Įkraunama...
Įkraunama...

Rūbai lėlėms - 5 tema

user posted image
Atsakyti
ax.gif
user posted image
Atsakyti
wub.gif labai smagiai apmezgat lėles. Man net gaila, kad mano dukros jau lėlių amžių išaugo...
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
Visus ir visas sveikinu su šventėm!!! 4u.gif
user posted image
Daugiau foto čia: Figure.fm
Atsakyti
Kaip šauniai čia darbuojatės 4u.gif 4u.gif 4u.gif Taip gražiai visos puošiat lėlytes. O aš šiandien patyriau nedidelį šoką. Brolio mergaitės baigia išaugti iš lėlių amžiaus. doh.gif Prašiau, kad dar žaistų, nes nebeturėsiu kieno lėles puošti, kai užeina noras, ką gražaus sukurti lotuliukas.gif
Tiesa, esu padariusi keletą darbelių jei pavyks nufotografuosiu, kaip tik tiks Naujus sutinkant. Na o jei nebebus kada užsukti- visoms Gražios šventės rytoj ir laimingų, prasmingų Naujųjų Metų
Atsakyti
SU NAUJAISIAIS VISAS 4u.gif 4u.gif 4u.gif

NA O ŠTAI IR MANO MERGAITĖS PO IŠKILMIŲ. DAR LIKO KELIOS NENUFOTOGRAFUOTOS, NES JAU PADOVANOTOS SUKNUTĖS ax.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Dolllfie dream @ 2011 12 24, 00:35)
Visus ir visas sveikinu su šventėm!!! 4u.gif
user posted image
Daugiau foto čia: Figure.fm

Labai gražu. Seniai jau norėjau paklausti, o koks lėlytės ūgis, nes ji man tokia didelė atrodo:)))
Atsakyti
Dolllfie dream, jokunda2 drabuželiai nuostabūs.

Klajokle kokia faina lėlytė.
Atsakyti
Dėkoju visoms!!! 4u.gif
Leluxs, mano Yukino ūgis 59-60 cm, BJD dažniausiai yra 60 cm ūgio:mirksiukas:
Atsakyti
QUOTE(k@mylye @ 2011 10 14, 17:22)
Daugiau nei per dvidesimt metu, mano leles drabuzeliai visai nusmurgo. Taigi papuosiau nauja suknele. Gavau ja, kai man buvo vieneri.
user posted image

Nuostabi suknutė lėlei...manau,kad jinai gražiai atrodytų ir mergaitei smile.gif
Atsakyti
Man labai patinka siuti, taigi užsimaniau pasirodyti naujausius darbus =^.~=
user posted image

user posted image user posted imageuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Atsakyti