Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Kiek turite prizmių? (102 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
QUOTE(Laisvė @ 2010 08 19, 13:47)
Bet kankolų babytė kiek prisisūdė...  blink.gif

O suderino kaip rafinuotai - raudona - žalia, raudona - žalia lotuliukas.gif nesismulkindama biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Bitelė @ 2010 08 19, 14:41)


Gražu, bet kaina doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 08 19, 13:51)
O suderino kaip rafinuotai - raudona - žalia, raudona - žalia lotuliukas.gif nesismulkindama biggrin.gif

Galėjo kokį geltoną įsūdyt - lietuviškai tautiška ir gražu būtų biggrin.gif Tarkim, kokį gintarą mirksiukas.gif Bet nesipigino ji irnesakyk.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,
as siandien Kauno Akropoly papirkau kinieti wub.gif Apziurejau naujienas , bet tik akim permeciau, nes tam Akropoly man nepatinka....neimanoma nieko normaliai apziuret...va Megoj man jega thumbup.gif ir pardaveja fainute. Tai pasistveriau kivieti, apziurejau geles, jos tikrai nuostabios, bet nepirkau, nes turbut diena ne ta buvo, nors jos visos man tinka prie mano apyrankes....bet va su dukra apziurejom, ji sako--nu, bet mama, jos beveik tokios pacios kokias tu turi....zodziu vaikas kazkaip mane nukalbejo siai dienai, bet as vistiek kazkurias pirksiu...kita karta biggrin.gif Zeme tikrai laaaaabai didele....bet grazi. Zodijakus kiek uzmeciau akim, tai man patiko...na, Oziaragis tai kazkoks juokingas man pasirode, bet reikes Megoj kada geriau ji apziuret.
Mergaites visu karoliukai labai grazus kas rodetes, nesucitavau, tai dabar jau ir nicu nebeatsimenu kas rodetes, jos tik pries akis man stovi biggrin.gif
Atsakyti
Aciu uz pagyras mano apyrankei lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
O aš nuotraukas tvarkiau ir va radau, užpereitos savaitės. Rodyta jau ta apyrankė, ale bet nostalgija pagavo biggrin.gif Pažiūrėjus į orą, atrodo, kad pereito pusmečio biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(tamosiuke @ 2010 08 19, 19:17)
Sveikos merginos,
as siandien Kauno Akropoly papirkau kinieti wub.gif .... nes tam Akropoly man nepatinka....neimanoma nieko normaliai apziuret...va Megoj man jega thumbup.gif ir pardaveja fainute.

Aš šiandien irgi netikėtai į Akropolį užsukau.Norėjau pažiūrėt karoliukus... tai PRISIEKIU AKROPOLYJE DAUGIAU NIEKADA NIEKO NEPIRKTI IR NET NEITI ARTI TO STENDO.... Nuotaika sugadinta visam vakarui ... net neoriu viešinti esmės, bet esu įsitikinus, kad pardavėja šitą forumą tikrai skaito lotuliukas.gif Sėkmytės Jums, toliau taip "gaudantis" trolių sistemoje prekiauti 4u.gif

QUOTE(Noa @ 2010 08 19, 21:34)
O aš nuotraukas tvarkiau ir va radau, užpereitos savaitės. Rodyta jau ta apyrankė, ale bet nostalgija pagavo biggrin.gif Pažiūrėjus į orą, atrodo, kad pereito pusmečio biggrin.gif


RAudona bigsmile.gif žavu wub.gif

Beje iš rinkinio norėčiau dviejų kankolų blush2.gif Imčiau vėsią sutemą ir violetines gėles wink.gif jei kas norėtų jungtis ir imti kažką kitą rašykit į až - neteršiam eterio ax.gif Man atrodo gaunasi po 69,90 blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(borooze @ 2010 08 19, 23:01)
Nuotaika sugadinta visam vakarui ... net neoriu viešinti esmės, bet esu įsitikinus, kad pardavėja šitą forumą tikrai skaito  lotuliukas.gif Sėkmytės Jums, toliau taip "gaudantis" trolių sistemoje prekiauti  4u.gif
RAudona  bigsmile.gif žavu  wub.gif

tai jau briedo pavare ane g.gif lotuliukas.gif as nesuprantu kaip tokias laiko dar tokiose parduotuvese tada vistas besmegenes hihihi.gif
as noriu indigo geliu, bet tokiu graziu kaip erzebeth wub.gif tik beda ta, kad pas mane mieste nera kur ju paciupinet gyvai doh.gif tai jei turi gera skoni ir imtaisi nupirkt, tada jungciausi wink.gif
Papildyta:
Is naujienu pasaulio:
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
o sitas geles danas diedas papirko zmonai ohmy.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fontenay: 19 rugpjūčio 2010 - 22:32
QUOTE(Fontenay @ 2010 08 19, 23:18)
tai jau briedo pavare ane  g.gif

tai jei turi gera skoni ir imtaisi nupirkt, tada jungciausi  wink.gif
Papildyta:
Is naujienu pasaulio:


Nenoriu nei prisiminti, na jau neesu aš trolių asė, bet atsiprašau ... doh.gif

Na skonis žinok labai subjektyvus dalykas, nepasitikėčiau wink.gif

Naujienos man drinks_cheers.gif apsiraminau nuo streso jas pamačius thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 08 19, 23:18)
user posted image
o sitas geles danas diedas papirko zmonai  ohmy.gif

Turbūt turi penkias meilužes ir dešimt nesantuokinių vaikų, yra už ką cool.gif

Bet žiūriu, tie daugiakampiai labai į maniškį skaičių neša g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Song: 19 rugpjūčio 2010 - 22:48
QUOTE(borooze @ 2010 08 19, 23:01)
Aš šiandien irgi netikėtai į Akropolį užsukau.Norėjau pažiūrėt karoliukus... tai PRISIEKIU AKROPOLYJE DAUGIAU NIEKADA NIEKO NEPIRKTI IR NET NEITI ARTI TO STENDO.... Nuotaika sugadinta visam vakarui ... net neoriu viešinti esmės, bet esu įsitikinus, kad pardavėja šitą forumą tikrai skaito  lotuliukas.gif Sėkmytės Jums, toliau taip "gaudantis" trolių sistemoje prekiauti  4u.gif

Tai va ir man nelabai patiko....o jei skaito si foruma, tai --Mieloji, ismokite bendrauti ir aptarnauti KIEKVIENA klijenta!!!!! Nes niekas pas jus nebepirks!!!

QUOTE(Fontenay @ 2010 08 19, 23:18)
o sitas geles danas diedas papirko zmonai  ohmy.gif

Kokis grozis wub.gif wub.gif is kur toki dana-dieda gaut kad irgi tokias papirktu...einu savaji pagasdinsiu...sakysiu--arba papirk man geliu, arba eisiu dano-diedo ieskot...bet jau zinau ka atsakys lotuliukas.gif gal geriau as ji graziuoju...tada nupirks biggrin.gif

Noa grazi raudona apyranke wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Song @ 2010 08 19, 23:47)
Turbūt turi penkias meilužes ir dešimt nesantuokinių vaikų, yra už ką cool.gif



hihihi.gif Kas per velnias ta meilė yra ? lotuliukas.gif
Atsakyti