Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Kiek turite prizmių? (102 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
dasha,tike vaikai lotuliukas.gif .Maniske ant tupilaku dantytu sako dede-ir dantukais klapsi,tipo tupilakas kanda lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Tacita @ 2010 08 18, 10:03)
dasha,tike vaikai lotuliukas.gif .Maniske ant tupilaku dantytu sako dede-ir dantukais klapsi,tipo tupilakas kanda lotuliukas.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dasha @ 2010 08 18, 10:01)
Nu bet nėr jie maži, didesni už lošimo kaliuką.. Mano panelė chat vadina kaladėle  lotuliukas.gif

Na nzn mazesnis pasirode uz kauliuka, del to ir klausiu ar skiriasi ju dydziai, gali buti kad didesnius jau isrinko unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Tacita @ 2010 08 18, 10:08)
nesutinku protest.gif  lotuliukas.gif

biggrin.gif cool.gif
Kiek žmonių - tiek nuomonių mirksiukas.gif

QUOTE(sweeta @ 2010 08 18, 11:11)
Na nzn mazesnis pasirode uz kauliuka, del to ir klausiu ar skiriasi ju dydziai, gali buti kad didesnius jau isrinko  unsure.gif

Chat tikrai ne mazesnis, jis sakyčiau net ženkliai didesnis už lošimo kauliuką. Ir sidabriukai vieni nuo kitų dydžiais nesiskiria, jie visi vienodi.
Atsakyti
Net keista skaity kad Chat mažesnis už lošimo mastau.gif Kiba nukando pusę lotuliukas.gif
Atsakyti
dekui 4u.gif vacation1.gif
Internetas turetu but tikiuosi prisijungt ka uzmatysiu butinai garsiai reksiu ax.gif

Mano smalsumas nugalejo nuleksiu iki megos apziuret g.gif bigsmile.gif jau labai rupi naujienos g.gif
Atsakyti
QUOTE(dzaska @ 2010 08 18, 10:23)
dekui  4u.gif vacation1.gif
Internetas turetu but tikiuosi prisijungt ka uzmatysiu butinai garsiai reksiu  ax.gif

Mano smalsumas nugalejo nuleksiu iki megos apziuret  g.gif  bigsmile.gif jau labai rupi naujienos  g.gif

Kiek imsi?
Atsakyti
QUOTE(Dasha @ 2010 08 18, 10:18)
Net keista skaity kad Chat mažesnis už lošimo mastau.gif Kiba nukando pusę  lotuliukas.gif

Gal vaidenasi man, reikejo viena prie kito prideti ir butu iskart aisku pasidare biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dasha @ 2010 08 18, 11:28)
Kiek imsi?

nz reik apziuret ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dzaska: 18 rugpjūčio 2010 - 10:36
labutis visoms 4u.gif
QUOTE(borooze @ 2010 08 17, 19:02)
Tuoj borooze apžiūrės kuris jai labiau wink.gif bet manau kad medaus aušra wink.gif

tada visoms pagal norus issidalina biggrin.gif super thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Dasha @ 2010 08 18, 10:56)
Kaip smagu  wub.gif Prisiderinai jau kur? Aš ir noriu gimtadienio..

aga ax.gif man ir patinka kad gimtadienis greit lotuliukas.gif

QUOTE(Tacita @ 2010 08 18, 11:00)
kikirike,tuojau pat prasom rodytis,kai tik galesi bigsmile.gif

tep tep tuo pat mirksiukas.gif

niu va Indigo gėlės iš visų pusių - nes skirtingos gėlytės,vat
user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Labai grazios tos indigo gelytes thumbup.gif , as irgi ju noriu ax.gif , ir dar daug ko noriu...... smile.gif Dabar tik reikia suderinti norus su galimybem lotuliukas.gif
Atsakyti