Įkraunama...
Įkraunama...

Rūbai lėlėms - 5 tema

Labai grazus visu darbeliai thumbup.gif
O cia mano pirmasis nertas kombinezonas baby bornui 4u.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Sandruliaaa @ 2013 01 13, 13:39)
Labai grazus visu darbeliai  thumbup.gif
O cia mano pirmasis nertas kombinezonas baby bornui  4u.gif
user posted image


labai grazu, o schemute gal turite?
Atsakyti
Aciu, bet schemos neturiu - matuoju ir neriu is akies 4u.gif
Atsakyti
Naujas rinkinukas Baby Born'ui 4u.gif
user posted image
Atsakyti
Mylimukė Corolle ruošiasi miegoti wub.gif

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

o kadangi tema apie mezgimą, tai aprengėme kūdikį smile.gif

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

tuo pačiu naują megztuką gavo ir lėlė, kurią mano mama jaunystėje pirko už pirmuosius uždirbtus pinigus wub.gif

user posted image



Papildyta:
naudinga nuoroda mezgėjoms ir siuvėjoms 4u.gif
http://fotki.yandex....a/album/137091/
Papildyta:
QUOTE(Sandruliaaa @ 2013 01 13, 11:39)
Labai grazus visu darbeliai  thumbup.gif
O cia mano pirmasis nertas kombinezonas baby bornui  4u.gif


labai gražus pirmas kombinezonas thumbup.gif
Atsakyti
Na o aš ykelsiu ne naujausia nuotraukyte,bet dar rudenį,kaime daryta smile.gif
user posted image
Atsakyti
Hareminio tipo pedkelnes baby bornei nors ne originalios(kuriu baisiai norejo bet mama pagailejo pinigeliu blush2.gif )bet tikiuos kad itiks biggrin.gif
user posted image
ir kepuryte "begemotyte"bei tunikute kuri dar bus tobulinama(kas su ne baby born zenklu tas netinkama doh.gif anot jaunosios mamytes)
user posted image
Atsakyti
Rimka-Labai gražu thumbup.gif ,Na o š su naujaja Vivien rodausi greituku sukarta kostiumeli,suknele ir batelius smile.gif Deja,batelių kokybė nekokia,nes su telefonu fotografuota sad.gif user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Visų rūbeliai super: ir Baby born kelniukės net su firminiu užrašu, tapkutės vasariškos su širdutėmis, ir Barbių rūbeliai faini (Barbėms juk sunku siūti, bent jau man).
Pasirodau ir aš savo pirmąjį lepetinuką su nauja mašina siūtą. Siuvau mašinos išbandymui iš senų maikių. Reikės dar adatų naujų nusipirkti, nes nebuvo pridėta dvigubų adatų, tai susiradau dar iš anų laikų.
user posted image user posted image
Atsakyti
Rimka nu jau kepuryte lialiaus tai ne tas zodis faina 4u.gif gal pagal kokia schemyte nerta kuria butu galima pamatyti? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Tresnia @ 2013 02 23, 11:17)
Rimka nu jau kepuryte lialiaus tai ne tas zodis faina  4u.gif gal pagal kokia schemyte nerta kuria butu galima pamatyti?  blush2.gif


oi ne neriau pagal nuotrauka is interneto siuliau savo damai tokia pat tik sakau galesit kaip seses su lele vaiksciot pavasari bet mergina nepanoro sako as ne leliukas biggrin.gif

rastas paprastas visai:zemi stulpeliai storas siulas ir vaselis 4 nr.neriau nuo virsugalvio platindama zemyn paskui prineriau ausytes na ir papuosimus ir gavosi begemotuke
Atsakyti
Nuo keliu akyciu pradejote nert? Kepuryciu niekad neneriau, tai neisivaizduoju net kaip ten didint ir pan doh.gif Sunku man su tu lelyciu rubais schmoll.gif
Atsakyti