Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Kiek turite prizmių? (102 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Pieno istikruju katinams nei sunims duoti negalima...nors tuos naminius-beveisliukus babytes girdo ir jie sau sveiki laksto...geriau duok jei nieko neturi kad ir slapiankos smulkiai sutrintos, ar gal kameroj turi kokios zuvies, jos irgi atsyldzius galima. Na o is ryto teks eit i parduotuve ir pirkt mazyliams skirta spec. pienuka(gyvunu skyriuose buna) ir koki noncerva, neaisku kokio jie amziaus, gal jau ir sausiaka estu g.gif
Sekmes!!!
Atsakyti
Pries miega radau JAV puslapyje... :


We have just been notified that after more than two years of absorbing higher costs, Trollbeads will need to take a price increase effective Monday, August 30th. Average price increases are between 10% – 28%.

Gold will take the hardest hit because of the continuing increase in gold prices, but these higher prices will not take effect until Monday, August 30th, so take advantage now!

Please consider ordering for what you may need for holiday gift giving or, of course, yourselves before then, to insure getting the current prices.

Amerikieciai ilgiau pasidziaugs pigumu lotuliukas.gif
Atsakyti
Labas iš ryto,
QUOTE(borooze @ 2010 08 17, 20:02)
medutis laisvas manau  4u.gif

Šaukit garsiai man į AŽ jei tikrai bus laisvas - mielai priglausiu.

QUOTE(Noa @ 2010 08 17, 21:00)
Aha, noriu elegancijos iš vėžio bigsmile.gif  Vėžiai labai tinka prie alaus, o alaus tai yra visokio elegantiško bigsmile.gif  Tai ko vėžiai turi būt atvėpę?

Iš idėjos jie neturi būt atvėpę, bet gali tokie būt - priklausomai nuo laiko: iki ar po alaus...

QUOTE(Tacita @ 2010 08 17, 21:31)
Juoze Erlicke 

Griūk negyvas... Nors apskritai tai Noa reiktų saugot kaip kokią nacionalinę vertybę.

Noriu ko nors naujo unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(simre @ 2010 08 18, 05:57)
Noriu ko nors naujo  unsure.gif

Labas rytas, ta bėda ir mane kankina. O ypač kai to naujo rinkis ko tik nori. Suv4riau šian fantaziją geltonai/oranžinę - fiolecetavą (dar kol kas mano vasarinė spalvinė gama išlieka lotuliukas.gif )- ką jūs manot? Nu verkiant reikia indigo arba naujos violetinės gėlės doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Dasha @ 2010 08 18, 08:45)
Nu verkiant reikia indigo arba naujos violetinės gėlės  doh.gif

Nu ir pasidovanok sau-jei tik gelyciu reikia,tai pasidaryk sau svente 4u.gif

labas,mergaiciai.o as apsalus nuo vakar fontenay pridetu apyrankiu-tokios grazios... wub.gif
Atsakyti
O GAL KA NAUJO MATOT PAS MANE? ax.gif
user posted imageuser posted image
Atsakyti
Dzaska,matau esi,nepamirsk manes jei uzmatysi labradorita grazu doh.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Laba ryta 4u.gif
Pagaliau namie ax.gif pailsejau nuostabiai rekomenduoju poilsis Trakuose bigsmile.gif Kadangi ten nebuvo troliu tasko tai nieko neisigijau o gaila galetu buti g.gif
Kokios jus greitos jau nauja tema labai grazi wub.gif prizmiu tik 2 turiu, skubu skaityti viska ax.gif
Tik ziuriu naujoviu pakeite tinklapio skyreli ? Ir ziuriu lig nauja zodiaku zenklu kolekcija ar as netaip supratau?
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 08 18, 09:13)
O GAL KA NAUJO MATOT PAS MANE?  ax.gif


vajetus kokie retinti svambalai blink.gif thumbup.gif -pamirsau kaip tie groziai vadinas-nu super ziurisi-jegele drinks_cheers.gif cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Tacita @ 2010 08 18, 09:14)
vajetus kokie retinti svambalai blink.gif  thumbup.gif -pamirsau kaip tie groziai vadinas-nu super ziurisi-jegele drinks_cheers.gif  cool.gif

BICONE ax.gif
Papildyta:
QUOTE(dzaska @ 2010 08 18, 09:13)
Laba ryta  4u.gif

sveika sugrizus namo 4u.gif joo naujoviu nemazai,ne tik zodiakai, dar ten ir geles,kur man nervus gadina 3 diena, ir dar visokiu istrauktu is pelkiu lotuliukas.gif
Atsakyti
Labas rytas smile.gif
Apžiūrėjau vakar Panoramoj naujienas - stikliukai visi labai gražūs, ypač tos violetinės gėlės wub.gif, o sidabrai nepatiko visai. Iš zodiakų gražus tik avinas, dar mergelė man įdomi pasirodė, o kiti schmoll.gif Nezodiakinės naujienos irgi didelės, grubios, ir kažkokios visai netroliškos. Žodž, naujųjų sidabrų man nereik cool.gif
Panoramoje karoliukų neperkainuos, visas turimas atsargas išpardavinės senomis kainomis.
Atsakyti
Fontenay, labaaaai nu labaaaai tavo naujienos wub.gif ale sugebėjimai pas tamstą iškast tokius..
Atsakyti