Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Kiek turite prizmių? (102 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
QUOTE(Rimaz @ 2010 08 17, 10:40)
Kažkas man maniškėj apyrankėj ne taip g.gif verysad.gif Atskirai visi karoliukaio labai gražūs, o kartu - kažkoks kratinys unsure.gif



QUOTE(Rimaz @ 2010 08 17, 12:33)
Įdedu nuotrauką, kur geriau matosi visas derinys, laukiu patarimų smile.gif


Kaip berodytum, niekaip nerandu priekabių - man gražu ir viskas dera thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 08 17, 13:00)
Ale ko tu cia kabiniesi...cia viskas tobula... thumbup.gif

Erzebeth, nepastebejai,kad tavo klausimas del prizmiu ignoruojamas...

Geriau jau prie savęs prisikabinti, nei prie ko nors kito tongue.gif lotuliukas.gif

Aga, dėl prizmių ir man įdomu g.gif Bo mano ta naujoji buvo be etiketės, tai net nežinau, kuri ten pas mane (bet panaši į Erzebeth prizmę) biggrin.gif O čia http://www.trollbead...roducts/stiklas tokios kaip maniškė išvis nėra...
Papildyta:
QUOTE(Laisvė @ 2010 08 17, 13:03)
Kaip berodytum, niekaip nerandu priekabių - man gražu ir viskas dera  thumbup.gif

Sakai? NU ačiūūū biggrin.gif cool.gif
Ale vistiek vietos dar vienam karoliui atsirastų... Kokią spalvą pajamti?
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 08 17, 13:00)
Erzebeth, nepastebejai,kad tavo klausimas del prizmiu ignoruojamas...

drinks_cheers.gif ta pati jau vakar norejau sakyt, bet vis laukiau atsakymo....
Atsakyti
QUOTE(Rimaz @ 2010 08 17, 13:06)
Geriau jau prie savęs prisikabinti, nei prie ko nors kito tongue.gif  lotuliukas.gif

Aga, dėl prizmių ir man įdomu g.gif Bo mano ta naujoji buvo be etiketės, tai net nežinau, kuri ten pas mane (bet panaši į Erzebeth prizmę) biggrin.gif O čia http://www.trollbead...roducts/stiklas tokios kaip maniškė išvis nėra...


Man taviske prizme daugiau panasesne i maniskes, nei i Erzebeth, jos daugiau violetine, o musiske i rausvuma.
O del senuju kainu, tai idomiai, juk rase,kad iki naujuju seniau uzveztu karoliuku kainos ir liks tokios. O parduotuveje, sake,kad cia priklauso nuo pacios parduotuves ir tipo bus visi perkainuoti,kad nesimaisytu pigesni su brangesniais g.gif
O kazin perkant apyranke su uzsegimu is naujos kolekcijos kazin ar leidzia rinktis g.gif biggrin.gif
O mintis del rinkinio, tai rimtai liuks,manyje vel atgijo noras pirkti trolius biggrin.gif lotuliukas.gif Dar 10% gauni, tai karoliukas ~70 gaunasi g.gif Bet is to paezeres rinkinio visu noreciau biggrin.gif
Papildyta:
Troliene,
laukiam patikslinimo del prizmiu ir kainu, nes kazkokia saviveikla kvepia g.gif
Atsakyti
QUOTE(sweeta @ 2010 08 17, 12:39)
Dar del seklu vejyje abejoju ar tikrai man reikia, tada man tik du lieka kitus jau matau mergaites pasidalintu  blush2.gif Ievos sodai dar vakar buvo neuzsiveze sake kita savaite, tai pamatyciau iskart prigirebciau  4u.gif

tu kaunietė kaip suprantu wink.gif tai galim susimatyt kaip pirksi rinkinuką, o kur žadi? dar -10 proc. super wink.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
na,mergaites,troliu zinoves paziurekite kokie cia troliai orginal ar fufliakai, cia kainos,kuriomis gauna prekiautojai,tik kad min.order 10-50vnt.

