Įkraunama...
Įkraunama...

Rūbai lėlėms - 5 tema

QUOTE(Dolllfie dream @ 2011 06 26, 21:07)
Jokunda2, va čia tai nuostabus makiažas!!! wub.gif Toks vasariškas ir mergaitiškas, puikiai tinka! wub.gif
Žinoma ir drabužėliai puikūs! Spėju labai sunku tokiai mažai lėlytei siūti drabužius?^^


Ačiū Dolllfie dream 4u.gif Žiūriu per vasarą mūsų temukė visai apmirė. Taigi bandau atgaivinti. Keletas mano darbelių:
Sijonukai Blythe lėlėms:
user posted image
Suknutės:
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Fantastiški mezginiai , fantastiškos lėlės thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Katinytis @ 2011 08 19, 14:42)
Fantastiški mezginiai , fantastiškos lėlės  thumbup.gif

Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Jokunda2, labai gražiai moki megzti!!!! wub.gif


Mano Yukino ir kitos lėlytės džiaugiasi naujais drabužiais! blush2.gif
user posted image
user posted image
PINK komanda biggrin.gif Sudaro: Yukino, Yukino, Yoko ir Fate wub.gif
user posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted image
Atsakyti
QUOTE(Dolllfie dream @ 2011 08 30, 19:38)
Jokunda2, labai gražiai moki megzti!!!! wub.gif


Mano Yukino ir kitos lėlytės džiaugiasi naujais drabužiais! blush2.gif



Ačiū 4u.gif
Kokia šauni tavo lėlyčių kolekcija wub.gif Ir kokie mieli rūbeliai bigsmile.gif Tavo lėlės man labai patinka thumbup.gif
Atsakyti
Jokunda2,
labai dėkoju 4u.gif bet mano lėlė yra tik Yukino, kitos trys ne mano. Ne mano kišenei tiek lėliu įpirkti... Proga buvo ir pasisekė nufotografuot kartu visas mirksiukas.gif
Šiaip labai norėčiau Yukino berniuką nupirkti, bet dar keli metai prabėgs kol susitaupysiu...
Atsakyti
Laba diena, labai patiko man si tema, perziurejau net senesnes nuo pradziu iki galo, labai mylite leles. As auginu berniuka, bet visai nesenai padevetu drabuziu parduotuveje jis rado lelyte, ilgai nesiojos, nepaleido is ranku, todel gavo ja dovanu. Namuose aisku numete, o as ja ismaudziau, issukavau, numezgiau drabuzelius, stai kaip atrode iki nuprausimo, ir kaip atrodo dabar, lelei rubus mezgiau tik vaikysteje, dabar tik pabandymas.user posted imageuser posted image, bandau kelti nuotraukas, nelabai moku, gal pavyks blush2.gif
Papildyta:
Tiesa, lelyte turi ir apatinukususer posted image
Atsakyti
QUOTE(lorida @ 2011 09 09, 14:32)
Laba diena, labai patiko man si tema, perziurejau net senesnes nuo pradziu iki galo, labai mylite leles. As auginu berniuka, bet visai nesenai padevetu drabuziu parduotuveje jis rado lelyte, ilgai nesiojos, nepaleido is ranku, todel gavo ja dovanu. Namuose aisku numete, o as ja ismaudziau, issukavau, numezgiau drabuzelius, stai kaip atrode iki nuprausimo, ir kaip atrodo dabar, lelei rubus mezgiau tik vaikysteje, dabar tik pabandymas.


Šauniai padirbėjai thumbup.gif , lėlytės neina pažinti 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Keliu temele i virsu ir tuo paciu rodau kaip pauosiau savo vaikystes lelyte:

user posted image
Atsakyti
ech saulyte..kad vaikysteje kas butu papuose tavo lelyte taip... jau 'kieciausia' kieme butum su tokiu zaisliuku lotuliukas.gif (pagal save sprendziu) Labai dailus rubeliai ir tas sketukas labai i tema
Atsakyti
QUOTE(~saulyte~ @ 2011 10 13, 14:49)
Keliu temele i virsu ir tuo paciu rodau kaip pauosiau savo vaikystes lelyte:




oho kaip gražu thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(lorida @ 2011 09 09, 15:32)
Laba diena, labai patiko man si tema, perziurejau net senesnes nuo pradziu iki galo, labai mylite leles. As auginu berniuka, bet visai nesenai padevetu drabuziu parduotuveje jis rado lelyte, ilgai nesiojos, nepaleido is ranku, todel gavo ja dovanu. Namuose aisku numete, o as ja ismaudziau, issukavau, numezgiau drabuzelius, stai kaip atrode iki nuprausimo, ir kaip atrodo dabar, lelei rubus mezgiau tik vaikysteje, dabar tik pabandymas.
Tiesa, lelyte turi ir apatinukus



labai pavykęs bandymas thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vogels: 13 spalio 2011 - 14:06
Sveiki visi!

lorida, va čia tai naujas įvaizdis! Neįmanoma pažinti lėlytės, šauniai padirbėjai!=^.~=

~saulyte~, labai gražus suknelės dizainas! Man labai patinka! wub.gif

Seniai savo lėlyte čia rodžiau, tai truputis apie mano mažąjį modelį=^.~=
user posted image
"Hello Kitty"! Suknelę pati siuvau, o kepurėle man vienas žmogutis iš JAV padovanojo kaip padėka už drabužėlius, kuriuos pasiuvau jo lėlytei:)
user posted image
"Zuikutis". Čia gal labiau zuikio metų proga siuvau biggrin.gif Beje, vėrinį, padovanojo mano draugė, specialiai Yukino sukūrė blush2.gif

Ir dar tuputis foto: biggrin.gif
user posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted image

Atsakyti