Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Kiek turite prizmių? (102 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
QUOTE(Dasha @ 2010 08 18, 13:27)
Keistai gaunas ir taškas.  g.gif Reikia boikotuot.

Natūraliai boikotuosis - kur bus pigiau, ten ir pirksim. Kiba mes durnos smile.gif

QUOTE(borooze @ 2010 08 18, 13:31)
paskutinės mano gėlių puokštės skausmingos buvo, bet nuostabios, nors nei viena nieko nepasakėt liezuvis.gif

Kai niekas nieko nesako, tai žinok, kad pavydi bigsmile.gif Man jau seniai išaiškinta - kai tave giria, tai čia nieko. Geriausias komplimentas, kai niekas nieko nesako, tik apsimeta, kad nemato ir vaikšto snukiais perkreiptais bigsmile.gif

QUOTE(light blue @ 2010 08 18, 16:09)
Vienžo...biški dar myliu trolius, bet terapija jau ne LT trolynai, o noras juos žvejoti kitur doh.gif

Ot vat apimsim ir pažėsim - gi visada žvejojom biggrin.gif

QUOTE(Fontenay @ 2010 08 18, 16:44)

Man tai prilygsta rolleyes.gif Juo labiau, kad čia originalas, o ten tai tik pakartojimas, nu su interpretacija gal, bet vis tiek rolleyes.gif Ot turėčiau aš tuos 599 dolerio rolleyes.gif
ne, ką aš kalbu, už tiek dolerių rasčiau ir ką nors geriau biggrin.gif Bet vis tiek gražus. Ir tas žebenkštytinis gražus, nesakau nieko, tik ten kategorija kita...
Atsakyti
Fontenay, o kokia to kaktuso kaina? nu negaliu svetimam suveikti retirintą karolį, o save pamiršti doh.gif
Papildyta:
ar pirkote kas nors iš čia?
http://trollbeadsshop.com
aš angliškai nelabai tobulai moku, man įdomu, ar taxus jie turi, nes free shipingą jau sudarau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(light blue @ 2010 08 18, 17:02)
Fontenay, o kokia to kaktuso kaina? nu negaliu svetimam suveikti retirintą karolį, o save pamiršti doh.gif
Papildyta:
ar pirkote kas nors iš čia?
http://trollbeadsshop.com
aš angliškai nelabai tobulai moku, man įdomu, ar taxus jie turi, nes free shipingą jau sudarau smile.gif

109 lt parduotuveje mirksiukas.gif sake panos, kad Kaune dar yra g.gif
ne sitoj nepirkom, kitoj pirkom
http://www.trollbead...llbeads-26.aspx
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fontenay: 18 rugpjūčio 2010 - 16:08
aš turiu gi žuvies vėžui žvaigždutę nupirkti, ji čia pigiausia g.gif tai za odno ir sau ką nors pasiimčiau. Ale man ir ten siūlomų sidabriukų, retirintų angel tip veizolinu g.gif
user posted image
Patarkit, ar vertas dėmesio.
Papildyta:
QUOTE(Fontenay @ 2010 08 18, 17:06)
109 lt parduotuveje  mirksiukas.gif sake panos, kad Kaune dar yra  g.gif
ne sitoj nepirkom, kitoj pirkom
http://www.trollbead...llbeads-26.aspx

dėkui jaučiu tuoj ten terapiją prasivesiu...ale širdis plyšta pirkti...galim vieno artimo jauno žmogaus netekti verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(light blue @ 2010 08 18, 17:13)
Patarkit, ar vertas dėmesio.

vertas demesio , bet ju yra ir LT
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 08 18, 17:17)
vertas demesio , bet ju yra ir LT

nu vat, makaulė nedirba jau...mačiusi lyg ir neesu, kaktusą tai čiupinau kažkada pavasarį, bet nesužavėjo g.gif O dabar...iš to noro kažką pirkti viskas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 08 18, 16:59)
1. Natūraliai boikotuosis - kur bus pigiau, ten ir pirksim. Kiba mes durnos smile.gif
2. nemato ir vaikšto snukiais perkreiptais bigsmile.gif


1. drinks_cheers.gif
2. hihihi.gif paguodei smile.gif

QUOTE(light blue @ 2010 08 18, 17:02)

ar pirkote kas nors iš čia?
http://trollbeadsshop.com
aš angliškai nelabai tobulai moku, man įdomu, ar taxus jie turi, nes free shipingą jau sudarau smile.gif

vakar pirkau per tarpininkę, jos valstijoje nėra taxų wink.gif man atrodoo ne aš viena lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 08 18, 16:44)
na tavo didziajam pitonui tikrai neprilygsta sie  ax.gif :