My Webpage
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 08 17, 07:45)
o cia kad butu i tema, prasom pasiziuret kaip supratau viens vyrukas LT papirko jau zeme  hihihi.gif
http://www.facebook....p;id=1221467296

Vyrukui gal nieko mastau.gif Gali būt vietoj kasteto, jei reikia rolleyes.gif

QUOTE(labamba @ 2010 08 17, 13:37)
na,mergaites,troliu zinoves paziurekite kokie cia troliai orginal ar fufliakai, cia kainos,kuriomis gauna prekiautojai,tik kad min.order 10-50vnt.

My Webpage

Oooo, čia gi žymieji kiniečių rankdarbiai, kuriuos buvau radus ir pamečiau bigsmile.gif Čia tas psl. prettygirl ar kažkoks toks, kur fufeliais prekiauja už dideles kainas, iš čia ima hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(labamba @ 2010 08 17, 13:37)
na,mergaites,troliu zinoves paziurekite kokie cia troliai orginal ar fufliakai, cia kainos,kuriomis gauna prekiautojai,tik kad min.order 10-50vnt.

My Webpage

ko tik kinietis nepadarys, bet .... jei remiantis rubų gaminimu - tai manau kad kinijoje trollbeads irgi yra gaminami (kažkurie) taigi pagamino kiek reikai oficialiai - o čia prašom originalųs neoriginalai blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Rimaz @ 2010 08 17, 12:33)

Įdedu nuotrauką, kur geriau matosi visas derinys, laukiu patarimų smile.gif


Man čia viskas net labai gražu mirksiukas.gif Na, gal dryžiai šiek tiek iškrenta su savo atspalviu, tai galbūt reikėtų antro karoliuko, atitinkančio tą atspalvį. Alyvinė prizmė galbūt...

QUOTE(erilukaha @ 2010 08 17, 13:00)
Erzebeth, nepastebejai,kad tavo klausimas del prizmiu ignoruojamas...


Matau drinks_cheers.gif Dabar, kai visos užpuolė, sakys, kad nepastebėjo, ir prašys pakartoti. Bent jau ačiū pasakytų, kad kažkas pastebėjo tokį liapsusą doh.gif

QUOTE(labamba @ 2010 08 17, 13:37)
na,mergaites,troliu zinoves paziurekite kokie cia troliai orginal ar fufliakai, cia kainos,kuriomis gauna prekiautojai,tik kad min.order 10-50vnt.

My Webpage


Dauguma - išvis belenkas, o kai kurie (kaip avinėlis) - Trollbeads plagiatai. Ne tik ne tikra, bet dar ir nusikalstama.
Atsakyti
QUOTE(Dovis @ 2010 08 17, 13:21)
Man taviske prizme daugiau panasesne i maniskes, nei i Erzebeth, jos daugiau violetine, o musiske i rausvuma.
O del senuju kainu, tai idomiai, juk rase,kad iki naujuju seniau uzveztu karoliuku kainos ir liks tokios. O parduotuveje, sake,kad cia priklauso nuo pacios parduotuves ir tipo bus visi perkainuoti,kad nesimaisytu pigesni su brangesniais  g.gif

Aha, tikrai, apžiūrėjau atidžiau, tai Erzebeth šaltesnio atspalvio...

O čia kurioj parduotuvėj tai sakė? g.gif
Kažkaip parduotuvių veiksmai su oficialiais "trollbeads" pranešimais prasilenkia cool.gif
Atsakyti
QUOTE(labamba @ 2010 08 17, 13:37)
na,mergaites,troliu zinoves paziurekite kokie cia troliai orginal ar fufliakai, cia kainos,kuriomis gauna prekiautojai,tik kad min.order 10-50vnt.

My Webpage

lens.gif nei vieno tikro nematau schmoll.gif
bet ko tu ieskai? g.gif jei tau patinka tai pirk, koks skirtumas ka uzdesi ant apyrankes, cia tik mes tokios isrankios zinai, ne belekas mums tinka ax.gif irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(borooze @ 2010 08 17, 12:32)
tu kaunietė kaip suprantu wink.gif tai galim susimatyt kaip pirksi rinkinuką, o kur žadi? dar -10 proc. super wink.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

taip as kaune mirksiukas.gif as tik ievos sodu turiu 10 proc, daugiau niekur del to ir sakau kad reikia palaukti kol jie uzsives blush2.gif O kitos mergaites kurios nori gal irgi kaunietes? blush2.gif
Atsakyti