Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Kiek turite prizmių? (102 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
QUOTE(Fontenay @ 2010 08 17, 14:35)
kazin auskarus su brylikais siustu?  g.gif

as siunciausi... viskas laimigai buvo ... siek tiek rizika bet... laiminga dziaugiuosi jais smile.gif

QUOTE(Noa @ 2010 08 17, 14:37)
Ant to sidabriuko rašyt galėtų laugh.gif


gera idėja tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(borooze @ 2010 08 17, 14:34)
taip wink.gif as su ja ilgokai bendrauju jau wink.gif ir prekytes gaunu pas save tongue.gif

Aha as kazkur landziojau, buvau aptikus tave...ten juodam sarase tupi...Cia tu kur daug uzsakineja... lotuliukas.gif
( gal gali i az tos tarpininkes foruma imest...)
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 08 17, 14:45)
Aha as kazkur landziojau, buvau aptikus tave...ten juodam sarase tupi...Cia tu kur daug uzsakineja... lotuliukas.gif 
( gal gali i az tos tarpininkes foruma imest...)

kokiam juodam - negasdink lotuliukas.gif
Atsakyti
Laba visoms smile.gif
vis dar noriu Rozinio aukso-gal kam nepritapelis ax.gif (gal kas noretu keisti į Baltas geles,su mano priemoka?)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zebrina: 17 rugpjūčio 2010 - 13:47
Mano du nauji
user posted image

user posted image

bendras vaizdas

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rethimna: 17 rugpjūčio 2010 - 13:58
neikaip Rethimna ...
Atsakyti
Baikit jūs čia apie brilikus, žiū, kiek žiūrovų jau tupi, ir taip visas interneta skamba kaip apie milijonierių temą - negana bezbožnai kainuojančius kankolus perka urmu, dar brilikus siuntinėtis pradėsim lotuliukas.gif Sėdi namie su vaikais, nieko neveikia ir erezijas skleidžia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 08 17, 13:29)
o tu negi visas pazisti?  g.gif galeciau ir as ja but, bet man tada 20 proc.  lotuliukas.gif
Papildyta:

nerodo ir man  lotuliukas.gif


nevisas,bet daugeli taip bigsmile.gif

QUOTE(borooze @ 2010 08 17, 13:30)
jei užsiakinėsim iš tos pačios shipo nebus, dėl to ir klausia iš kurios wink.gif blush2.gif

tai as nusiusiu tai paciai,jau zinau kuri 4u.gif

QUOTE(Noa @ 2010 08 17, 13:37)
Ant to sidabriuko rašyt galėtų laugh.gif
Žinok, internete aplamai dar ir tokių fokusų būna - nuotrauką tikro įdeda, o atsiunčia fake unsure.gif Ir tada tikrai neatskirsi, o kaip atskirt?

Ir tos LT kainos, žinok, yra iš Danijos reguliuojamos, visam pasauly reguliuojamos. va, pas amerikonus buvo kainos kaip pas visus, pyst doleris nukrito - pigiau gaunasi. Dėjo visi iš amerikonų pirkt. Ir ką tu manai? Mikliai kainas užkėlė, kad būtų tokios, kaip čia. Čia jų tokia politika - visur kainos tokios pat. Todėl ŽYMIAI pigiau niekur nerasi dry.gif Biskutuką kad pigiau - būna, bet ne DAUG.

Va, būna, kas 10 proc. nuolaidą Lietuvoj duoda. Mega su kortele, Ievos sodai užbliovus ir pareikalavus biggrin.gif Tai čia tikri ir pigiau. O taip - gaudom. Akcijas gaudom, trolius po vieną gaudom... Ir tu gaudyk biggrin.gif

blink.gif joa aciu uz info
jau du issirinkau,pirmas bus is rinkinio,jei aisku liks,kai mergaites dalinsis,kita noriu drambliuka tik nezinau kurio dar abu patinka,maniake as drambliu ir zirafu doh.gif
user posted imageuser posted image
Atsakyti
QUOTE(labamba @ 2010 08 17, 13:52)
jau du issirinkau,pirmas bus is rinkinio,jei aisku liks,kai mergaites dalinsis,kita noriu drambliuka tik nezinau kurio dar abu patinka,maniake as drambliu ir zirafu  doh.gif

Pasižiūrėk kaip abu ant apyrankių kabo tarp kitų kankolų- bus paprasčiau išsirinkti wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Dasha @ 2010 08 17, 14:51)
taip visas interneta skamba

blink.gif dar tokio negirdėjau doh.gif

QUOTE(labamba @ 2010 08 17, 14:52)

ą) tai as nusiusiu tai paciai,jau zinau kuri 4u.gif

cool.gif jau du issirinkau,

a) tikiuosi viskas bus gerai wink.gif
cool.gif man antras mielesnis wink.gif nors ištiesų ant apyrankės visai kitaip atrodyti gali ...
Atsakyti
QUOTE(Dasha @ 2010 08 17, 13:55)
Pasižiūrėk kaip abu ant apyrankių kabo tarp kitų kankolų- bus paprasčiau išsirinkti wink.gif

ok,jau is Rethimna foto matau kad antras biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(borooze @ 2010 08 17, 14:29)
tamosiuke, ku ku ? reikai susitart kada isvaziuojam wink.gif atsisakiau Talino del troliu doh.gif

Ku ku.....parsysiu kontaktus savo, gal kas dar vaziuoja 4u.gif

QUOTE(Rethimna @ 2010 08 17, 14:48)
Mano du nauji 

wub.gif wub.gif

QUOTE(Dasha @ 2010 08 17, 14:51)
Baikit jūs čia apie brilikus, žiū, kiek žiūrovų jau tupi, ir taip visas interneta skamba kaip apie milijonierių temą - negana bezbožnai kainuojančius kankolus perka urmu, dar brilikus siuntinėtis  pradėsim  lotuliukas.gif Sėdi namie su vaikais, nieko neveikia ir erezijas skleidžia  biggrin.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif

QUOTE(labamba @ 2010 08 17, 14:52)
jau du issirinkau,pirmas bus is rinkinio,jei aisku liks,kai mergaites dalinsis,kita noriu drambliuka tik nezinau kurio dar abu patinka,maniake as drambliu ir zirafu  doh.gif
user posted imageuser posted image


As irgi tu drambliu noriu.....manjake reiskias tu ne viena, as irgi pamisus del ju wub.gif
Atsakyti