Įkraunama...
Įkraunama...

Honda Civic

Pirkciau civica automata iki 4 tukst litu panasiai.... blush2.gif Gal kas parduodat? bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Renesans: 29 rugpjūčio 2006 - 13:46
QUOTE(Julius3 @ 2006 08 16, 11:12)
Na paprastai po 5 metu nuo pagaminimo  lotuliukas.gif
Bent jau seniau taip sakydavo, japonishkai mashinai 5 metai ir visa subyra smile.gif
P.S. antra japonishka mashina vazhineju, bet nei viena nesubyrejo.. smile.gif

Tu blyn, tai tada pagal teoriją mano mašina jau 2001 metais subyrėjus hihihi.gif Gal iš naujo surinkta hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Julius3 @ 2006 08 16, 10:12)
Na paprastai po 5 metu nuo pagaminimo  lotuliukas.gif
Bent jau seniau taip sakydavo, japonishkai mashinai 5 metai ir visa subyra smile.gif
P.S. antra japonishka mashina vazhineju, bet nei viena nesubyrejo.. smile.gif

Mano masinai jau desimt metu ir dar nesubyrejo g.gif g.gif tfu tfu.
Atsakyti
QUOTE(Čalykušu @ 2006 08 01, 08:36)
Jungiuos ir aš pas jus bigsmile.gif Turim 93 m Honda Civic -  chečbeką. 1,5 variklis ir 16 vožtuvų doh.gif Man kaip pradedančiai vairuotojai tai jėzau mano kaip sunku buvo per daug aštri mašina, siaubingai jautri sankaba ir visai nemoteriška, bet dabar jau gerai smile.gif Tik tiek kad, kiek teko susidurt su protingais žmonėm, daug kas tvirtina - japoniškos mašinos taip pagamintos, kad viskas ( važiuoklė, variklis)pradeda byrėt vienu metu. o detalės brangios ax.gif Na, vienžod. buvau prieš visas mazdas ir civikus, bet dabar jau pakeičiau nuomonę, ko gero iki pirmo rimto gedimo smile.gif


pritariu del sankabos, nors aisku turbut daug itakos, kad ir vairuoju ne per ilgiausiai (apie puse metu).nors bandziau guostis draugui,kad esu nemoksa, tai nuramino ir pasake, kad ji tikrai jautri, o mano varikliukas 1,3 smile.gif jei neklystu 94 metu.
Atsakyti
Dar nevairuoju, bet jau svajoju, kada sesiu uz Honda Civic vairo rolleyes.gif nu man si masinyte super! thumbup.gif todel laukiu nesulaukiu vairavimo egzamino biggrin.gif
Atsakyti
as jau beveik 2 metus turiu honda civic hecbeka 1992 metu. kol vazinejus mieste, man ji labai patinka, o autostradoje gana triuksminga, kai reikia toli vaziuoti labai pavargsti nuo to triuksmo. kas del detaliu, tai sutinku kad bet koks gedimas gan brangiai atsieina. maniske greita , manevringa, bet kietoka, dantys nebyra, kaip kazkas sake, bet zvirkeliu vaziuoti nemalonu. zinauk tik kad dauguma hondu varikliai neblogi, turiu viena pazystama, jis variklius remontuoja, tai hondos variklio jam dar neteko matyti.myliu as savo masinyte, bet tenka pripazinti kad nemazai turi ji trukumu, nors ko ir noreti is tokiu metu masiniuko.
Atsakyti
pas mus yra 96 ciwikas,taip wadinamo pereinamojo modelio...super masinyte,tik wa kai mum buwo isdauze sonini lango,teko uzsisakyt nauja,nes tuose siukslynuose masinu nera tokiumasinu,kad detale pigiau gautum doh.gif na bent jau siauliuose taip blush2.gif
Atsakyti
thumbup.gif clap_1.gif yahoo.gif yess.gif aš šia temike žvedžiau,ir laiku-daug gerų nuomonių išsakyta ,o kaip tik svarstau,kad jau laikas pirkti civika.pašte dirbu laiškininke.dyzeli išbandžiau ,tai vos mėnesi ištemopiau-tinginys nissanas buvo,na taip lėtai vilkdavosi.o dar žiema ant nosies,tai šendiena pardavėm,o rytoj skelbimu ieškosiu,tai parašysiu.nes subine pakėlus,su gerom 14 padangom būsiu paukštis-štai ką apie civika galvoju.ji tokia gyvibinga,manevringa,ji bus m a n o
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SUPER HERA: 29 spalio 2006 - 19:17
QUOTE(SUPER HERA @ 2006 10 29, 21:16)
thumbup.gif  clap_1.gif  yahoo.gif  yess.gif aš šia temike žvedžiau,ir laiku-daug gerų nuomonių išsakyta ,o kaip tik svarstau,kad jau laikas pirkti civika.pašte dirbu laiškininke.dyzeli išbandžiau ,tai vos mėnesi ištemopiau-tinginys nissanas buvo,na taip lėtai vilkdavosi.o dar žiema ant nosies,tai šendiena pardavėm,o rytoj skelbimu ieškosiu,tai parašysiu.nes subine pakėlus,su gerom 14 padangom būsiu paukštis-štai ką apie civika galvoju.ji tokia gyvibinga,manevringa,ji bus m a n o

O man nepatinka Civikas, turiu 96 metu, vazineju antra meta,bet po ziemos parduosiu tikrai,nemiela skarbonkele ir viskas, barska kazkiek, nesaugiai jauciuosi joje.
Atsakyti
QUOTE(SUPER HERA @ 2006 10 29, 20:16)
.nes subine pakėlus,su gerom 14 padangom būsiu paukštis-štai ką apie civika galvoju.ji tokia gyvibinga,manevringa,ji bus m a n o

14 padangos nebent labai žemos - aukštesnės netilps. O kam tau ant žiemos didelių? Mažiukėlius ratukus siaurus užsidėk - gerai eis, nepaklimpsi - vasarą tik su traktorinėm gerai.
Atsakyti
Stoju kluban 4u.gif Mokysiuos vairuot su Cvekeliu smile.gif
Atsakyti
Civikai ganetinai uzsispyrusios masinikes biggrin.gif turejom 91, bet jau dveji metai kaip parduota. Buvo tokia sidabrine, su tonuotais langais. Mazute, bet stebetinai talpi blink.gif per ta talpuma ir pribaigem ja hihihi.gif Toli tekdavo vazinet, prasidejo diideles bedos su vaziuokle, o pacioje pabaigoje kompas sudurniavo - nori uzsiveda, nori ne doh.gif
Bet jau kejp raudavom nuo sviesoforo lotuliukas.gif tikrai geriau nei ferrari thumbup.gif
Atsakyti