Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Kiek turite prizmių? (102 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
QUOTE(Dasha @ 2010 08 20, 09:00)

Dėl vyrų užmaršumo- et, bandžiau ir primint, ir gražiuoju, ir piktuoju :irmesakyk: Mečiau tą brudną reikalą, nenori - nereikia, negadinu nervų, apsidovanoju save ir su proga, ir be. Tfu juos tokius užuomaršas. Net pykt kartais neina biggrin.gif


drinks_cheers.gif

QUOTE(Tacita @ 2010 08 20, 10:22)

kikirike,faina kad vyra pasveikinai,o kad jis nea-nesitebiu-na tokie jie jau yra lotuliukas.gif



na taip,tokie jau jie yra...ale kaip jaustis,vakar draugai atvažiavo pasveikinti ta proga,šiandien draugė skambino sveikinti,o vyras.... aj tfu jam....
Atsakyti
QUOTE(labamba @ 2010 08 20, 12:16)
merginos,ar vertas demesio??? g.gif

ziurint ar paciai patinka.Ir ziurint kokia kaina.siaip nieko blatno sakyciau,nebent tau labai labai tinka i payranke.nu bet cia mano nuomone cool.gif
Papildyta:
QUOTE(Kikirike @ 2010 08 20, 12:22)
drinks_cheers.gif
na taip,tokie jau jie yra...ale kaip jaustis,vakar draugai atvažiavo pasveikinti ta proga,šiandien draugė skambino sveikinti,o vyras.... aj tfu jam....

Kikirike...nu baik tu-nu gi pasitaiko...Pamirso,nu ir buna...pasveikins be progos kada su geliu puokste,dar fainiau bus.Ka man bekalbet tada,jei man vyras geliu gimus vaikui nepadovanojo-maniau namie puokste didziausia laukia,bet deja-grizau is gimdymo namu ir spyga-dar tualeta sveiciau po visko,kaip su draugais dukros gimima aplaiste doh.gif lotuliukas.gif .Dabar kaip bajeri jau pasakoju,bet pamenu tik pagimdzius tai asara nubraukiau...nu nesupranta jie,ale MYLIM,jei gyvenam ir vaikus JU irJIEMS gimdom.Maniskis va,antro vaiko nori,as sakau-nini schmoll.gif
Atsakyti
Labas rytas ...

šiandien baisiai nesimiegojo visokios durnos mintys bandė įkast ... tai nuėjau miegot 5 ryto ... :/
kvaila nuotaika liezuvis.gif
QUOTE(labamba @ 2010 08 20, 11:46)
mergyt,tingiu as tavo az tersti,tai man kaip ir sakiau indigo gelytes..uzsirasyk ir del pinigeliu brukstelk i az kur pervesti  4u.gif
wub.gif  del manes diedas jauciu irgi visas nupirktu lotuliukas.gif

o kur dar 3 dėsim lotuliukas.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Tacita @ 2010 08 20, 12:27)

Kikirike...nu baik tu-nu gi pasitaiko...Pamirso,nu ir buna...pasveikins be progos kada su geliu puokste,dar fainiau bus.Ka man bekalbet tada,jei man vyras geliu gimus vaikui nepadovanojo-maniau namie puokste didziausia laukia,bet deja-grizau is gimdymo namu ir spyga-dar tualeta sveiciau po visko,kaip su draugais dukros gimima aplaiste doh.gif  lotuliukas.gif .Dabar kaip bajeri jau pasakoju,bet pamenu tik pagimdzius tai asara nubraukiau...nu nesupranta jie,ale MYLIM,jei gyvenam ir vaikus  JU irJIEMS gimdom.Maniskis va,antro vaiko nori,as sakau-nini schmoll.gif


ne pirmi metai pamiršai svarbias datas...ir nieko jis neaperka...kiaulė didžiausias yra...o aš jam dar mat vaikus gimdau...tfu...esu begali įskaudintai ir pikta...kas man iš to atsiprašau,jei apsisuka ir vėl taip pat daro...jau taip sunku su dviem,išvis jokio laiko,išvis laiko pabūti dviem....
Atsakyti
Kikirike friends.gif duok vyro telefoną mes jam pabandysim paaiškinti blogiečiui hihihi.gif Laikykis, svarbu žinot, kad kiekviena diena tu tik gražėji ir nuostabėji wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Kikirike @ 2010 08 20, 12:39)
kas man iš to atsiprašau,jei apsisuka ir vėl taip pat daro...jau taip sunku su dviem,išvis jokio laiko,išvis laiko pabūti dviem....