Žinoma, kad anie neprilygsta maniškiam mirksiukas.gif
Kai rankose tą didelį kankolą sukioji, nepaprastai gražiai atrodo tos sidabro dulkelės thumbup.gif Ir tas žalumas, ir tos dėmės tokios originalios thumbup.gif Esu juo labai patenkinta biggrin.gif
Nu, bet jis - ne trolis. Ir ne tipo trolis. Jis tiesiog stiklinis karolis. Turėjau tuos tipo trolius iš Danijos - jiems oi kaip toli iki žebenkštytės darbo: grubūs, kažkoks lievas stiklas, tos dėmės, gėlės ar raštai nei gražūs, nei kažkuo originalūs. Tragedija juos turėti. Palengvėjo, kai atsikračiau bigsmile.gif

O šitą kankolą nešiosiu kaip originalų kaklo papuošalą. Bus puikus derinys prie žalios apyrankės, nes man troliai ir ant rankos, ir ant kaklo vienu metu - per stipru... Ir versiu jį ne ant trolinės odinukės. Ieškosiu jam tinkamos juvelyrikos skyriuose. Kažkada turėjau, bet nebereikėjau ir pardaviau...
Atsakyti
Pagaliau prisedau. Buvau megoj apziurejau viska nieko nenusipirkau verysad.gif patiko veziukas toks durniukas biggrin.gif reiks pirkt ax.gif taip zemes laukiau negalvojau kad tokia blink.gif
QUOTE(light blue @ 2010 08 18, 16:09)
Svambalas...nu TIKRAS svambalas, gigantas doh.gif Kaip šunio spiras schmoll.gif Nebent ant kaklo g.gif

drinks_cheers.gif
Tigro akis patiko ax.gif , Labradoritu nebuvo cool.gif o va aukso tai dar labiau noriu wub.gif bet kaina dar labiau uzkele verysad.gif
Atsakyti
Čiupinau Didžiąją Žemę ir esu rami: nenorėsiu 100 % schmoll.gif Dviejų lt skersmens kažkur kankolas, o nezgrabnas doh.gif Ten tipo kaip gaublys, bet manyčiau gal Marso ar dar kokio bieso: tipo, kur Žemėj Australija tai ten apvalus kleckas blink.gif Tikrai nepatiko. Horoiskopai tai irgi 50/50 - vieni superiniai, kiti šiaip sau: mergelę tektų verti per smegenis blink.gif , skorpionas irgi neypatingas - toks paraižytas ir viskas, be šarmo. Dėl vėžio, TAIP, Noa - jis iš to filmuko, toks gerookai pavėpęs, bet tičtoč jo žnyplės kaip mano letena su gipsu lotuliukas.gif Stikliukai tie naujaformiai nelabai patiko, stiklo daug - bet nejutau svorio mastau.gif, man jie net lengvesni nei įprasti pasirodė. Gėlės abejos nerealios, o didžiausią įspūdį, nors nesitikėjau, paliko burbulai- kokia jų spalvinė įvairovė bigsmile.gif nuo žydro iki gelsvai mėlyno ir violetinio good.gif Iš akmenų buvo tik tigro akis, bet jis man kaip akmuo nepatrauklus, tai net nečiupinau. O kitus sakė ryt/poryt gaus - pastrigo.. Prisipažinkit, kuri pasalą surengėt lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 08 18, 15:32)
prasom tada pilka  4u.gif


brungioji,situs maciau cool.gif

QUOTE(light blue @ 2010 08 18, 16:37)

Ar galima kaktusą, plekšnę LT dar paimti? g.gif

tikrai galima,o ir angel tip galima be problemu,tik vadinas jis pas mus-DINAMISKASIS-as vis ziuriu,ziuriu,bet nepaperku,grazus man jie,ypac jei keli payrankej suverti

QUOTE(light blue @ 2010 08 18, 17:16)
aš turiu gi žuvies vėžui žvaigždutę nupirkti, ji čia pigiausia g.gif tai za odno ir sau ką nors pasiimčiau. Ale man ir ten siūlomų sidabriukų, retirintų angel tip
Patarkit, ar vertas dėmesio.

VERTAS 100 proc

o as tuoj pasirodysiu... cool.gif
Atsakyti
Nu va,..kol perskaiciau, tai jau nebezinau,ka pacituot... doh.gif

Fontanay tavo biconai super... thumbup.gif
Del pitono nesutinku schmoll.gif ...As ji stebiu... blink.gif Bet manau,kad jis ir liks...ne mano... verysad.gif
Kas dar... g.gif ...aaa...as tai dabar greitu metu nieko nepirksiu...kitu planu yra...reik dukriuka mokslams isleist...dar radau tokia parde faina paauglytems...tai va... ax.gif

Naujienos grazios...smagu, kad su tom naujienom,kazkaip atgijo forumas...O gimtadienio ir as noriu...bet kad pas man nieks nezino,kas do troliai, o as ir nesiruosiu sakyt... rolleyes.gif

Ka dar...ka dar...ai danske, sand pavydziu... blush2.gif Jos dar manes ilgai lauks... ax.gif

Ir dar mano ciucis neatsirado... verysad.gif

Atsakyti