Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Kiek turite prizmių? (102 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
QUOTE(erilukaha @ 2010 08 20, 00:31)
ai einu paverkt i pagalve...labanakt... cool.gif

Oi console.gif Neverk...
Atsakyti
QUOTE(Song @ 2010 08 20, 00:16)
Šita, o tai primink jam biggrin.gif Aš tai jautriai lyg tarp kitko primenu, kad nemalonių siurprizų nebūtų. Nes ir jis susinervina, ir aš. Aš tai išgyvensiu po eilinio trolio, o kam jo nervų ląsteles žudyt? Nereikia žudyt, mums jos reikalingos dar kelis dešimtmečius bus mirksiukas.gif

tai kad buvo priminta ,net neviena kartą ir visai neseniai unsure.gif

QUOTE(borooze @ 2010 08 20, 00:19)
Kikirike su sukaktuvėmis wink.gif 4u.gif


ačiū ax.gif

QUOTE(tamosiuke @ 2010 08 20, 00:23)
Ta Amzinybe ir man labai wub.gif  wub.gif
Sveikinu su sukaktuvemis 4u.gif  4u.gif As vyrui irgi primenu atsargiai, kai kokia proga artinasi...nes nesmagu buna, kai tu ka nors dovanoji, o tau...spygute...


priminiau priminiau,ale vat vistiek neatsiminė....nereik man tų dovanų,nors šiaip būtų žodžiu pasveikines....aš taip stengiausi (teisingiau drugeliukas stengėsi ir padėjo labai man) kad laiku ta amžinybė būtų....aj,tiek tos...ryt atvažiuoja giminės iš UK,tai reiks vesti eksursiją po vln doh.gif
Papildyta:
QUOTE(erilukaha @ 2010 08 20, 00:31)
...ai einu paverkt i pagalve...labanakt... cool.gif


niu baik,neliūdėk - tau baliončikas 4u.gif
Atsakyti
erilukaha labanakt 4u.gif neliūdėk friends.gif
Atsakyti
Labas rytas, oj kokios visokios nuotaikos čia vakar vyravo.

Aš į Akro tašką neinu, net būdama ten neprieinu, iš tolo mane ten stumia. schmoll.gif

Kazis wub.gif meow, į tokius sunku nežiūrėt.. Taip ir nosis paausį pakasyt.

Dėl vyrų užmaršumo- et, bandžiau ir primint, ir gražiuoju, ir piktuoju :irmesakyk: Mečiau tą brudną reikalą, nenori - nereikia, negadinu nervų, apsidovanoju save ir su proga, ir be. Tfu juos tokius užuomaršas. Net pykt kartais neina biggrin.gif

Erilukaha console.gif laikykis, širdele.. Niekas gyvenimė nėra paprasta.

Noriu vėžiuko ir indigo. cool.gif Bet sunku su finansais ir jei realiai žiūrint, nuuu Velykom gaaal galėsiu pasidovanot lotuliukas.gif

Visom geros dienos, vienok 5dienis (ir plius šian ranką mažiau skauda thumbup.gif )
Atsakyti
Song va tau Donna is vokiecio radau 4u.gif , gal kaina labai neuzkils mirksiukas.gif , lyg minejai kadaise kad nori, o jau gal turi papirkus ir tyli? g.gif
http://cgi.ebay.com/...Schmuck_Schmuck
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 08 20, 05:47)
Song va tau Donna is vokiecio radau 4u.gif , gal kaina labai neuzkils mirksiukas.gif , lyg minejai kadaise kad nori, o jau gal turi papirkus ir tyli? g.gif 
http://cgi.ebay.com/...Schmuck_Schmuck



