Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Kiek turite prizmių? (102 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
QUOTE(erilukaha @ 2010 08 18, 22:25)
dar radau tokia parde faina paauglytems...tai va... ax.gif

O paauglyčiams ten nieko nėr? biggrin.gif Nes ir aš būtent dėl to nieko neperku. Užtai va, uniformą pasiėmėm biggrin.gif

QUOTE
Ir dar mano ciucis neatsirado... verysad.gif

Ajei unsure.gif O negalėjo suvažinėt kas nors? verysad.gif
Užjaučiu console.gif
Atsakyti
QUOTE(dzaska @ 2010 08 18, 21:01)
Pagaliau prisedau. Buvau megoj apziurejau viska nieko nenusipirkau  verysad.gif patiko veziukas toks durniukas biggrin.gif reiks pirkt  ax.gif taip zemes laukiau negalvojau kad tokia  blink.gif

drinks_cheers.gif
Tigro akis patiko  ax.gif , Labradoritu nebuvo  cool.gif o va aukso tai dar labiau noriu  wub.gif bet kaina dar labiau uzkele  verysad.gif

Dzaska,nu geras,kad nieko neparodysi-vadinas nieks nesuzavejo g.gif

Erikulaha-suniukas neatsirado-vaje.... unsure.gif ,gailiu taves ir seimos jusu
Nidalaura,o kaip tu su labradoritiniais katiniukais?gal kas pasitumejo i prieki?



Papildyta:
Dabar Tacitos netiketai suraitytos naujienos-tai mano surinkta apyranke ne specialiai,o sudejus tinkamus panasius karolius,derancius tarpusavy-buvau maloniai nustebinta,kad derinukas visai pocebnas gavosi lotuliukas.gif thumbup.gif -matote cirkonio auskarus,Zebenkstytes auskarus -gelesir Rene(sesers mano) auskara su plunksna salia naujai suvertos paezeres misko parausves Tacitines wery retired limited edittion china armadillo makliavones mixa lotuliukas.gif

user posted image

user posted image
paziurekit i derinuka-norejau pasakyti kad esu tuparyla tupalavota-unika su gelem neparduodama schmoll.gif ,nes ji puikiai dera salia zaliojo sarvuocio doh.gif

apyranke is arciau
user posted image
user posted image
su Rene auskaru ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tacita: 18 rugpjūčio 2010 - 21:52
QUOTE(erilukaha @ 2010 08 18, 22:25)
Kas dar... g.gif ...aaa...as tai dabar greitu metu nieko nepirksiu...kitu planu yra...reik dukriuka mokslams isleist...dar radau tokia parde faina paauglytems...tai va... ax.gif
Ir dar mano ciucis neatsirado... verysad.gif

nu zinoki ir as sakiau nieko nepirksiu kuri laika cray.gif (siandien paskutini prigriebiau glastoune, neatsilaikiau), dukra ruosiu pirmon klasen, teko papirkt nemazai, negana to kad priemoniu sarasas ilgas, dar drabuziai, batai, češkes ir t.t dar mobiliako isigeide, teko paimt is bites, ir dar taikosi vis i mano trolius: "tai mamyte duok pafotkinsiu su telefonu ...." doh.gif
o del tavo ciuciko tai gaila labai verysad.gif o mano vaikai irgi vos vakar neparsinese juodo pasiklydusio katinelio namo, bet kai dejau i kojas... nes nezinociau ka su juo daryt net doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 08 18, 16:44)


kaktusas mano atrode va taip, siandien pardaviau  verysad.gif
[

Ar cia ts. kur as buvau papirkus g.gif Kodel pardavei? Tai gi tiek reikejo.
Atsakyti
FONTENAY,proto netekai-kad kaktusa pardavei?? doh.gif
Atsakyti
Kam jūs aplamai parduodat sidabrus??? Jie gi prie visko tinka. Laikykit biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Tacita @ 2010 08 18, 22:51)
Dabar Tacitos netiketai suraitytos naujienos-tai mano surinkta apyranke ne specialiai,Rene(sesers mano) auskara su plunksna salia naujai suvertos paezeres misko parausves Tacitines wery retired limited edittion china armadillo makliavones mixa lotuliukas.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
nu tu duodi dziazo merga hihihi.gif , nu tavo makliavonkes thumbup.gif
nu super mergaite ta musu Tacita brunette.gif triniti.gif , ka bepridursi ....
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 08 18, 22:25)
dar radau tokia parde faina paauglytems...tai va... ax.gif



Prasom palciau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Tacita @ 2010 08 18, 22:51)

koks grozis...ir kada as daugsiu iki tokio lygio... doh.gif mmm....mano mylima "lime" wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo franciska: 18 rugpjūčio 2010 - 22:09
QUOTE(Dovis @ 2010 08 18, 22:57)
Ar cia ts. kur as buvau papirkus g.gif Kodel pardavei? Tai gi tiek reikejo.

tai kad baisiai ranka bade scare.gif , nekenciu kaktusu tease.gif
Atsakyti
Tacita, gražu wub.gif
Atsakyti
Eik tu, bade jai matai biggrin.gif Mielas sidabriukas.
Atsakyti