Įkraunama...
Įkraunama...

Rūbai lėlėms - 5 tema

Kadangi pagaliau turiu siuvimo masina, tai galiu Yukino palepinti naujais drabuzeliais^^
user posted image
user posted image
user posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted image


Atsakyti
QUOTE(Dolllfie dream @ 2011 02 19, 12:18)
Kadangi pagaliau turiu siuvimo masina, tai galiu Yukino palepinti naujais drabuzeliais^^
user posted image
user posted image
user posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted image

thumbup.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Katinytis @ 2011 01 24, 14:46)
Oho kaip toli nusirito ši temutė
Truputi atgaivinsiu kalėdiniu siuviniu , pasiūtu iš vaikišku šliaužtinuku , gabalėlio audinio ir jau mažu vaikišku pėdkelniu,



Kaip gražu wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Dolllfie dream @ 2011 02 19, 13:18)
Kadangi pagaliau turiu siuvimo masina, tai galiu Yukino palepinti naujais drabuzeliais^^


Labai gražūs tavo rūbeliai, o lėlytė wub.gif Aš tiesiog be žodžių. Fantastiška wub.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(makalas @ 2010 12 10, 13:31)
Megztukų kolekcija žiemai biggrin.gif





Nerealiai gražuuuuuuuuuuuu wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
k@mylye
Aciu!^^
jokunda2
Aciu! Dziaugiuosi, kad jums patinka!^^

Sioje temoje tikrai yra daugybe puikiu lelyciu ir puikiu drabuziu!^^
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dolllfie dream: 21 vasario 2011 - 19:57
Dolllfie dream, puikūs drabužėliai. O aš siūti vieną kartą tik pabandžiau, daugiau nedrįstu, kažkaip megzti man labiau prie širdies. O Yukino tikrai nuostabi, noriu ir aš BJD lėlytės, tik mano svajonė yra kokia nors Lati Yellow mažylė, bet man porą kartų nepavyko užsakymo jų tinklapy apmokėti, tai nusprendžiau kad dar ne laikas biggrin.gif Bet kada nors...
Na aš irgi ne tuščiom rankom - seniai numegzta, bet tik dabar dėvima suknelė:

user posted image
Atsakyti
QUOTE(makalas @ 2011 03 17, 23:25)
Dolllfie dream, puikūs drabužėliai. O aš siūti vieną kartą tik pabandžiau, daugiau nedrįstu, kažkaip megzti man labiau prie širdies. O Yukino tikrai nuostabi, noriu ir aš BJD lėlytės, tik mano svajonė yra kokia nors Lati Yellow mažylė, bet man porą kartų nepavyko užsakymo jų tinklapy apmokėti, tai nusprendžiau kad dar ne laikas biggrin.gif Bet kada nors...
Na aš irgi ne tuščiom rankom - seniai numegzta, bet tik dabar dėvima suknelė:

Dėkoju už gražius žodžius! O man atvirkščiai, megzti aš net nemoku, kažkada galvojau išmokti, bet vis neprisiruošiau o dabar visa dėmesį skiriu mokslams. Labai šaunu kad panorai įsigyti BJD! Tikiuosi kitą kartą viskas pavyks ir išsipildys svajonė! thumbup.gif
Šauni suknelė ir lėlytė! wub.gif
O čia nauja Yukino suknele, sukūriau ir pasiuvau pagal Gothic Lolita stilių.

user posted image
user posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted image


Atsakyti
Sveikutės.... nors ir nedrąsu... įsilieju į jūsų būrį... tai tik pirmi nerti bandymai lėlėms Bratz....
user posted image
user posted image
user posted image

user posted image Mano išparduotuvėlė http://public.fotki.com/skorpyte/

Atsakyti
QUOTE(makalas @ 2011 03 17, 22:25)

Na aš irgi ne tuščiom rankom - seniai numegzta, bet tik dabar dėvima suknelė:


Jau kokia graži man tavo mažylė, o jau suknutė kaip tinka. Tokia šilta, minkštutė mmm wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Dolllfie dream @ 2011 03 19, 02:40)

O čia nauja Yukino suknele, sukūriau ir pasiuvau pagal Gothic Lolita stilių.



Kaip tikra mergaitė wub.gif O tu šiai savo gražuolei siūvi pagal brėžinukus, ar šis grožis tavo fantazijos vaisius? bigsmile.gif

Papildyta:
QUOTE(skorpyte @ 2011 03 20, 16:35)
Sveikutės.... nors ir nedrąsu... įsilieju į jūsų būrį... tai tik pirmi nerti bandymai lėlėms Bratz....



Sveika prisijungus 4u.gif 4u.gif 4u.gif Visada smagu, kai mūsų padaugėja, o tai mūsų temukė visai apmirė. O rūbeliai labai gražūs. thumbup.gif Man asmeniškai sunkiausia rūbelius daryti Bratz lėlytėm... O tu žiuriu tiek grožybių prikūrei. bigsmile.gif
Atsakyti
Na po ilgos pertraukos ir aš kai ką padariau sūnaus berniukui:
user posted image

Na ir dar viena nuotraukytė su mano mažute kolekcija blush2.gif Mažius labai fotografuotis norėjo biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
suknyte dukros lelytei:
user posted image
kadangi daugiausia turiu tokios spalvos siulu, tai rubeliai bus tokios spalvos
nepykit uz foto ax.gif
Atsakyti