Įkraunama...
Įkraunama...

Rūbai lėlėms - 5 tema

Jungiuosi į lėlyčių/lėliukų mylėtojų klubą smile.gif Peržiūrėjus visas temas ir visą tą jūsų rankų darbo grožį atėjo nemažai įkvėpimo wink.gif

makalas darbai įspūdingi, ir jų tiek daug, kad man dėl savo lėtumo net gėda pasidarė, po dviejų mėnesių megztuko nėrimo paaiškėjo, kad mano berniokas nelabai net į jį įlysti nori...

Dolllfie dream, Smagu pamatyti tavo Yukino čia, lauksim naujų darbelių smile.gif

Atsakyti
Dolllfie dream, Yukino tokia žavinga wub.gif

O čia nenaujas, bet dar nerodytas megztukas
user posted image
Atsakyti
Senokai nebuvau čia užsukus, o jau kiek grožio pridarę. Tiesiog širdis džiaugias žiūrint wub.gif
Kaip matau mūsų gretos plečias bigsmile.gif
Egura, sveikinu prisijungus 4u.gif
Dolllfie dream nuostabi tavo lėlytė ir rūbeliai thumbup.gif
Pumpocka, nesvarbu, kad lėlytė paprasta, bet jau kaip išdabinta, labai gražu wub.gif
Panele Prym, nuostabūs velti rūbeliai 4u.gif

Makalas - tavo visi darbeliai džiugina širdį labai fainutės suknelės, žiūriu į jas ir atsidžiaugti negaliu wub.gif Megztukas labai mielas thumbup.gif
Papildyta:
Idedu ir savo keletą darbeliu. Vieni senesni, kiti naujesni. Tik dabar prisiruošiau įkelti blush2.gif
user posted image
user posted image
user posted image

Palaidinės:

user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jokunda2: 18 spalio 2010 - 15:28
QUOTE(pumpocka @ 2010 09 19, 19:06)
Nors musu paprasta lelyte,bet norim pasirodyti,kad ir nieko ypatingo  blush2.gif




QUOTE(Dolllfie dream @ 2010 10 03, 22:56)
Dar keli Yukino drabuzelai biggrin.gif




QUOTE(makalas @ 2010 10 16, 23:20)
Dolllfie dream, Yukino tokia žavinga wub.gif

O čia nenaujas, bet dar nerodytas megztukas




QUOTE(jokunda2 @ 2010 10 18, 17:27)
Senokai nebuvau čia užsukus, o jau kiek grožio pridarę. Tiesiog širdis džiaugias žiūrint wub.gif 
Idedu ir savo keletą darbeliu. Vieni senesni, kiti naujesni. Tik dabar prisiruošiau įkelti  blush2.gif


kiek darbų naujų thumbup.gif visi kokie nuostabūs. tiesiog be žodžių user posted image
Atsakyti
jokunda2, labai gražūs Jūsų rūbeliai clap_1.gif

Mano pirmas nertinis berniukui baigėsi štai kaip:

-Ir tu ką manai aš į jį taip lengvai įlysiu?
*čekšt, čekšt*
- na štai, o dabar jau telpu !

user posted image

Neapskaičiavau plaštakų siaurindama rankoves, o nertinis nesitampo verysad.gif
Dabar griebiuosi mezgimo. Tiesa, kelnės irgi mano pačios siūtos.
Atsakyti
Egura, Tavo berniukas atrodo puikiai su sias drabuzeliais wub.gif
Labai dekoju visoms uz grazius zodzius^^ Jusu lelytes man irgi labai grazios thumbup.gif
Atsakyti
Pasirodom naują rankų darbo tuniką, atkeliavusią pas mus iš Suomijos.
Šiek tiek ryškių spalvų niūriam rudeniui praskaidrinti...
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo makalas: 30 spalio 2010 - 18:42
Senokai bebuvau , tiek daug gražiu drabužėliu pas visas pridaryta thumbup.gif .
Pasirodysiu ir aš
suknia barbei
user posted image

ir leliukas ruošiasi žiemai, juk reikės ir i lauka eiti nešynėje lotuliukas.gif

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Katinytis: 01 lapkričio 2010 - 13:08
makalas, tikrai labai spalvingas, gražus rūbelis ir man labai patinka šios lėlytės veidelis 4u.gif

Katinytis, oho koks lėliuko kombinezonas, man jau tokie siuvimai - aukštasis pilotažas... Neseniai nusipirkau siuvimo mašiną, bet net bijau prie jos pirštus kišt kol kas biggrin.gif

Čia mano paskutiniai mezginiai:

user posted image


Atsakyti
Drabužėlių nuostabumas wub.gif Noriu paklausti, kur perkate miniatiūrines sagute (pvz. kur pas makala megztuke) ir gal dar žinote kur gauti tos sulimpančios juostelės drabužėliams, bet tos tokios smulkutės, kur lėlių drabužiuose būna g.gif (nežinau kaip ji vadinasi, ale lipučka)
Atsakyti
QUOTE(Katinytis @ 2010 11 01, 14:07)
Senokai bebuvau , tiek daug gražiu drabužėliu pas visas pridaryta  thumbup.gif .
Pasirodysiu ir aš
suknia barbei

ir leliukas ruošiasi žiemai, juk reikės ir i lauka eiti nešynėje  lotuliukas.gif

[

Kokia elegantišką barbė, o jau koks nuostabus, fantastiškai aprenktas lelius bigsmile.gif wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Egura @ 2010 11 01, 21:55)
Čia mano paskutiniai mezginiai:



Vau bigsmile.gif Kaip gražu ir kaip kruopščiai padaryta 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(JurgaS @ 2010 11 05, 19:38)
Drabužėlių nuostabumas  wub.gif  Noriu paklausti, kur perkate miniatiūrines sagute (pvz. kur pas makala megztuke) ir gal dar žinote kur gauti tos sulimpančios juostelės drabužėliams, bet tos tokios smulkutės, kur lėlių drabužiuose būna  g.gif (nežinau kaip ji vadinasi, ale lipučka)


Neseniai pabandžiau limpančias juosteles nusipirkti iš čia:
http://1292en-ycnet....Category=178244

Jos tikrai smulkutės. Nuostabios smile.gif
O sagutes mažas aš perku ebay, Makalas man atrodo taip pat iš tenai. Vieną puslapį įkeliu, bet galima ir daugiau paieškoti:
http://shop.ebay.com...6.c0.m270.l1313
Atsakyti
Parsisiunčiau krūvą nėrimo žurnalų, tai ir jums įdedu vaizdų įkvėpimui smile.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti