Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Kiek turite prizmių? (102 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
TACITAI 4u.gif
pasikartosiu mano svajoniu apyranke, ta linkme ir einu lotuliukas.gif
user posted image
o cia maniskis avantiurinas ax.gif (senos fotkes doh.gif )
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
VA DAR KOKIU BUNA:
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
gal gana pradziai? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fontenay: 17 rugpjūčio 2010 - 21:09
QUOTE(Fontenay @ 2010 08 17, 21:42)
TACITAI  4u.gif

wau!!! Koks grozis wub.gif
Na reikes ryt nufotkint jauicu ir amn ka per ta laika prikaupiau, na zinoma nedaug bet ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 08 17, 21:42)
TACITAI  4u.gif
pasikartosiu mano svajoniu apyranke, ta linkme ir einu  lotuliukas.gif
user posted image[/url]
gal gana pradziai? g.gif

joo,Fontenay,aciu...Tavo svajoniu apyranke-tikrai taps nebe svajoniu,o reali,kaip ziuriu lotuliukas.gif thumbup.gif
o sita foto manfainai smagi tokia
Atsakyti
Nu bet ir pridaro tos stikliores groziu wub.gif , kodel troliai tokiu nepristampuoja g.gif user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fontenay: 17 rugpjūčio 2010 - 21:50
aha... bigsmile.gif -pirmas man grozis
Atsakyti
Hi hi, viduriniam net fotikas matosi, atsispindi biggrin.gif

Kita vertus, aš galvoju, kad troliai ir taip neblogų padaro, žiū, vis kokią naujovę išmeta - kad ir dabar tie nestandartinės formos, arba tie plytos - gi niekur panašių nemačiau mastau.gif Ogi ten viena boba, ne minia dizainerių...

Šiaip tik žinai ant ko tie menininkai trolius pranoksta - kai būna kokie itin sudėtingi karoliai, kur troliai negali paleist masiškai gamint, nes per sudėtingi, kokio ypatingo įgudimo reikalaujantys mastau.gif Kita vertus, jos ir kainas turi - nė ką ne pigiau...

Bet tas pirmas tai superinio grožio.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 17 rugpjūčio 2010 - 21:53
Mergaiciai, mano dukriukas siandien parnese is kiemo porele labradoritiniu katyciu. Mazulyciu visai. Gal kas noretu? Mes turim suni, tai ji istisai cypia, o mes prileisti bijom. Tikrai neturiu galimybes ju priglausti. Viena tokia ramiake, tinginuke, o kita tikra smalsuole, medziotoja. Nezinau nei ka su jom daryti. cry.gif
Papildyta:
Vaikai apsviete, kad ju mama suvezino lygtai.
Atsakyti
prasom dar aventiurinu 4u.gif user posted image
Atsakyti
QUOTE(nidalaura @ 2010 08 17, 22:55)
Mergaiciai, mano dukriukas siandien parnese is kiemo porele labradoritiniu katyciu. Mazulyciu visai. Gal kas noretu? Mes turim suni, tai ji istisai cypia, o mes prileisti bijom. Tikrai neturiu galimybes ju priglausti. Viena tokia ramiake, tinginuke, o kita tikra smalsuole, medziotoja. Nezinau nei ka su jom daryti.  cry.gif
Papildyta:
Vaikai apsviete, kad ju mama suvezino lygtai.

Nidalaura, parašyk kačių skyriuj mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(nidalaura @ 2010 08 17, 22:55)

kazin cia spalva labradoritines? g.gif ar sakai cia mums tikstu prie labradoritu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(nidalaura @ 2010 08 17, 22:55)
Vaikai apsviete, kad ju mama suvezino lygtai.

ojei...Parasyk kaciu skyrely atsira temute net-atsiras kas pades-as taip ir gi viena katyte gelbejau-isgelbejau
Atsakyti
QUOTE(nidalaura @ 2010 08 17, 22:55)
Mergaiciai, mano dukriukas siandien parnese is kiemo porele labradoritiniu katyciu. Mazulyciu visai. Gal kas noretu? Mes turim suni, tai ji istisai cypia, o mes prileisti bijom. Tikrai neturiu galimybes ju priglausti. Viena tokia ramiake, tinginuke, o kita tikra smalsuole, medziotoja. Nezinau nei ka su jom daryti.  cry.gif
Papildyta:
Vaikai apsviete, kad ju mama suvezino lygtai.

Ar ne nuo kovo 11-osios gatves tau jas vaikai parnese?
Atsakyti