Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Kiek turite prizmių? (102 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
O man nerodo g.gif
Atsakyti
QUOTE(labamba @ 2010 08 17, 14:24)
pas kuria jav tarpininke uzsisaket?

o tu negi visas pazisti? g.gif galeciau ir as ja but, bet man tada 20 proc. lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Song @ 2010 08 17, 14:28)
O man nerodo g.gif

nerodo ir man lotuliukas.gif
Atsakyti
labamba as tu tongue.gif
tamosiuke, ku ku ? reikai susitart kada isvaziuojam wink.gif atsisakiau Talino del troliu doh.gif

kas DAR IS KAUNO I PANEVEZI???

rethimna - jauciu pergrazus troliai nes net nerodo foto smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 08 17, 14:26)
lens.gif va cia tai bent  bigsmile.gif

Kiek retiriniu raideliu vienoj vietoj... karsta.gif swoon.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erilukaha: 17 rugpjūčio 2010 - 13:35
QUOTE(Fontenay @ 2010 08 17, 14:29)
o tu negi visas pazisti?  g.gif galeciau ir as ja but, bet man tada 20 proc. 

jei užsiakinėsim iš tos pačios shipo nebus, dėl to ir klausia iš kurios wink.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 08 17, 14:29)
Kiek retiriniu raideliu vienoj vietoj... karsta.gif  swoon.gif

thumbup.gif ohmy.gif clap_1.gif
Papildyta:
QUOTE(borooze @ 2010 08 17, 14:30)
jei užsiakinėsim iš tos pačios shipo nebus, dėl to ir klausia iš kurios wink.gif blush2.gif

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(borooze @ 2010 08 17, 14:30)
jei užsiakinėsim iš tos pačios shipo nebus, dėl to ir klausia iš kurios wink.gif blush2.gif

O tai tavo tarpininke amerikej...nelabai suprantu, galima maz per ja atsisiust kazka... Ba man nesiuncia i Lietuva...ieskau kaip atsisiust...kas galetu patarpininkaut... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 08 17, 14:33)
O tai tavo tarpininke amerikej...nelabai suprantu, galima maz per ja atsisiust kazka... Ba man nesiuncia i Lietuva...ieskau kaip atsisiust...kas galetu patarpininkaut... ax.gif

taip wink.gif as su ja ilgokai bendrauju jau wink.gif ir prekytes gaunu pas save tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(borooze @ 2010 08 17, 14:34)
taip wink.gif as su ja ilgokai bendrauju jau wink.gif ir prekytes gaunu pas save tongue.gif

kazin auskarus su brylikais siustu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(borooze @ 2010 08 17, 14:11)
Ant mano hand made turkish Vuitonno aiškiai parašyta - Fake  lotuliukas.gif gal ir karoliukų tokių yra  lotuliukas.gif

Ant to sidabriuko rašyt galėtų laugh.gif

QUOTE(labamba @ 2010 08 17, 14:11)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  doh.gif
as ieskau troliu kur pigiau nei LT,nes ten antkainis nesveikas,gal tas troliukas 10lituku ir kainuoja,bet neesme,o pirkti kad pas kiniecius TIK grazu tai tikrai nea  schmoll.gif nepatinka man sudukai suverti,o pati as ju neatskiriu internete fuflo ar ne,tai jusu klausiu...

Žinok, internete aplamai dar ir tokių fokusų būna - nuotrauką tikro įdeda, o atsiunčia fake unsure.gif Ir tada tikrai neatskirsi, o kaip atskirt?

Ir tos LT kainos, žinok, yra iš Danijos reguliuojamos, visam pasauly reguliuojamos. va, pas amerikonus buvo kainos kaip pas visus, pyst doleris nukrito - pigiau gaunasi. Dėjo visi iš amerikonų pirkt. Ir ką tu manai? Mikliai kainas užkėlė, kad būtų tokios, kaip čia. Čia jų tokia politika - visur kainos tokios pat. Todėl ŽYMIAI pigiau niekur nerasi dry.gif Biskutuką kad pigiau - būna, bet ne DAUG.

Va, būna, kas 10 proc. nuolaidą Lietuvoj duoda. Mega su kortele, Ievos sodai užbliovus ir pareikalavus biggrin.gif Tai čia tikri ir pigiau. O taip - gaudom. Akcijas gaudom, trolius po vieną gaudom... Ir tu gaudyk biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Rethimna @ 2010 08 17, 14:21)
Nebesigauna      doh.gif

bandyk per cia 4u.gif
http://www.part.lt/
http://www.radikal.ru/
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 08 17, 14:35)
kazin auskarus su brylikais siustu?  g.gif

Oooo... bigsmile.gif tokiu apsimoka ir paciai suskraidyt,pasiimt... tongue.gif Tuo paciu ir mano prigriebtum... mirksiukas.gif Amerika pamatytum...du zuikius vienu metu...o kas tau vistiek su vaikais namie, darban nereik... ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erilukaha: 17 rugpjūčio 2010 - 13:42