Kikirike,nu baiktu...Imk baliona 4u.gif .Nori pralinksminsiu?Parasysiu i az cool.gif -patikek,susigundysi bigsmile.gif
Atsakyti
Kikirike, oj suprantu tave, nes situacihja analogiška (gal vyras tas pats blink.gif lotuliukas.gif ), pasakysiu , ką pati žinai- nu nebus kitap, NE-BUS! Psio pasiguodėm ir pamirškim friends.gif nebeskaudink sau širdėlės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tacita @ 2010 08 20, 11:27)
ziurint ar paciai patinka.Ir ziurint kokia kaina.siaip nieko blatno sakyciau,nebent tau labai labai tinka i payranke.nu bet cia mano nuomone cool.gif

drinks_cheers.gif

QUOTE(borooze @ 2010 08 20, 11:38)
Labas rytas ...

šiandien baisiai nesimiegojo visokios durnos mintys bandė įkast ... tai nuėjau miegot 5 ryto ... :/
kvaila nuotaika liezuvis.gif

o kur dar 3 dėsim  lotuliukas.gif ?

oho,as 5am i darba varau,o kazkas tik 5am uzmiega lotuliukas.gif
tai gal darom ta sarasiuka,hylk i az rase sake patinka burbulai ir vesuma,tai tu kaip pirkeja rinkis kurie tau patinka,as imsiu tikrai geles ir dar tada kuri nors jei niekas neprisijungs nes man jie visi wub.gif tik kad kolkas tu geltonu nenoriu,parasysiu dar hylk,tik tu parasyk prie saraso ka tikrai imsi.

darom sarasa:
1.labamba indigo geles +betkuris tik negelsvas
Atsakyti
QUOTE(labamba @ 2010 08 20, 12:57)
drinks_cheers.gif
oho,as 5am  i darba varau,o kazkas tik 5am uzmiega lotuliukas.gif
tai gal darom ta sarasiuka,hylk i az rase sake patinka burbulai ir vesuma,tai tu kaip pirkeja rinkis kurie tau patinka,as imsiu tikrai geles ir dar tada kuri nors jei niekas neprisijungs nes man jie visi  wub.gif tik kad kolkas tu geltonu nenoriu,parasysiu dar hylk,tik tu parasyk prie saraso ka tikrai imsi.

darom sarasa:



na va matai kaip būna smile.gif kelčiausi aš 5am į darbą tai miegočiau nuo 5pm lotuliukas.gif ir nenūtų tokių bėdų ...

1.labamba indigo geles +betkuris tik negelsvas
2. borooze violetinės gėlės ir vėsi sutema
Atsakyti
QUOTE(borooze @ 2010 08 20, 12:05)
na va matai kaip būna smile.gif kelčiausi aš 5am į darbą tai miegočiau nuo 5pm  lotuliukas.gif ir nenūtų tokių bėdų ...

1.labamba indigo geles +betkuris tik negelsvas
2. borooze violetinės gėlės ir vėsi sutema

nusiunciau hylk kai atrasys bus aisku kurie lieka,manau abu gelsvi g.gif nors man tos seklos irgi nieko,ale jau 3 tai doh.gif butu.
Atsakyti
gera pradžia pusė darbo hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(borooze @ 2010 08 20, 12:44)
Kikirike friends.gif duok vyro telefoną mes jam pabandysim paaiškinti blogiečiui hihihi.gif Laikykis, svarbu žinot, kad kiekviena diena tu tik gražėji ir nuostabėji wink.gif

tep tep,tik gražėju,o vyras to nepastebi lotuliukas.gif

QUOTE(Tacita @ 2010 08 20, 12:46)
Kikirike,nu baiktu...Imk baliona 4u.gif .Nori pralinksminsiu?Parasysiu i az  cool.gif -patikek,susigundysi bigsmile.gif

aga,jau geriau thumbup.gif

QUOTE(Dasha @ 2010 08 20, 12:53)
Kikirike, oj suprantu tave, nes situacihja analogiška (gal vyras tas pats  blink.gif  lotuliukas.gif ), pasakysiu , ką pati žinai- nu nebus kitap, NE-BUS! Psio pasiguodėm ir pamirškim friends.gif nebeskaudink sau širdėlės  4u.gif


tai vat,kad kitaip NEBUS doh.gif nu dešimtkartų giliai įkvėpiau ir iškvėpiau,jau geriau ax.gif
Atsakyti