Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Kiek turite prizmių? (102 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
QUOTE(tamosiuke @ 2010 08 17, 14:04)
As irgi tu drambliu noriu.....manjake reiskias tu ne viena, as irgi pamisus del ju wub.gif

gal yra dar kitokiu?ar gal as cia tik viena varna tik situos randu blush2.gif
lendu i jusu albumeli seile pavarviti,be vakaro nepasirodysiu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Rethimna @ 2010 08 17, 14:48)
Mano du nauji 

bendras vaizdas 


Gražu ir naujokai, ir bendras vaizdas thumbup.gif Jaukiai papilnėjusi apyrankė mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(labamba @ 2010 08 17, 16:00)
ok,jau is Rethimna foto matau kad antras  biggrin.gif  4u.gif


man drambliai labai patinka wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Laisvė @ 2010 08 17, 16:08)
Gražu ir naujokai, ir bendras vaizdas  thumbup.gif  Jaukiai papilnėjusi apyrankė  mirksiukas.gif


Ačiū blush2.gif
Atsakyti
Idomu kokia situacija su Chat troliu? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Rimaz @ 2010 08 17, 13:51)
Aha, tikrai, apžiūrėjau atidžiau, tai Erzebeth šaltesnio atspalvio...

O čia kurioj parduotuvėj tai sakė? g.gif
Kažkaip parduotuvių veiksmai su oficialiais "trollbeads" pranešimais prasilenkia cool.gif

Pas ja daugiau i violetinuma, o pasmus i rausvuma. As viliuosi,kad musu tos tikrosios blush2.gif
Cia Siauliuose, siaip su pardaveja padiskutavom, ji pasake ka girdejo, as pasakiau ka as skaiciau. smile.gif
Atsakyti
gerą klausimą tamosiuke uždavė - o Babilone Panevėžyje šį 4dienį? kelintą ten val? papostinkit skelbimą smile.gif nes neprašytos mes būsim smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 08 17, 14:08)

Padielkų prisirpirko mergos iš oficialių atstovų hah.gif

Saipaisi biggrin.gif
Tai kur jie kepa tas padielkas ir dar tokias nepopuliarias prizmes smile.gif Niu mano rausvosios ir dar retirintos. As tuom tikiu smile.gif anos isimtos is katalogo, tai ir nebera smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovis @ 2010 08 17, 15:14)
Pas ja daugiau i violetinuma, o pasmus i rausvuma. As viliuosi,kad musu tos tikrosios blush2.gif
Cia Siauliuose, siaip su pardaveja padiskutavom, ji pasake ka girdejo, as pasakiau ka as skaiciau.  smile.gif

Tai aišku, kad mūsų tos tikrosios cool.gif biggrin.gif
Nu įdomu, kaip čia su tom kainom bus g.gif

Drambliukas dar toks yra:
user posted image
Čia iš pigesnių, pati niekad į jį dėmesio nekreipiau, ale laimėjau trolių renginy ir dabar labai mielai ant mano apyrankės žiūrisi ax.gif
Atsakyti
Laba visoms smile.gif
QUOTE(sweeta @ 2010 08 17, 13:54)
O kitos mergaites kurios nori gal irgi kaunietes?  blush2.gif

Taip taip, ir noriu, ir kaunietė blush2.gif Iš to pelkinio rinkinio mielai priglausčiau visus ne gėlėtus. Tik ne visus 4 š karto. Na sakykim porą. Tai jei kam tinku į kompaniją duokit žinot. Ir MEGOS kortelę su -10% turiu.

QUOTE(Fontenay @ 2010 08 17, 14:13)
Kazin turi is musu nors viena troliu koki nors zieda  g.gif

Turiu. Karaliaus karūną. Net pačiai keista, kad niekur nekliūva, nors iš pažiūros labai nezgrabnas atrodo.
Atsakyti
QUOTE(borooze @ 2010 08 17, 15:17)
gerą klausimą tamosiuke uždavė - o Babilone Panevėžyje šį 4dienį? kelintą ten val? papostinkit skelbimą smile.gif nes neprašytos mes būsim smile.gif

Rugpjūčio 26 dieną 18 val. prie Trolių salos mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Rimaz @ 2010 08 17, 15:20)
Drambliukas dar toks yra:

Šitas man primena tą iš filmuko, kur vis "Gerti, gerti..." kažkoks dagys šaukė biggrin.gif
Atsakyti
Ačiū visoms wink.gif , gerai, kad ne šį ketvirtadienį išvažiavau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Laisvė @ 2010 08 17, 14:38)
Šitas man primena tą iš filmuko, kur vis "Gerti, gerti..." kažkoks dagys šaukė  biggrin.gif

thumbup.gif aham, toks gerietis, gražus aptakus, ne dramblys, o tik drambliukas wub.gif
Atsakyti