Įkraunama...
Įkraunama...

Rūbai lėlėms - 5 tema

Zinote niekad nemaniau, kad tokiose taikuose temose, kaip lėlės,kur zmones ateina dalintis savo laisvalaikiu,kuryba ir groziu, ir tikisi palaikymo is tokiu pat bendraminciu, visada atsiras zmoniu su savo juodais flomasteriais.

Jau trejeta metu bendrauju keliuose dideluose kitu saliu leliu portaluose ir forumuose ir nei viename is ju niekad nekildavo panasiu pasisakimu. Visiems atsirasdavo vietos. Ir susizaveje siuvimu, niekad nesiuve - imasi adatu, o mezgimu- bando imtis vaselio . Vieni kitiems patariame, dalinames kaip patarimais, taip ir lekalais, shemomis, beje cia irgi buvo nuorodu i tuos portalus.


Taigi, mamos ir damos - bukite tolerantiskesnes.
Atsakyti
QUOTE(gustuko mama @ 2012 11 27, 23:52)

Taigi, mamos ir  damos - bukite tolerantiskesnes.


thumbup.gif
Visiškai pritariu. Juolab, kad ir mes keli metai šauniai bendraujam ir tik pirmi metai kai pradėjo mūsų tema užkliūti. Gal tiesiog jei kam nepatinka te atsidaro kitą temą. Manau tos, kurios kažką daro ir įkelia pasidžiaugti savo darbelius, tema labai patenkintos. Ir neterškime jos savo nepasitenkinimais, o palaikykime vienas kitą ir džiaukimės lėlėmis ir jų rūbeliais. Labai patogu, kai viskas vienoje vietoje drinks_cheers.gif 4u.gif
Papildyta:
Rimka, Dolllfie dream šauniai padirbėjote wub.gif
Atsakyti
Man irgi patinka, kad galiu tiek siūtais, tiek megztais drabužėliais pasigrožėti vienoje temoje. Man tai niekada neužkliuvo... Juk smagu pamatyti kuo daugiau įvairių lėlių, nesiblaškant iš temos į temą 4u.gif
Na įkelsiu ir savo paskutinę kolekciją smile.gif
user posted image

Atsakyti
QUOTE(makalas @ 2012 12 06, 13:39)
Man irgi patinka, kad galiu tiek siūtais, tiek megztais drabužėliais pasigrožėti vienoje temoje. Man tai niekada neužkliuvo... Juk smagu pamatyti kuo daugiau įvairių lėlių, nesiblaškant iš temos į temą 4u.gif
Na įkelsiu ir savo paskutinę kolekciją smile.gif




Tavo darbai nerealūs wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Įspudinga kolekcija! MMM mocheriukas!
Atsakyti
Linksmu šv. Kalėdu visiems! \=^o^=/
user posted image

http://lantis.lt/aus...erry-christmas/
Atsakyti
Makalas, labai gražu wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
Kazkaip aprimo si tema, nebelepina lelyciu taip milymu niekas verysad.gif
Atsakyti
Na apmire gal del to jog visi labai uzsiemeXD

Tai as ikelsiu keleta saviskiu darbu^^
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Man suknyte paskutineje nuotraukoje labai labai thumbup.gif
Atsakyti
user posted image
na bandau ir aš parodyt ka mano dukra PATI padarė wink.gif
Atsakyti
Na kadangi jau dukra ykėlė ana nuotraukyte,perleidžiu vusus lėlių forumas rašyti jai už mane pasidžaiukite jos pirmuoju megztiniu ir naujausia, ir beje gražiausia suknele smile.gif user posted image
user posted image
Atsakyti