Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Kiek turite prizmių? (102 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Auksas
Ezoterinės savybės:Lėtina senėjimą, reikalingas depresijų metu, bijant mirties, esant polinkiui į savižudybę. Suteikia gyvybingumo, džiaugsmo, sužadina seksualumą, skatina pasitikėjimą savimi, išlaisvina nuo destruktyvių įtakų.
Poveikis kūnui:Padeda gyvybingumui ir paskirsto energiją, sužadina kraujotaką, skatina bendrą liaukų aktyvumą.

Sidabras

Ezoterinės savybės:Skatina jausmų raišką, įsijautimą, padeda būti dvasiškai lanksčiam, nuoširdžiam.
Poveikis kūnui:Sidabras neleidžia anksti senti, ramina susijaudinimą ir susirūpinimą. Ramina skausmą, harmonizuoja organų funkcijas, ramina skausmą kairėje galvos pusėje, gerina regėjimą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erilukaha: 16 rugpjūčio 2010 - 13:32
erilukaha pradėsiu auksą pratintis matyt tongue.gif
Atsakyti
Čia pirmas pabandymas suverti - nelabai žiūrėjau spalvų, tik sukroviau visas turimas gėles ir facetuotus akmenis, o galuose užkišau belenkokius. Vadinasi "Gėlės tarp akmenų" biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
Kur visos, ar jau trolintis išlėkėte? hihihi.gif

Žiūriu žiūriu, tas amazonitas čia nei į tvorą, nei į mietą. O be jo visai nieko derinys gaunasi. Jau pradėjo suktis mintys, kad reikia man dūminio kvarco. O kol kas užkišau jaspį. Ką manot?

user posted image
Atsakyti
Tiek buvau be interneto... Nu ką, naujienos blogos nėr. Sidabrai nežavi, bet stikliukų yra labai fainų. Ir akmenys. Tigro akies nenoriu, kitų abiejų - taip biggrin.gif O tas chalcedonas ką, tikrai tiek kainuoja, beveik du šimtus? unsure.gif

QUOTE(Rimaz @ 2010 08 16, 13:06)
Dėl zodiakų... Kai kuriems gi galima rasti "ženklus" ir tarp senųjų paprastų karoliukų: plekšnė - žuvų ženklui galėtų tikti, krabas - vėžio ženklui, avinas - avino... Aš turiu plekšnę, tai apsimetu, kad čia į mano zodiako temą biggrin.gif

Tai gal ir atvirkščiai galima? Kad zodiakai ką nors kitą simbolizuotų? Kad ir ta avino galva (maan irgi vienintelė graži) - pvz. kokį nors garbingą šašlykų valgymą... biggrin.gif
Atsakyti
Niu va ...as irgi su savo naujienom...kadangi dvynio zenklo apsisprendziau nepirkt,...tai dviveidis ir simbolizuos man dvynio zenkla...kas siuo atveju atspindi mano dukriuka... wub.gif Aciu Rasidai... 4u.gif 4u.gif 4u.gif :

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erilukaha: 16 rugpjūčio 2010 - 14:11
Erszebeth, antra gerule thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2010 08 16, 14:57)
Kur visos, ar jau trolintis išlėkėte?  hihihi.gif

Žiūriu žiūriu, tas amazonitas čia nei į tvorą, nei į mietą. O be jo visai nieko derinys gaunasi. Jau pradėjo suktis mintys, kad reikia man dūminio kvarco. O kol kas užkišau jaspį. Ką manot?

man ir antroji geriau atrodo, o duminis kvarcas tau butinai reikalingas, nesuprantu kaip iki siol dar tu jo neturi g.gif
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 08 16, 15:09)


Gražu, labai. Ir vežimukas savo vietoje.

Ir Erszebeth naujienos thumbup.gif Man ta gėlė su mažiau žiedų yra vedanti pagundon... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2010 08 16, 14:57)
Ką manot?

Nu gi tavo naujos geles nerealios... wub.gif o cia jos visos tokios,...ar tu isrinkai graziausias, liko seipsau... biggrin.gif Cia kaip su naslaitem bus...pardavejos nesupras, ko jos cia nori...geles ir geles,...koks joms cia skirtumas... lotuliukas.gif Kaip deimantini juoda rinkausi...tai vedejai ryskiai pasirodziau, kad ne visi namie...nes taip ziurejo, pamisusiom akim... lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif O man jie tokie skirtingi buvo... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 08 16, 15:08)
Tiek buvau be interneto... Nu ką, naujienos blogos nėr. Sidabrai nežavi, bet stikliukų yra labai fainų. Ir akmenys. Tigro akies nenoriu, kitų abiejų - taip biggrin.gif O tas chalcedonas ką, tikrai tiek kainuoja, beveik du šimtus? unsure.gif


Net neatkreipiau dėmesio į jo kainą. Jis nefacetuotas, bet toks storuliukas. Riebesnis už jaspį ar rožinį kvarcą, gal todėl priklauso tai kitai kainų grupei unsure.gif

QUOTE(erilukaha @ 2010 08 16, 15:09)
Niu va ...as irgi su savo naujienom...kadangi dvynio zenklo apsisprendziau nepirkt,...tai dviveidis ir simbolizuos man dvynio zenkla...kas siuo atveju atspindi mano dukriuka... wub.gif Aciu Rasidai... 4u.gif  4u.gif  4u.gif :


Dviveidis nerealiai gražus, aš irgi turiu ir labai myliu thumbup.gif

Žiūriu, vežimo baideisi, ale vis vien galiausiai pasiryžai? hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 08 16, 15:09)
Niu va ...as irgi su savo naujienom...kadangi dvynio zenklo apsisprendziau nepirkt,...tai dviveidis ir simbolizuos man dvynio zenkla...kas siuo atveju atspindi mano dukriuka... wub.gif Aciu Rasidai... 4u.gif  4u.gif  4u.gif :

Puiku thumbup.gif Geras pasirinkimas. Aš vakar žiūrinėjau tą kankolą, kalbinau save, bet... rankinio dar neatleidau biggrin.gif

QUOTE(nidalaura @ 2010 08 16, 15:10)
Erszebeth, antra gerule  thumbup.gif

Man irgi antroji thumbup.gif
Atsakyti