Įkraunama...
Įkraunama...

Honda Civic

na va ir as issakysiu savo nuomone apie civicus kaip vartotoja biggrin.gif
seip masinyte man patinka ir tikrai nesiskundziu. bet pastebejau tokius trukumus pirmiausiai tai rudys doh.gif rudija labai jau. Beto masina tarsi popierine laba plona pas juos skardele o buferiai doh.gif tai isviso patyliu. pacioje pradzioje klijavau ir tvarkiau juos o dabar tai jau susitaikiau su sia situacija tokie minusai pas civica
Na bet su siomis bedomis susitaikau. O didziausias pliusas tai kad benzo mazai ryja, manevringos. Na ir seip pas mane ji negendanti, nieko dar nereikejo keisti ar taisyti tfu tfu tfu aisku isskyrus tuos buferius ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jufka @ 2007 01 30, 14:54)

rudija labai jau.
Beto masina tarsi popierine laba plona pas juos skardele o buferiai  doh.gif tai isviso patyliu.

O didziausias pliusas tai kad benzo mazai ryja, manevringos. Na ir seip pas mane ji negendanti, nieko dar nereikejo keisti ar taisyti tfu tfu tfu aisku isskyrus tuos buferius  ax.gif


Rudija tai tikrai žiauriai, bet skardos nėra tokios plonos, kaip, pvz., mitsubishi colt schmoll.gif mes kadangi savu laiku naudojom civikėlį kaip krovininę mašinytę, tai greit jai važiuoklė nuo prastų kelių subyrėjo - šarnyrai, granatos ir t.t.

Bet šiaip tai gražutės hondytės wub.gif vis dar labai mylu 90 metų laidos
Atsakyti
kaip keista skaityti, kad rudija labai... g.gif maniske 92 metu ne velnio ji nerudija, as esu patenkinta visais atzvilgiais - tiek greitumu, tiek manevringumu, tiek greita reakcija, tiek dinamika, tiek kuro sanaudom, tiek isvaizda. man civic - cool masina, ir nors sena pakankamai jau, as labai myliu si masiniuka ir keisciau tik i naujesni civic wub.gif o dar uzdejus placias padangas ir patiuningavus siek tiek, mano mazule pasidare isvis nereali thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *melissa*: 30 sausio 2007 - 15:47
QUOTE(jufka @ 2007 01 30, 14:54)
na va ir as issakysiu savo nuomone apie civicus kaip vartotoja  biggrin.gif
seip masinyte man patinka ir tikrai nesiskundziu. bet pastebejau tokius trukumus pirmiausiai tai rudys  doh.gif rudija labai jau.

Nu mano irgi rūdija - bet matai, civikų kažkoks toks charakteris, jie kaip tarakonai - visur lenda ir dažnai gauna į snukį ar tai subinėn... O daužti tai visi rūdija unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(*melissa* @ 2007 01 30, 16:45)
kaip keista skaityti, kad rudija labai...  g.gif  maniske 92 metu ne velnio ji nerudija, as esu patenkinta visais atzvilgiais - tiek greitumu, tiek manevringumu, tiek greita reakcija, tiek dinamika, tiek kuro sanaudom, tiek isvaizda. man civic - cool masina, ir nors sena pakankamai jau, as labai myliu si masiniuka ir keisciau tik i naujesni civic  wub.gif o dar uzdejus placias padangas ir patiuningavus siek tiek, mano mazule pasidare isvis nereali  thumbup.gif

Tai tavo gal su antikoroziniu... Manoji 90 buvo be.. tai ir rūdijo galinės arkos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2007 01 30, 17:48)
Nu mano irgi rūdija - bet matai, civikų kažkoks toks charakteris, jie kaip tarakonai - visur lenda ir dažnai gauna į snukį ar tai subinėn... O daužti tai visi rūdija unsure.gif

Na kai as gaunu, tai gaunu per buferius tuos plasmasinius doh.gif tai jie pas mane apskaldyti vergseliai
o rudyja tai labai ivaisiose vietose, arkos tai savaime suprantama bet va kapotas ir stogas tai man nesuprantama blink.gif
Atsakyti
QUOTE(jufka @ 2007 01 31, 09:37)
Na kai as gaunu, tai gaunu per buferius tuos plasmasinius doh.gif tai jie pas mane apskaldyti vergseliai
o rudyja tai labai ivaisiose vietose, arkos tai savaime suprantama bet va kapotas ir stogas tai man nesuprantama  blink.gif

O kur tu matei surūdijusį stogą ir kapotą? blink.gif Nebent - ką aš žinau - versta būtų unsure.gif
Atsakyti
Vakar paskaičiau, pagailėjau Jūsų plasmasių, o šiandien kažkas manojo bamperį nukovė bash.gif:
Atsakyti
QUOTE(Mamasa_ @ 2007 02 01, 15:42)
Vakar paskaičiau, pagailėjau Jūsų plasmasių, o šiandien kažkas manojo bamperį nukovė bash.gif:

uzjauciu
man daznai bunataip kad randu jau sulauzyta doh.gif
Atsakyti
Labukas 4u.gif Siandien nusipirkau 92mcvekiuka biggrin.gif As juos taip myyyliu kad dabar turiu du wub.gif sita naujesni ir senuka 86m.Seneliukas buvo atvarytas i LT 89m.ir nuo to karto jam buvo pakeista tik greiciu deze!Veikia visos knopkytes,absoliuciai viskas kas tik priklauso.Tikiuosi ir sita bus tokia didvyre thumbup.gif
Atsakyti
O as pasirodo tikra civic'iuku fane biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Turiu 92 Honda civic jau treti metai, tai tokia patenkinta, zinoma isskyrus rudis ant galiniu arku, kad nusprendus pakeisti masiniuka vel nusipirkau Honda Civic, tik si karta visiskai nauja is salono thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Taigi cia pas mane turbut jau issivyste priklausomybe smile.gif Nors tikrai stengiausi rinktis ir is kitu japonisku modeliu, net bandomuosius vaziavimus darem, bet Civikas ir lieka mieliausias, o dabar ir korozijai 12 metu garantija, gal greit nesupus g.gif
Linkejimai visoms Hondu myletojoms 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vidutele @ 2007 08 02, 16:43)
vel nusipirkau Honda Civic, tik si karta visiskai nauja is salono thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif


kaip pavydziu wub.gif , as irgi noriu naujos wub.gif, kaip pamatau gatvej, tai akys su galva, kartu sukasi paskui ja biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aristokratė: 02 rugpjūčio 2007 - 20:53