Įkraunama...
Įkraunama...

Rūbai lėlėms - 5 tema

jokunda2,
Ačiū!!! Tavo darbas irgi puikus!!! wub.gif
Visada viska sugalvoju pati biggrin.gif Pirmiausia tai sugalvoju ką siūti, tada nusipiešiu eskizą, pasidarau brėžinius ir siūnu smile.gif

Štai dar viena nauja suknelė biggrin.gif Norėjau sukurti naujos versijos Mirai Suenaga drabužius pagal save ir štai kas gavosi:)
user posted image
user posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted image
Atsakyti
QUOTE(Dolllfie dream @ 2011 04 09, 23:43)
jokunda2,

Štai dar viena nauja suknelė biggrin.gif  Norėjau sukurti naujos versijos


Gavos tikrai super wub.gif O kojinytes iš ko siūvi? Iš medžiagos ar iš vaikiškų pėdkelnių? Na o brėžinukus, kad padryt, čia jau pusiau siūvėja turi būt, išmanyt . Šaunuolė 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jokunda2 @ 2011 04 10, 13:48)
Gavos tikrai super  wub.gif  O kojinytes iš ko siūvi? Iš medžiagos ar iš vaikiškų pėdkelnių? Na o brėžinukus, kad padryt, čia jau pusiau siūvėja turi būt, išmanyt . Šaunuolė  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Ačiū Jokunda2!!! 4u.gif Kojines siūvau iš baltos paprastos medžiagos, tik viršuje prisiūvau puošnių juostelių smile.gif Labai džiaugiuosi kad taip manai!!! Deje man iki siūvėjos dar toli, net nepilnametė esu, tai dar bus daug kur tobulėja smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dolllfie dream @ 2011 04 10, 16:59)
Ačiū Jokunda2!!! 4u.gif  Kojines siūvau iš baltos paprastos medžiagos, tik viršuje prisiūvau puošnių juostelių smile.gif  Labai džiaugiuosi kad taip manai!!! Deje man iki siūvėjos dar toli, net nepilnametė esu, tai dar bus daug kur tobulėja smile.gif


Sekmės tau kuo didžiausios 4u.gif Kas tenžino gal dar tapsi kokia garsia dizainere mirksiukas.gif
Atsakyti
Na mano lėlytės suknytė ne tokia jau smagi, kaip čia jūsiškės įkeltos, čia labiau gal aš pačia lėlyte džiaugiuosi smile.gif. O suknytė priderinta prie suknytės mergytei smile.gif

user posted image
Atsakyti
Keli nauji Yukino drabužėkiai =^.~=

user posted image
user posted image
user posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted image
Atsakyti
QUOTE(Dolllfie dream @ 2011 05 21, 13:24)
Keli nauji Yukino drabužėkiai =^.~=


Labai gražūs! Žiūriu ir net atsižiūrėti negaliu! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(musiuke @ 2011 04 10, 22:29)
Na mano lėlytės suknytė ne tokia jau smagi, kaip čia jūsiškės įkeltos, čia labiau gal aš pačia lėlyte džiaugiuosi smile.gif. O suknytė priderinta prie suknytės mergytei smile.gif


tokios lėlytės pačios fainiausios - rankų darbo tikriausiai, miela ir lėlytė ir suknytė thumbup.gif man labai gražu kai dera ir mergaitės ir lėlytės suknelė .

QUOTE(Dolllfie dream @ 2011 05 21, 15:24)
Keli nauji Yukino drabužėkiai =^.~=


gražu labai. matosi kad kruopščiai tvarkingai pasiūta. šaunuolė. iki dizainerės tik vienas žingsnis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Dolllfie dream @ 2010 10 03, 20:56)
Dar keli Yukino drabuzelai biggrin.gif
user posted image

user posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted image


leles ir drabuzeliai ispudingi, bet jau kaktuso dydis ir ziedu ispudingumas vauuu wub.gif
Atsakyti
Jausrine
Labai ačiū! Džiaugiuosi kad jums patinka! blush2.gif

Vogels
Dėkoju! Man labai patinka siūti ir stengiuosi gauti kuo geresni rezultatą. Norėčiau būti dizainerė, bet svajonės lieka svajonėm^^

Raflezija
Ačiū! O šie gražuoliai mano močiutės, atsimenu kaip sunku buvo juos atsinešti ir dar žiedus saugoti, bet tikrai vertėjo biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos. Norime pasirodyti. Neseniai gryžome iš Škotijos, kur mus išgražino Zebra smile.gif
user posted image
user posted image

Truputį apsikirpom, nes labai nelygūs buvo plaukučiai ir pasipuošėm nauja suknute, kurią pasiūvau savo atsinaujinusiai gėlių mergaitei wub.gif
user posted image

Paltukas

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jokunda2: 22 birželio 2011 - 19:43
Jokunda2, va čia tai nuostabus makiažas!!! wub.gif Toks vasariškas ir mergaitiškas, puikiai tinka! wub.gif
Žinoma ir drabužėliai puikūs! Spėju labai sunku tokiai mažai lėlytei siūti drabužius?^^
Atsakyti