Įkraunama...
Įkraunama...

Rūbai lėlėms - 5 tema

QUOTE(jo-vita7 @ 2012 04 27, 14:30)
Aprenkime barbes pacios

Noreciau tokio tipo sijonuko savo panelei bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos, ateinu ir as pasirodyti savo siutus rubelius barbei 4u.gif
user posted imageuser posted imageuser posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aprily: 01 gegužės 2012 - 18:04
As tikrai nenoriu pasirodyti pikta 4u.gif , bet kodel sitam forume siuti leliu rubeliai? Juk cia "Mezgimas, nerimas" Ar siuviniu forume nera temos leliu rubams?
Dar karta pasikartosiu, kad nenoriu pyktis, tiesiog idomu pasidare smile.gif
Atsakyti
QUOTE(AisLu @ 2012 05 01, 21:28)
As tikrai nenoriu pasirodyti pikta 4u.gif , bet kodel sitam forume siuti leliu rubeliai? Juk cia "Mezgimas, nerimas"  Ar siuviniu forume nera temos leliu rubams?
Dar karta pasikartosiu, kad nenoriu pyktis, tiesiog idomu pasidare smile.gif

perskaicius tema radau ne vienus siutus rubelius idetus temoje tai pamaniau nieko blogo jei ir as idesiu blush2.gif
kad ir stai keletas siutu, o gal megzti ar nerti tik nesuprantu biggrin.gif
QUOTE(jokunda2 @ 2012 01 04, 00:56)

Papildyta:
QUOTE(Dolllfie dream @ 2010 09 12, 01:05)
Dar keli Yukino drabuzeliai pasiuti sita vasara^^
user posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aprily: 01 gegužės 2012 - 20:44
QUOTE(AisLu @ 2012 05 01, 22:28)
As tikrai nenoriu pasirodyti pikta 4u.gif , bet kodel sitam forume siuti leliu rubeliai? Juk cia "Mezgimas, nerimas"  Ar siuviniu forume nera temos leliu rubams?
Dar karta pasikartosiu, kad nenoriu pyktis, tiesiog idomu pasidare smile.gif

smile.gif man tai nevarbu ar siūti ar megzti... Tiesiog gražu akiai. Be to, patogu - viskas vienoje temoje. Aš už. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(AisLu @ 2012 05 01, 20:28)
As tikrai nenoriu pasirodyti pikta 4u.gif , bet kodel sitam forume siuti leliu rubeliai? Juk cia "Mezgimas, nerimas"  Ar siuviniu forume nera temos leliu rubams?
Dar karta pasikartosiu, kad nenoriu pyktis, tiesiog idomu pasidare smile.gif

as net nebuvau atkreipus demesio i tai kol nepasaket smile.gif ir pagrinde cia tik siuti... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Aprily @ 2012 05 01, 19:01)
Sveikos, ateinu ir as pasirodyti savo siutus rubelius barbei  4u.gif



Labai gražūs tavo rūbeliai, kurie tiktų ne tik barbėms, bet ir jaunoms panelėms. wub.gif

Na, o kas dėl pasipiktinimų, tikrai nematau čia nieko blogo, juk mūsų tema vadinasi rūbai lėlėms. Ir labai šaunu, kad galima pasižiūrėti vienoj vietoj ne tik megztų, bet ir nertų,veltų, siūtų rūbelių. Nematau ko čia nervintis, nes manau, jei kiekvienam forume prikrautume temučių su lėlių rūbeliais nepamatytume visumos. Ir tikrai nebūtų patogu visas jas žiūrinėt. Tuo ši tema man ir žavinga, juo lab, kad čia mes ir batukų iš modelino, odos esam turėje.
Mergaitės, nereikia pyktis, tiesiog pasidžiaukime šitais mažučiais meno kūriniais ir pačios rodykim ką sugebam mirksiukas.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(milereta @ 2012 05 02, 08:37)
smile.gif man tai nevarbu ar siūti ar megzti... Tiesiog gražu akiai. Be to, patogu - viskas vienoje temoje. Aš už. 4u.gif


Pritariu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jokunda2 @ 2012 05 02, 22:43)
Labai gražūs tavo rūbeliai, kurie tiktų ne tik barbėms, bet ir jaunoms panelėms.  wub.gif

Na, o kas dėl pasipiktinimų, tikrai nematau čia nieko blogo, juk mūsų tema vadinasi rūbai lėlėms. Ir labai šaunu, kad galima pasižiūrėti vienoj vietoj ne tik megztų, bet ir nertų,veltų, siūtų rūbelių. Nematau ko čia nervintis, nes manau, jei kiekvienam forume prikrautume temučių su lėlių rūbeliais nepamatytume visumos. Ir tikrai nebūtų patogu visas jas žiūrinėt. Tuo ši tema man ir žavinga, juo lab, kad čia mes ir batukų iš modelino, odos esam turėje.
Mergaitės, nereikia pyktis, tiesiog pasidžiaukime šitais mažučiais meno kūriniais ir pačios rodykim ką sugebam  mirksiukas.gif  4u.gif

aciu jokunda2 4u.gif
visiskai pritariu jusu nuomonei drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(jokunda2 @ 2012 05 02, 22:43)

Na, o kas dėl pasipiktinimų, tikrai nematau čia nieko blogo, juk mūsų tema vadinasi rūbai lėlėms. Ir labai šaunu, kad galima pasižiūrėti vienoj vietoj ne tik megztų, bet ir nertų,veltų, siūtų rūbelių. Nematau ko čia nervintis, nes manau, jei kiekvienam forume prikrautume temučių su lėlių rūbeliais nepamatytume visumos. Ir tikrai nebūtų patogu visas jas žiūrinėt. Tuo ši tema man ir žavinga, juo lab, kad čia mes ir batukų iš modelino, odos esam turėje.
Mergaitės, nereikia pyktis, tiesiog pasidžiaukime šitais mažučiais meno kūriniais ir pačios rodykim ką sugebam  mirksiukas.gif  4u.gif



Nugi, lyg ir rasiau, kad nenoriu nei pyktis, nei as piktai klausiau 4u.gif Tiesiog man idomu buvo smile.gif Na as pati jei siuciau lelems rubelius, tai rodyciausi juos siuviniu temoj, nes ir pati jei noreciau paziuret siutu rubeliu ieskociau siuviniuose mirksiukas.gif Todel ir iskilo man toks klausymas smile.gif, man visisakai netrugdo siuti rubeliai sudeli i sita tema 4u.gif O ir nematau, kad cia kas pyktusi, tiesiog diskutuojam smile.gif
Atsakyti
QUOTE(AisLu @ 2012 05 03, 06:16)
Nugi, lyg ir rasiau, kad nenoriu nei pyktis, nei as piktai klausiau  4u.gif  Tiesiog man idomu buvo smile.gif Na as pati jei siuciau lelems rubelius, tai rodyciausi juos siuviniu temoj, nes ir pati jei noreciau paziuret siutu rubeliu ieskociau siuviniuose  mirksiukas.gif  Todel ir iskilo man toks klausymas smile.gif, man visisakai netrugdo siuti rubeliai sudeli i sita tema  4u.gif  O ir nematau, kad cia kas pyktusi, tiesiog diskutuojam smile.gif



na o man tai irgi nelabai patinka, tai dedami tik siūti... atrodo, kad mamos nemoka skaityti ir nesilaiko tvarkos...
Atsakyti
Sutinku su Jokunda2, būtų nesamonė jei visur prikaišiotų temu su lėlių drabužiais;P

Na deja megzti nemoku tai keli mano siuti drabužiai:
user posted image
Yukino and Hui Ka
user posted image
Štai mano naujas pirkinys BJD, HZ Hui Ka vampyras! Pusė metų ar daugiau aš jam pinigus taupiau 4u.gif
Yukino ir Hui Ka labai miela pora blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Dolllfie dream @ 2012 05 12, 22:20)
Sutinku su Jokunda2, būtų nesamonė jei visur prikaišiotų temu su lėlių drabužiais;P

Na deja megzti nemoku tai keli mano siuti drabužiai:
user posted image
Yukino and Hui Ka
user posted image
Štai mano naujas pirkinys BJD, HZ Hui Ka vampyras! Pusė metų ar daugiau aš jam pinigus taupiau 4u.gif
Yukino ir Hui Ka labai miela pora blush2.gif


Labai mielas tavo vampyriukas wub.gif Gražūs rūbeliai thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti