Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Kiek turite prizmių? (102 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
QUOTE(Rimaz @ 2010 08 18, 09:29)
Labas rytas smile.gif
Apžiūrėjau vakar Panoramoj naujienas - stikliukai visi labai gražūs, ypač tos violetinės gėlės wub.gif, o sidabrai nepatiko visai. Iš zodiakų gražus tik avinas, dar mergelė man įdomi pasirodė, o kiti schmoll.gif Nezodiakinės naujienos irgi didelės, grubios, ir kažkokios visai netroliškos.

nesutinku protest.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
tiesa,mergaiciai,nu ariau parduoti savo parsisiusta zalia bulbe-netinka ji man-jei katra susidomesit-i AZ,foto idesiu vakare.
va,radau foto is ebay savosios
http://cgi.ebay.co.u...E:X:AAQ:GB:1123
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tacita: 18 rugpjūčio 2010 - 09:17
QUOTE(Dasha @ 2010 08 18, 09:51)
Fontenay, labaaaai nu labaaaai tavo naujienos wub.gif ale sugebėjimai pas tamstą iškast tokius..

aciu smile.gif , nu ko tik nera ebejuj, visokiu troliu senienu gi ax.gif
Atsakyti
Oi, Fontenay, biconų nerealiai pavydžiu doh.gif Vis pažiūriu ir neperku, babkių pagailsta g.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Tacita @ 2010 08 18, 09:08)
nesutinku protest.gif  lotuliukas.gif
Papildyta:
tiesa,mergaiciai,nu ariau parduoti savo parsisiusta zalia bulbe-netinka ji man-jei katra susidomesit-i AZ,foto idesiu vakare.
va,radau  foto is ebay savosios
http://cgi.ebay.co.u...E:X:AAQ:GB:1123

Oj labai simpatična, manau, greit ras šeimininkę tokia gražuolė wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Tacita @ 2010 08 18, 09:13)
Dzaska,matau esi,nepamirsk manes jei uzmatysi labradorita grazu doh.gif  bigsmile.gif

nepamirsau taves mirksiukas.gif butinai !
Erszebeth nuostabios tavo gelytes wub.gif ir apyranke thumbup.gif gera ideja vert troliukus thumbup.gif
erilukaha kokis veidelis grazuolis thumbup.gif ir matai jau vezimuka turi g.gif o agatas pats graziausias .
Tacitos sarvuotukas grazuolis wub.gif ojei karsta.gif
Rimaz grazios tavo naujienos thumbup.gif viskas suderinta.
Rethimna grazios naujienos gal ten veziuko zenklas?
Laisvė labai nuostabi dovana wub.gif
Fontenay tavo groziai wub.gif grazus avantiurinas thumbup.gif o naujienos BICONE labai grazu noriu ir as ax.gif
Cia ziuriu nepasveiksiu visu grazios naujienos butinai leksiu paziuret.
O mano atostogos tesiasi tik lithuania.gif biggrin.gif ryt islekiu i Palanga iki Pirmadienio pabut ax.gif tai aplankysiu troliu taskus wub.gif
Atsakyti
Dzaska,butinai aplankyk taskus naujienas paveizet-ir gero poilsio thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Song @ 2010 08 18, 10:14)
Oi, Fontenay, biconų nerealiai pavydžiu doh.gif Vis pažiūriu ir neperku, babkių pagailsta g.gif  biggrin.gif

nu ir as ziurejau ziurejau kelis menesius, varvinau seile, ale neiskenciau zinok, prase daug, bet pasiuliau tai paciai pardavejai kaina savo, na ir sutiko doh.gif niekur negalejau dingt jau tada ax.gif (nu MB sako ka cia per sagas gavai lotuliukas.gif , nes jis siryta prieme pasta)
tik niekaip nesuprantu is ko tie BICONE pagaminti, nu taip kai lieti, tai atrodo is sidabro, ir praba sidabro yra g.gif
va cia kolkas kaina neuzkilus, baigsis po 6 h, stebejau kita pardave uz 63 usd (pigiau nei as paemiau)
http://cgi.ebay.com/...e=STRK:MEWAX:IT
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fontenay: 18 rugpjūčio 2010 - 09:38
dzaska- gero poilsio 4u.gif

Fontenay- nu kokie fainuoliai senoliai pas tave bigsmile.gif thumbup.gif

Pas mane vyro sesuo svečiuojasi,tai vakar pravedžiau trolių ekskursiją thumbup.gif nu ir o bet tačiau kadangi mano gimtadienis artėja tai ji man padovanojo Indigo gėles,nes aš prie jų seilę varvinau ir varvinau doh.gif ji tokia laiminga buvo,sako aš ir taip ir anaip masčiau ką čia tau padovanojus,o čia tokia gera išeitis thumbup.gif niu va ,ir prisigyriau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Kikirike @ 2010 08 18, 09:51)
dzaska- gero poilsio  4u.gif

Fontenay- nu kokie fainuoliai senoliai pas tave  bigsmile.gif  thumbup.gif

Pas mane vyro sesuo svečiuojasi,tai vakar pravedžiau trolių ekskursiją  thumbup.gif nu ir o bet tačiau kadangi mano gimtadienis artėja tai ji man padovanojo Indigo gėles,nes aš prie jų seilę varvinau ir varvinau  doh.gif ji tokia laiminga buvo,sako aš ir taip ir anaip masčiau ką čia tau padovanojus,o čia tokia gera išeitis  thumbup.gif niu va ,ir prisigyriau  blush2.gif

Kaip smagu wub.gif Prisiderinai jau kur? Aš ir noriu gimtadienio..
Atsakyti
Borooze az pilna blush2.gif

O chat karoliukas visur toks maziukas, megoj turi viena bet lb mazas pasirode g.gif Neturit niekas foto kaip tas karoliukas uzpildytoj apyrankej atrodo? blush2.gif
Atsakyti
kikirike,tuojau pat prasom rodytis,kai tik galesi bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(sweeta @ 2010 08 18, 09:56)
Borooze az pilna  blush2.gif

O chat karoliukas visur toks maziukas, megoj turi viena bet lb mazas pasirode  g.gif Neturit niekas foto kaip tas karoliukas uzpildytoj apyrankej atrodo?  blush2.gif

Nu bet nėr jie maži, didesni už lošimo kaliuką.. Mano panelė chat vadina kaladėle lotuliukas.gif
Atsakyti