 20, 14:12)
O jis kokios čia veislės, a nebus tik kokia Meino meška, kaip mano mažius vienu metu juos vadino? biggrin.gif

Ne, jis kurilų bobteilas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Song @ 2010 08 20, 14:21)
Ne, jis kurilų bobteilas biggrin.gif

Nu bet tai kad su uodega unsure.gif Maniau, apsigalvojai... biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 20 rugpjūčio 2010 - 13:24