Įkraunama...
Įkraunama...

Rūbai lėlėms - 5 tema

QUOTE(vabalyte @ 2013 04 16, 11:38)
Kai iš siuvėjų atgal griš į mėzgejėlių, tai gal kas ir rodysis. smile.gif
protest.gif  kai neskaito temų pavadinimų.
Atsiprašau....


Šitoje temoje niekada nebuvo pykčių. Visos sutilpom ir siūvėjos ir mezgėjos. Ir visom buvo gerai. Žmonės užsiėmę štai ir viskas, o tokie pikti išsireiškimai kaip tik daugiau atstumia blush2.gif Tad negadinkime draugiškos atmosferos, visos tilpsime 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jokunda2 @ 2013 04 16, 11:36)
Šitoje temoje niekada nebuvo pykčių. Visos sutilpom ir siūvėjos ir mezgėjos. Ir visom buvo gerai. Žmonės užsiėmę štai ir viskas, o  tokie pikti išsireiškimai kaip tik daugiau atstumia  blush2.gif  Tad negadinkime draugiškos atmosferos, visos tilpsime  4u.gif  4u.gif  4u.gif


Atsiprašau jei ką įžeidžiau.
Bet mano nuomonė yra tokia, kad jei jau yra mezgimo nėrimo tema - tai tokia ir yra. Galima atskirai susikurti siuvimo temą.
Aš ieškau numegztų, nunertų, o randu tik siuvinius ir siuvinius, na man, asmeniškai, net nesmagu dėl tų siuvinių užsukti į šitą temą. Anksčiau dažnai užsukdavau, o dabar labai labai retai, ir kaskart vis nusiviliu...
Atsiprašau, bet sakau savo nuomonę...
Atsakyti
Manau, kad kitą kartą būtų mažiau nusivylimų, po temele reikia parašyti, kad mezgam, neriam siuvam ir niekam galva neskaudės,nes temelės idėja buvo tokia, kad rodom viską ką darom lėlėms ir ne tik rūbelius, o ir baldelius, batelius iš modelino, dalijamės idėjomis, internetinėmis nuorodomis ir t.t. Ši temelė buvo bendra visoms. Jei tokią sukursim prie siūvimo- vėl visos pyks, kad deda ir mezginius. Gal tiesiog patarkit, kur atidaryti visoms bendrą temą, nes norisi, kad viskas būtų vienoje vietoje, nes mes ir siuvam ir mezgam ir neriam ir džiaugiamės lėlėmis... Čia visada rinkdavosi mamytės mylinčios lėles ir joms ką nors kuriančios. Ir keista kaip du ar tris temos gyvavimo metų niekada ši problema neiškilo. Taigi, jei turite idėjų mielai išklausysim- norisi, kad visiems būtų gerai 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
O gal paprašyti moderatorės, kad šią temą perkeltų prie rankdarbių???? Kaip manot, ar tai įmanoma??? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(jokunda2 @ 2013 04 16, 17:00)
O gal paprašyti moderatorės, kad šią temą perkeltų prie rankdarbių???? Kaip manot, ar tai įmanoma???  blush2.gif

Būtų labai gerai turėti bendrą temą, kurioje būtų galima dėti įvairia technika pagamintus rūbelius, papuošalus.
Atsakyti
Matau kad Roskyte jau atidarė rankdarbių skyrelyje bendra lėlių rūbelių ir papuošalų temą. Dabar manau kad jau niekam neužklius ir galėsim gražiai džiaugtis papuoštom lėlėm drinks_cheers.gif

čia tema
Atsakyti
QUOTE(vogels @ 2013 04 17, 14:53)
Matau kad Roskyte  jau atidarė rankdarbių skyrelyje bendra lėlių rūbelių ir papuošalų temą. Dabar manau kad jau niekam neužklius ir galėsim gražiai džiaugtis papuoštom lėlėm  drinks_cheers.gif

čia tema



Kokia gera žinia drinks_cheers.gif Tik manau reiktų nuorodėles įkelti į senesnes temeles, nes visos, kurios ką nors darė ir rodė savo darbelius, manau nenorės pamiršti mūsų senųjų namučių, juose buvo daug puikių darbelių ir idėjų... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vabalyte @ 2013 04 16, 14:55)
Atsiprašau jei ką įžeidžiau.
Bet mano nuomonė yra tokia, kad jei jau yra mezgimo nėrimo tema - tai tokia ir yra. Galima atskirai susikurti siuvimo temą.
Aš ieškau numegztų, nunertų, o randu tik siuvinius ir siuvinius, na man, asmeniškai, net nesmagu dėl tų siuvinių užsukti į šitą temą. Anksčiau dažnai užsukdavau, o dabar labai labai retai, ir kaskart vis nusiviliu...
Atsiprašau, bet sakau savo nuomonę...


o jums smagiau užsukt į tuščią temą, kur niekas nieko nekelia? aš ieškojau, kaip siūt/nert rūbelius lėlėm ir labai apsidžiaugiau, kad viskas vienoj vietoj, nes siūt kaip ir nepraktikuoju, bet va pamačius pradedu gundytis pamėgint. nėrimas irgi senokai pamirštas, tai labai smagu, kai viskas vienoj vietoj ir pamačius patinkusį modelį, gal imsiuos darbo ir nesvarbu, ar tai siūtas ar megztas rūbas, kaip tik yra motivacija kažką naujo išbandyt. nemokėdama siūt tikrai neičiau į siuvėjų temą ir net nepabandyčiau cool.gif
Atsakyti