Įkraunama...
Įkraunama...

Honda Civic

QUOTE(Amour @ 2006 07 28, 10:47)
Ačiū  smile.gif  Tai, sakykite, kelintų metų verta būtų pirkti, kad nebūtų gaila "nubrozdinti" - neduok die  blink.gif  Sakau, gal nuo 1990 metų dairytis, na, 1995 metų..

Tai čia kas gi tau atsakys, viskas nuo materialinio stovio priklauso smile.gif Vienam 2000 negaila, kitam ir 1991 brangu...

Šiaip yra tas modeliukas, kur prieky be grotų, jis, regis, nuo 1992 iki 1995 eina... g.gif Ar nuo 1991 g.gif tai ankstesnį nusipirksi visai pigiai, šitas kainuos, ką aš žinau, gal kokias 8 štukeles, o vėlesnis jau bus gal apie 10 štukelių... Nu taip ir toliau smile.gif
Atsakyti
arba as cia kazko nesupratau arba ryskiai perlenkta su kainom.ilindus i autopliusa galima pamatyti kad 91m pardavineja ir uz 3000lt Aisku visad atsiranda tokiu stupid.gif kur praso nerealius pinigus uz savo sudrostas auto
Atsakyti
Taip, Autopliuse pastebima, kad '95 metų "Honda civic" galima nupirkti uz 4-5 tūkst. Lt. Naujesnės jau brangesnės, suprantama smile.gif Na, bet pirkti '88-89 metų, bijant nubrozdinimo, manau, vis vien neverta, galiausiai juk tokią remontuosi ir remontuosi, tai finansiškai visgi geriau jau naujesnę...
Atsakyti
QUOTE(nefertite2006 @ 2006 07 30, 20:05)
arba as cia kazko nesupratau arba ryskiai perlenkta su kainom.ilindus i autopliusa galima pamatyti kad 91m pardavineja ir uz 3000lt Aisku visad atsiranda tokiu  stupid.gif  kur praso nerealius pinigus uz savo sudrostas auto

o tai ten parašė, kad sudrožtos g.gif kaip gali šitaip teigti??? gal ten gerai užlaikyta mašinytė smile.gif ne vieną, ypač pagyvenusį savininką žinau, kuris savo mašiną tiesiog myli, nors ir jinai sena... o važiuoja jos geriau, nei kitų naujesnės mirksiukas.gif
Atsakyti
Turiu Honda Civic 91 ir esu labai patenkinta. Kai ruošiausi pirkti mašiną nenorėjau golfo ir hondos civic, nu va, bet taip išėjo, pažįstamas, kuris prekiauja mašinomis vos ne per prievartą įkišo. Sakiau irgi, pavažinėsiu, padaužysiu ir pirksiu gerą, naują. O dabar žinote, norėčiau parduoti, bet gaila. Ji visai gera, nėra net ko prisikabinti. Technikinę, pravažinėjus 2 metus iškarto praėjau, nei ji man gedo, nei šiaip jokių problemų turėjau (velnias, jaučiu prisišnekėsiu).
Dabar norėčiau tik Hondos Civic (naujos aišku).
Atsakyti
Jungiuos ir aš pas jus bigsmile.gif Turim 93 m Honda Civic - chečbeką. 1,5 variklis ir 16 vožtuvų doh.gif Man kaip pradedančiai vairuotojai tai jėzau mano kaip sunku buvo per daug aštri mašina, siaubingai jautri sankaba ir visai nemoteriška, bet dabar jau gerai smile.gif Tik tiek kad, kiek teko susidurt su protingais žmonėm, daug kas tvirtina - japoniškos mašinos taip pagamintos, kad viskas ( važiuoklė, variklis)pradeda byrėt vienu metu. o detalės brangios ax.gif Na, vienžod. buvau prieš visas mazdas ir civikus, bet dabar jau pakeičiau nuomonę, ko gero iki pirmo rimto gedimo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*VICI* @ 2006 07 31, 16:11)
o tai ten parašė, kad sudrožtos g.gif kaip gali šitaip teigti??? gal ten gerai užlaikyta mašinytė smile.gif ne vieną, ypač pagyvenusį savininką žinau, kuris savo mašiną tiesiog myli, nors ir jinai sena... o važiuoja jos geriau, nei kitų naujesnės mirksiukas.gif

galiu teigti todel,kad gan daznai tenka ziurineti masinas,o kaip tik dabar dar ir draugei ieskojom masiniuko.tikrai kartais zmones per daug nori uz savo masina,o jos stovis ne per geriausias buna ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Čalykušu @ 2006 08 01, 08:36)
Tik tiek kad, kiek teko susidurt su protingais žmonėm, daug kas tvirtina - japoniškos mašinos taip pagamintos, kad viskas ( važiuoklė, variklis)pradeda byrėt vienu metu.

O kada konkrečiai, nesakė? Įdomu paliko bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2006 08 04, 22:03)
O kada konkrečiai, nesakė? Įdomu paliko bigsmile.gif

Ot neatsimenu schmoll.gif Kažkada teko vienam autoservise duomenis visokius rinkt, tai įdomių dalykų prisiklausiau... bet aš tai patenkinta kol kas mūsų honda - ne per naujausia, bet problemų nėr. Ir kuro tik 6 l /100 km, tiesiog važiuok ir džiaukis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2006 08 04, 22:03)
O kada konkrečiai, nesakė? Įdomu paliko bigsmile.gif

Na paprastai po 5 metu nuo pagaminimo lotuliukas.gif
Bent jau seniau taip sakydavo, japonishkai mashinai 5 metai ir visa subyra smile.gif
P.S. antra japonishka mashina vazhineju, bet nei viena nesubyrejo.. smile.gif
Atsakyti
Turim 1996 m Honda Civic . Man visiskai ji nepatinka,dziaugiuos kad jau susiruosem parduot.Pagaliau.
Atsakyti
QUOTE(upe_5 @ 2006 08 16, 11:23)
Turim 1996 m Honda Civic . Man visiskai ji nepatinka,dziaugiuos kad jau susiruosem parduot.Pagaliau.

o ko dabar g.gif kas negerai su ja g.gif
Atsakyti