Įkraunama...
Įkraunama...

Rūbai lėlėms - 5 tema

QUOTE(Fea @ 2012 10 31, 12:44)
sveikos,

o man aktualu butu kazka pasiuti Barbems smile.gif gavom palikimo 2 barbes, bet plikos, nabages doh.gif  biggrin.gif gal zinot kuri kokiu psl, kur galima parsisiust iskarpu konkreciu? nes cia visos daugiausia mezgate/neriate...o siuvimo temoj nieko lelems nera doh.gif
aciiuuu butu cool.gif


Va radau kazka galbut pades 4u.gif

http://www.tudorlink....html#Victorian
http://members_multi...es/workshop.htm
http://www.wingeo.com/LinkPg.htm
Smagiu bei kuribingu darbeliu 4u.gif
Atsakyti
Sveikos visos minatiuru miletojos!
Su dideliu malonumu prisijungiu, prie jusu kompanijos.
Jau beveik du metai, kaip leliu apranga, jos kurymas-mano hobbis ir mieliausias atsipalaidavimo budas.

Atgijo su dukters atsiradimu, tik vat dukra- naujos kartos gyventojas schmoll.gif nelabai istiesu su tomis lelemis ir zaide. Vis bandydavau ja prie kurybos, pripratint, pasisodindavau sale, kai siudavau kokiam BeibiBornui rubeli, maniau kartu darisim, uzsidegs, ismokinsiu...
Kur tau, verysad.gif vis nuciuozdavo, tai prie Kompo, tai i kiema, tai dviratis,tai rieduciai, tai pas drauges. Taip ir jauciausi neprisizaidus.


Zodziu, pres pora metu nusprendziau isigiti lele tik sau, savo malonumui. Ir pasineriau i ta miela mazu zmogeliuku pasauli!

Viena is mano paskutiniu (sia vasara ) isigitu lelyciu Azone (Japan) 25cm ugiio
Suknele pasiuvau is medvilnes, gelytes siuvinetos rococo mazgeliu technika.

user posted imageuser posted image

Beje, labai dziugu cia matyt didziaakes koketes- Blythe lelytes ! Labai norejau isigyti, taciau Azone "nugalejo" !
Atsakyti
Begalo grazu 4u.gif Gaila kad si tema liko uzmirsta, ir niekas nebededa nieko naujo verysad.gif As prisedus kuria diena baigsiu kostumeli daryta is siulu likuciu, ikelsiu pasirodyt blush2.gif
Atsakyti
Sveikos, tikrai labai mazai veiksmo sitoje temoje vyksta. Ikelsiu savo keleta seniau darytu drabuzeliu, nors jie ir ne megzti, bet matau kad cia ir daugiau tokiu yra 4u.gif
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image
Atsakyti
Vau kaip fanai pas visas smile.gif Mano tai trylikamete bet vis dar žaidžia su barbem. Aš prisimenu pati žaidžiau vos ne iki dvidešimties biggrin.gif Kiek jusu mergaitems metu ar kiek buvo kai nustojo zaisti? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(skridliene @ 2012 11 10, 13:43)
Vau kaip fanai pas visas smile.gif Mano tai trylikamete bet vis dar žaidžia su barbem. Aš prisimenu pati žaidžiau vos ne iki dvidešimties biggrin.gif Kiek jusu mergaitems metu ar kiek buvo kai nustojo zaisti?  4u.gif


Oi kaip tau smagu kai turi kam siuti ax.gif As tai duktereciai siuvu, bet jai dar tik 4m ir dar neatrado to smagumo zaisti su lelemis, o gal ir neatras doh.gif
Atsakyti
kepuryte lelytei ausytems susildyti
user posted image
Atsakyti
Sveikos mielosios, Vilniuje gyvenancios Blythe, Pullip ir kitu kolekciniu leliu turetojos. Gal kam smagu butu sudalyvauti kokiam bendram leliu pazintiniame susitikime?
Pr. metais teko sudalyvauti susipazinti su Vilniuje gyvenanciom ir kol kas vienintelem Tonner ir Avangard lelem, buvo labai idomi pazintis. Planuojame dar viena, tai ir jeskom galimybes susipazinti su ivairiu leliu moldais.
Jeigu kam idomu welcome- AZ rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gustuko mama: 17 lapkričio 2012 - 13:58
QUOTE(gustuko mama @ 2012 11 17, 14:55)
Sveikos mielosios, Vilniuje gyvenancios Blythe, Pullip ir kitu kolekciniu  leliu turetojos. Gal kam smagu butu sudalyvauti kokiam bendram leliu pazintiniame susitikime?
Pr. metais teko sudalyvauti susipazinti su Vilniuje gyvenanciom  ir kol kas vienintelem Tonner ir Avangard lelem, buvo labai idomi pazintis. Planuojame dar viena, tai ir jeskom galimybes susipazinti su ivairiu leliu moldais.
Jeigu kam idomu welcome- AZ  rolleyes.gif

Kaip gaila, kad ne Vilniuj gyvenu verysad.gif
Nors Lietuvoje atsumai ir nėra dideli, bet vis tiek tas nuvažiavimas laiko atima. Nebent savaitgalį organizuojatės smile.gif
Atsakyti
Sveikos! Kokios jus saunuoles, kaip graziai mokate lelytes papuosti! 4u.gif

Stai mano vienas sukurtas ir pasiutas modeliukas is naujos kolekcijos:
user posted image
Cia daugiau foto mano bloge: http://lantis.lt/aus...2-model-outfit/

Mano BJD seiminele padidejo Mini Dream Dollfie Natsumi (galva Volks DDS Mariko, o kunelis Volks Mini Dream Dollfie):
user posted image
Daugiau foto: http://lantis.lt/aus...-vamires-famiy/

Beje, labai dziugu, kad ir Lietuvoje pasirodo vis daugiau graziu ir retu leliu! thumbup.gif Cia su sutikimu , tai gerai sugalvojote, bet juos suorganizuoti labai sunku... BJD susitikimai jau daugiau nei metus vyksta ir man nepavyko nei viename sudalivaut... vis kasnors sutrukdo...

Atsakyti
sveikos, man kažkaip labai pradeda nepatikti tokia tema... čia lyg mezgimas, nėrimas, o atsiverti vien tik siūta. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vabalyte @ 2012 11 27, 06:01)
sveikos, man kažkaip labai pradeda nepatikti tokia tema... čia lyg mezgimas, nėrimas, o atsiverti vien tik siūta.  doh.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti