Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Kiek turite prizmių? (102 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
QUOTE(Fontenay @ 2010 08 16, 15:14)
man ir antroji geriau atrodo, o duminis kvarcas tau butinai reikalingas, nesuprantu kaip iki siol dar tu jo neturi  g.gif

Vat duminio ir as neturiu, nes su dzaska issikeiciau, ir net nepamenu i ka... g.gif
Atsakyti
Sveikos, as irgi issiziojus laukiau naujienu. Nu ir ka, sulaukiau biggrin.gif Vienas kitas karoliukas suzavejo. Gelytes nuostabios,medaus ausra ir vesi sutema visai idomus savo forma. Horoskopai g.gif reikia paciupinet,kad butu galima ivertinti teigiamai. Dar tigro akies noreciau. Bet kainos, tai visa laukta euforija nugesino. Jau ir taip nepigu buvo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 08 16, 15:09)
Niu va ...as irgi su savo naujienom...kadangi dvynio zenklo apsisprendziau nepirkt,...tai dviveidis ir simbolizuos man dvynio zenkla...kas siuo atveju atspindi mano dukriuka... wub.gif Aciu Rasidai... 4u.gif  4u.gif  4u.gif :


nu dviveidis kaip dviveidis, man jis super thumbup.gif o kam gi tau to vezimo prisireike , aa? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Laisvė @ 2010 08 16, 15:17)
Puiku  thumbup.gif  Geras pasirinkimas. Aš vakar žiūrinėjau tą kankolą, kalbinau save, bet... rankinio dar neatleidau  biggrin.gif

O tu del rankinio tai pagalvok mirksiukas.gif ,...nes kaip ir vel planuojam uzsakyma... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(nidalaura @ 2010 08 16, 15:10)
Erszebeth, antra gerule  thumbup.gif


Dabar jau ir vaikštau su ja drinks_cheers.gif

QUOTE(Fontenay @ 2010 08 16, 15:14)
man ir antroji geriau atrodo, o duminis kvarcas tau butinai reikalingas, nesuprantu kaip iki siol dar tu jo neturi  g.gif


Taigi, kad avantiūrino baisiai mirtinai reikėjo, tai net negalvojau apie kitus unsure.gif

QUOTE(rasida @ 2010 08 16, 15:16)
Ir Erszebeth naujienos thumbup.gif  Man ta gėlė su mažiau žiedų yra vedanti pagundon... smile.gif


Pirmiausiai akis užkliuvo už tos, kur daugiau žiedų, ir tik po to už tos kitos. Bet visos tos gėlės kažkiek skirtingos. Pavyzdžiui, su šokoladiniais žiedlapiais buvo tik ta viena maniškė, o visos kitos su gelsvais smile.gif

QUOTE(erilukaha @ 2010 08 16, 15:16)
Nu gi tavo naujos geles nerealios... wub.gif  o cia jos visos tokios,...ar tu isrinkai graziausias, liko seipsau... biggrin.gif Cia kaip su naslaitem bus...pardavejos nesupras, ko jos cia nori...geles ir geles,...koks joms cia skirtumas... lotuliukas.gif  Kaip deimantini juoda rinkausi...tai vedejai ryskiai pasirodziau, kad ne visi namie...nes taip ziurejo, pamisusiom akim... lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif O man jie tokie skirtingi buvo... doh.gif


Liko irgi grieko vertos drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 08 16, 15:19)
nu dviveidis kaip dviveidis, man jis super  thumbup.gif  o kam gi tau to vezimo prisireike , aa?  g.gif

O tai tarsi man cia naujiena,...tie vezimai... cool.gif
Atsakyti
Nu kada baigsis ta vasara doh.gif .

Siaip ruzavi man ne, bet erilukahos tai labai grazus derinys

Man irgi geles dar grazios. Kolegos zmona jau baigia isisirgti trollige, tai jo nuomone perspektyvus karolis tos geles. Durniuosit, kaip su senom naslaitem kai neliks.
Atsakyti
Mergaitės, priminkit internetinės pardės Lietuvoje adresą 4u.gif
Atsakyti
Ko neliks?
QUOTE(erilukaha @ 2010 08 16, 15:09)
Niu va ...as irgi su savo naujienom...kadangi dvynio zenklo apsisprendziau nepirkt,...tai dviveidis ir simbolizuos man dvynio zenkla...kas siuo atveju atspindi mano dukriuka... wub.gif

Dar yra Dvyniams tinkamas Angelas ir Demonas... Nu bet čia gal ne visiems - labai jau tas demonas demoniškas biggrin.gif
Bet aš jo nepirksiu, nes mano mažiui netinka visai. Joks jis demonas, jis kaip tik labai doras ir ūkiškas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(danske @ 2010 08 16, 15:26)
Nu kada baigsis ta vasara doh.gif .

Gėris yra vasara thumbup.gif O vasara baigiasi rudenį biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(driu @ 2010 08 16, 15:28)
Mergaitės, priminkit internetinės pardės Lietuvoje adresą  4u.gif

Prasom smile.gif
http://www.trollbeads-shop.lt/
http://www.troliukaroliukai.lt/
http://www.ievossodai.lt/troliai.html
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 08 16, 14:46)

4u.gif 4u.gif
Atsakyti