Įkraunama...
Įkraunama...

Rūbai lėlėms - 5 tema

Sveikos auksarankes mamytes ! Perskaiciau beveik visas temas, ir visa laika tiesiog zavejausi jusu begaliniu kruopstumu bei didele meile lelytems thumbup.gif Visoms po dideli baliona uz tokius grazius darbelius 4u.gif
Sumaniau ir as aprengti savo lelyte, prisipirkau siulu, virbalu, vasaliu, ir niekaip nerandu kokios schemytes lengvesnes ar kokio aprasymo pradziamoksliams kaip ir nuo ko pradet.. doh.gif O kadangi pati is galvos nemanau kad kanors sugebesiu nebezinau nei ka daryt verysad.gif Galbut budamos tokios profesionales galetumete man padet pradeti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Tresnia @ 2012 10 14, 13:45)
Sveikos auksarankes mamytes ! Perskaiciau beveik visas temas, ir visa laika tiesiog zavejausi jusu begaliniu kruopstumu bei didele meile lelytems  thumbup.gif  Visoms po dideli baliona uz tokius grazius darbelius  4u.gif
Sumaniau ir as aprengti savo lelyte, prisipirkau siulu, virbalu, vasaliu, ir niekaip nerandu kokios schemytes lengvesnes ar kokio aprasymo pradziamoksliams kaip ir nuo ko pradet..  doh.gif  O kadangi pati is galvos nemanau kad kanors sugebesiu nebezinau nei ka daryt  verysad.gif Galbut budamos tokios profesionales galetumete man padet pradeti  blush2.gif


yra keli puslapiai kur sudėtos schemos, bet visas gražumas ir yra tame kad rūbas gimsta be schemų. Pirmiausiai sugalvoji kas bus - suknelė- megstinis- sijonas ar dar kažkas , arba pasirenki patikusį varijantą iš interneto platybių ir pirmyn improvizuojant - tik nepamiršk daug kartų matuoti ant lėlytės kuriai bus skirtas tas rūbas ir pati nustebsi kaip paprasta. Kadangi neparašei kokia ta tavo lėlytė tai įkeliu kelis puslapius kur yra šiek tiek ir schemų gal padės
lėlė Andrėja
lėlė Andra
kelios suknelės barbėms
dar barbių
Atsakyti
QUOTE(vogels @ 2012 10 14, 15:45)
yra keli puslapiai kur sudėtos schemos, bet visas gražumas ir yra tame kad rūbas gimsta be schemų. Pirmiausiai sugalvoji kas bus - suknelė- megstinis- sijonas ar dar kažkas , arba pasirenki patikusį varijantą iš interneto platybių ir pirmyn improvizuojant - tik nepamiršk daug kartų matuoti ant lėlytės kuriai bus skirtas tas rūbas ir pati nustebsi kaip paprasta. Kadangi neparašei kokia ta tavo lėlytė tai įkeliu kelis puslapius kur yra šiek tiek ir schemų gal padės
lėlė Andrėja
lėlė Andra
kelios suknelės barbėms
dar barbių


Labai dekoju uz atsakyma bigsmile.gif o mano lelyte tai standartinis baby born'as doh.gif
Atsakyti
kiek groziu prisiziurejau blink.gif as apakus wub.gif beja tos lelytes didelem akim kokios grazios wub.gif
Atsakyti
Keletas paskutinių mano darbelių 4u.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Nuostabi rozine suknyte (ar paltukas blush2.gif ) 4u.gif As baigineju lelytes suknele, galutinai baigus butinai pasirodysim bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tresnia: 18 spalio 2012 - 18:25
QUOTE(Tresnia @ 2012 10 18, 19:24)
Nuostabi rozine suknyte (ar paltukas  blush2.gif4u.gif As baigineju lelytes suknele, galutinai baigus butinai pasirodysim  bigsmile.gif


Ačiū 4u.gif Lauksim pasirodsant thumbup.gif
Atsakyti
O cia mano pazadai blush2.gif Mano pirmasis blynas tai kazkiek prisviles kadangi niekada nemegzdavau nieko virbalais doh.gif Tikiuosi su kekvienu darbu tobulet ir bent truputi prisivyti jus 4u.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Tresnia @ 2012 10 19, 00:43)
O cia mano pazadai  blush2.gif Mano pirmasis blynas tai kazkiek prisviles kadangi niekada nemegzdavau nieko virbalais  doh.gif Tikiuosi su kekvienu darbu tobulet ir bent truputi prisivyti jus  4u.gif



wub.gif Šaunus tas jūsų pirmas blynas gavosi 4u.gif 4u.gif 4u.gif Lauksime sekančio thumbup.gif
Atsakyti
sveikos,

o man aktualu butu kazka pasiuti Barbems smile.gif gavom palikimo 2 barbes, bet plikos, nabages doh.gif biggrin.gif gal zinot kuri kokiu psl, kur galima parsisiust iskarpu konkreciu? nes cia visos daugiausia mezgate/neriate...o siuvimo temoj nieko lelems nera doh.gif
aciiuuu butu cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Tresnia @ 2012 10 19, 00:43)


Koks mielas! 4u.gif
Atsakyti
Mergaitės, jei reikia barbėm batukų, stovelių, pakabų rūbeliams, užsukitę į mano temukę:
http://www.supermama...?...75&t=878853

4u.gif
Atsakyti