O kodel ji tokia pigi?? g.gif ax.gif
Atsakyti
labas mergos.Ale Fontenay vakar apyrankiu kad primetei-negalejau atsistebeti,kokia ivairove geliu ir burbulu atspalviu... wub.gif
Erilukaha-gailiu labai unsure.gif
kikirike,faina kad vyra pasveikinai,o kad jis nea-nesitebiu-na tokie jie jau yra lotuliukas.gif
Song man rodos laukia DONNOS plaukiancios pas ja...
O as vakar gavau dar viena sarvuotuka,kuirs puikiai ispaise i mano ayranke-maziuciukas,bet jau pripratau.fontenay,zinok jau jis mano-prisipratinau,o ir labai tinka drinks_cheers.gif lotuliukas.gif pagal spalvine gama

tai butu tiek.beje,vakar man kazkas buvo-neskaiciau nieko,o 20.00 nuejau miegot-luzau tiesiog lotuliukas.gif doh.gif -gal kad oras taip pasikeite
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tacita: 20 rugpjūčio 2010 - 09:23
QUOTE(troliuke @ 2010 08 20, 10:09)
O kodel ji tokia pigi??  g.gif  ax.gif

tai cia tik pradzia mirksiukas.gif pakils dar juk 4 dienos liko iki aukciono pabaigos...
Papildyta:
QUOTE(Tacita @ 2010 08 20, 10:22)
O as vakar gavau dar viena sarvuotuka,kuirs puikiai ispaise i mano ayranke-maziuciukas,bet jau pripratau.fontenay,zinok jau jis mano-prisipratinau,o ir labai tinka drinks_cheers.gif  lotuliukas.gif pagal spalvine gama


koki gavai? parodyk g.gif
kad prisipratinai, tai liuks, jis visai tinka tau thumbup.gif
Atsakyti
Fontenay,gi vakar per skype tau rodziau.Nu gal pafotkinsiu ir visom parodysiu-nu bet ner ten i ka ziuret. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tacita: 20 rugpjūčio 2010 - 10:33
Fontenay, ačiū, aš tipo vis dar donos laukiu g.gif Aūūū, dona biggrin.gif
Atsakyti
LABUKAS,
QUOTE(Noa @ 2010 08 19, 20:34)
O aš nuotraukas tvarkiau ir va radau, užpereitos savaitės. Rodyta jau ta apyrankė, ale bet nostalgija pagavo biggrin.gif Pažiūrėjus į orą, atrodo, kad pereito pusmečio biggrin.gif

user posted image


LABAI MAN JI wub.gif MANO SKONIO thumbup.gif
QUOTE(borooze @ 2010 08 19, 22:01)
Aš šiandien irgi netikėtai į Akropolį užsukau.Norėjau pažiūrėt karoliukus... tai PRISIEKIU AKROPOLYJE DAUGIAU NIEKADA NIEKO NEPIRKTI IR NET NEITI ARTI TO STENDO.... Nuotaika sugadinta visam vakarui ... net neoriu viešinti esmės, bet esu įsitikinus, kad pardavėja šitą forumą tikrai skaito  lotuliukas.gif Sėkmytės Jums, toliau taip "gaudantis" trolių sistemoje prekiauti  4u.gif
RAudona  bigsmile.gif žavu  wub.gif

Beje iš rinkinio norėčiau dviejų kankolų  blush2.gif Imčiau vėsią sutemą ir violetines gėles wink.gif jei kas norėtų jungtis ir imti kažką kitą rašykit į až - neteršiam eterio  ax.gif Man atrodo gaunasi po 69,90  blush2.gif


oi verysad.gif zinosiu kur reikia apeiti doh.gif is skaitiniu tai ziuriu visoms mega labai thumbup.gif
o del akro tai pardaveja matyt nezino ,,42-jų taisyklę”, kurios esmė tokia: vienas nepatenkintas pirkėjas nepasitenkinimą iškart išlieja vidutiniškai šešiems žmonėms, o šie informaciją perduoda dar septyniems. Tad dėl vieno nepatenkinto paprastai netenkama dar 42 pirkėjų. Reikėtų žinoti dar vieną taisyklę: rasti naują pirkėją kainuoja penkis kartus brangiau negu išlaikyti turimą.

mergyt,tingiu as tavo az tersti,tai man kaip ir sakiau indigo gelytes..uzsirasyk ir del pinigeliu brukstelk i az kur pervesti 4u.gif

QUOTE(Fontenay @ 2010 08 19, 22:18)
o sitas geles danas diedas papirko zmonai  ohmy.gif

wub.gif del manes diedas jauciu irgi visas nupirktu lotuliukas.gif
Atsakyti
merginos,ar vertas demesio??? g.gif

Authentic Trollbead: ANNIVERSARY STRIBE, Ret'd, Ltd Ed.
user posted image
Atsakyti