Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Kiek turite prizmių? (102 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
QUOTE(borooze @ 2010 08 17, 20:02)
Tuoj borooze apžiūrės kuris jai labiau wink.gif bet manau kad medaus aušra wink.gif

Noa - smagi nuoroda, o ir moters gyvenamoji vieta wub.gif
Papildyta:
Bet pvz tris kankolus matau tai tip top nukopintus nuo trollbeads :/ (nevienodi bet idėja tokai pat)

Ten gi ne viena, o trys bobos. Bent jau vardai trys skirtingi... Žiū, ir visos iš ten pat biggrin.gif O aš rinkausi pagal grožį bigsmile.gif

Jo, apatinė turi, mačiau smile.gif

QUOTE(Tacita @ 2010 08 17, 20:08)
galima,rasyk i az ax.gif
butent dvyniai mane apkerejo-nors pati esu saulys.Dvyniai-nerealaus orginalumo,visiskas paperkantis nestandartas,nu cool,100balu dizaineriui.Vezys-ko kabinejies-gi ne glusas,o nukvakes toks-matyt moliuskus ezere privalges lotuliukas.gif ,nu bet fainas bigsmile.gif


Bjaurūs dvyniai, kas, kad nestandartas dry.gif O Vėžys nu gerai, ne glušas, o nukvakęs - man vis tiek nevež dry.gif Man stilingo ir elegantiško reikia... Su cilindru gal biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(franciska @ 2010 08 17, 19:44)
Sveiki, gal kas zinuot ar dar imanoma LT nsipirkti kaktusa?  blush2.gif Drauge taip apie ji svajuoja  smile.gif


Kaune tai tikrai yra, nepamenu kur, greiciausiai Megoj, nu gal ir Akropoly, bet tikrai dar ju maciau ir neviena biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 08 17, 20:18)
Bjaurūs dvyniai, kas, kad nestandartas dry.gif O Vėžys nu gerai, ne glušas, o nukvakęs - man vis tiek nevež dry.gif Man stilingo ir elegantiško reikia... Su cilindru gal biggrin.gif

nevaryk,buciau dvynys-jamciau-paziurek,kokia forma sidabro,kaip mandrai apvalus sidabrinis kankolas atrodo,uzsidek ant apyrankes taro karoliu-o tada jau peik,kad niekam tikes.Elegancijos jai matai reik.Is Vezio g.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Tacita @ 2010 08 17, 20:46)
nevaryk,buciau dvynys-jamciau-paziurek,kokia forma sidabro,kaip mandrai apvalus sidabrinis kankolas atrodo,uzsidek ant apyrankes taro karoliu-o tada jau peik,kad niekam tikes.Elegancijos jai matai reik.Is Vezio g.gif  doh.gif

Aha, noriu elegancijos iš vėžio bigsmile.gif Vėžiai labai tinka prie alaus, o alaus tai yra visokio elegantiško bigsmile.gif Tai ko vėžiai turi būt atvėpę?

Nu gerai gerai - nemačiau jų natūroj nei vieno biggrin.gif Taigi ginčijuosi tik kad ginčytis biggrin.gif Mano mažius dvynukas, tai į Dvynius žiūrėjau. Bet jis dar ir meškiukas, tai galima ir meškiuką nusipirkt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 08 17, 21:00)
Aha, noriu elegancijos iš vėžio bigsmile.gif  Vėžiai labai tinka prie alaus, o alaus tai yra visokio elegantiško bigsmile.gif  Tai ko vėžiai turi būt atvėpę?

Nu gerai gerai - nemačiau jų natūroj nei vieno biggrin.gif Taigi ginčijuosi tik kad ginčytis biggrin.gif Mano mažius dvynukas, tai į Dvynius žiūrėjau. Bet jis dar ir meškiukas, tai galima ir meškiuką nusipirkt biggrin.gif

alaus yra labai elegantisko-biski uzsielegancinau as su alum per karscius sia vasara doh.gif drinks_cheers.gif ,o maziaus garbei pirk dvynius-pamatysi,prisijaukinsi juos,o paskui dekosi,kad nuostabus sidabriukas.Nu gal as kvankt,bet man jie grazus.Galetu buti nehoroskopiniai,o siaip,kokiem,tai pasijamciau sau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Tacita @ 2010 08 17, 21:03)
alaus yra labai elegantisko-biski uzsielegancinau as su alum per karscius sia vasara  doh.gif  drinks_cheers.gif ,o maziaus garbei pirk dvynius-pamatysi,prisijaukinsi juos,o paskui dekosi,kad nuostabus sidabriukas.Nu gal as kvankt,bet man jie grazus.Galetu buti nehoroskopiniai,o siaip,kokiem,tai pasijamciau sau  ax.gif

tai gali imt ir nehoroskopinius, dvyniai - pff. gali imt Amerikei iš solidarumo, rugsėjo 13tą pažymėdama, kai Dvynius babajai subombino bigsmile.gif Nu tipo bus Taikos analogas bigsmile.gif Arba gal turi kokį sielos dvynį...

Aš, tarkim, vieną kartą susipirksiu visas žuvis ir jūros žinduolius, ir man švilpt, ar jie horoskopiniai, ar ne. Žuvys yra žuvys, padaras toks, kas, kad dar ir horoskopas toks yr biggrin.gif

Nors va iš senųjų turiu vandenio žvaigždutę, taip sau, kad graži, su turkio akute - ir nelabai ana man limpa mastau.gif nesugalvoju, ką jinai man reikšt galėtų biggrin.gif
Atsakyti
o naujos zuvys superines-nupenetos storules tokios rolleyes.gif

Mergos,apsvieskit mane su avantiurinais-kokiu atspalviu buna,gal foto kokiu Fontenay imest gali?Tu gi specas paieskose graziu apurankiu.O ir jus kokiu turit avantiurinu?Greit rodykites
Atsakyti
QUOTE(Tacita @ 2010 08 17, 21:12)
o naujos zuvys superines-nupenetos storules tokios rolleyes.gif

Mergos,apsvieskit mane su avantiurinais-kokiu atspalviu buna,gal foto kokiu Fontenay imest gali?Tu gi specas paieskose graziu apurankiu.O ir jus kokiu turit avantiurinu?Greit rodykites


Karpiai bigsmile.gif

Nugis būna tik švieseni ir tamseni. Tamsesni kaip bonka, švieseni - kaip anais laikais sąsiuvinio viršelis, ta prasme, šaltas toks žalumas. I psio, nieko daugiau iš jų neišlauši...
Atsakyti

nu bet tavo palyginimai vercia is koto-nusipirksiu trolius-karpius,bonka ir tarybini sasiuvini zalia-su linijom paryskintom-kur pirmokams buvo lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tacita: 17 rugpjūčio 2010 - 20:27
QUOTE(Tacita @ 2010 08 17, 21:26)
nu bet tavo palyginimai vercia is koto-nusipirksiu trolius-karpius,bonka ir tarybini sasiuvini zalia-su linijom paryskintom-kur pirmokams buvo lotuliukas.gif

Koks žmogus, tokie ir palyginimai lotuliukas.gif
Atsakyti
jumoriste tu,linksmini pastoviai-tu man tokia Juoze Erlicke lotuliukas.gif
Atsakyti
aciu visoms uz atsakymus drinks_cheers.gif
Atsakyti