Įkraunama...
Įkraunama...

Honda Civic

niekur panasios temos neradau, tai pasiskelbsiu cia:
perku HONDA CIVIC 91-93 m. tvarkinga, nedauzta, nesurudijusia, 2 duru, su vairo stiprintuvu, raudonos spalvos, su TA, g.b.ir draudimas. Zodziu tokia, kad normaliai galeciau pradziai kokius metelius ar pora pavazinet.
ir nepobrangiaja smile.gif

Gal kas ruosiates parduot? ax.gif
ilona.bieksaite@gmail.com

pradziai galit i emaila siust duomenis, paskambinsiu.


Atsakyti
Tra tokia vieta - www.autoplius.lt ... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2006 06 22, 21:17)
Tra tokia vieta - www.autoplius.lt ... smile.gif


aciu, zinau, bet gal ir cia kas ruosiasi parduoti...
Atsakyti

Seip barskuciai tie civikai,mazi.as turejau mazda 323c tai gera masinike thumbup.gif .ir maza manevringa.o civikas,tai duobes jaucia visas.nezinau kaip naujasni,jei su nepriklausomom pakabom tai gal geresni.o teko vaziuot 92 metu civiku,tai dantis galima isibarskint.ir greit nepaleksi nes i veja reguoja.
Atsakyti
o as pasigirsiu man teta padovanojo honda civik 89 metu. tai dabar thumbup.gif jauciuosi.pradzioj sunku buvo nes pratus prie pavaru o manoji automatas, bet jau nieko baigiu priprasti.bet ka galiu pasakyt vaziuojasi tikrai labai lengvai bet duobes tai visas jauciu blink.gif tik va problemele dabar pasidare vyreliui kai kada taxiste pasidariau doh.gif ir man taip nesinori islipt is tos masinytes galeciau vaziuot ir vaziuot lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Astutia @ 2006 07 19, 15:28)
Seip barskuciai tie civikai,mazi.as turejau mazda 323c tai gera masinike thumbup.gif .ir maza manevringa.o civikas,tai duobes jaucia visas.nezinau kaip naujasni,jei su nepriklausomom pakabom tai gal geresni.o teko vaziuot 92 metu civiku,tai dantis galima isibarskint.ir greit nepaleksi nes i veja reguoja.


Galetumem kalnu keliais palenktiniaut. Manau tavo mazda civico dulkes uostytu mirksiukas.gif Esu jau ne vienam vyrukui taip nosi nushluoshchius bigsmile.gif
Atsakyti
nu cia neisizeiskit , bet savo nuomone pasakysiu, Honda civic bent man tai tas pats kas 3golfas , maza, viduje tuscia, senu metu, be visokiu ten "privalumu"barskalas, ir dar visas miestas pilnas tokiu pat, kartais net aiksteleje gali susimaisyt ir ne i savo isest doh.gif na tik isvaizda nieko tokia. Na zodziu tokia pirkt tik issilaikius teises, kad nebutu gaila apibrozdinti ir t.t
Atsakyti
Teises išsilaikiau prieš dvejus metus, bet patirties 0.. Vieną kartą kitą teko pavairuoti draugo mašinytę, didelę ir ilgą universalą - neblogai sekėsi, bet jaučiu, kad ne man tokia mašina. Pati esu nedidelio ūgio, smulkutė, tai ir mašinytės norėtųsi nedidelės, apvalios ir ryškios spalvos smile.gif Tokie tie mano reikalavimai, nes nieko nenusimanau blush2.gif Tai vat dabar "pribrendo" būtinybė pradėti vairuoti, todėl perkam man automobilį. Nežinau, ką rinktis... Pradžiai nesinori nei itin naujos, nei brangios, nes patirties reikia įgyti važinėjant, būtų gaila, jei ką.. Draugas siūlo būtent Honda Civic... kaip tai vertinate? Patarkite.
Atsakyti
QUOTE(Ledi @ 2006 07 20, 22:01)
nu cia neisizeiskit , bet savo nuomone pasakysiu, Honda civic bent man tai tas pats kas 3golfas , maza, viduje tuscia, senu metu, be visokiu ten "privalumu"barskalas, ir dar visas miestas pilnas tokiu pat, kartais net aiksteleje gali susimaisyt ir ne i savo isest  doh.gif  na tik isvaizda nieko tokia. Na zodziu tokia pirkt tik issilaikius teises, kad nebutu gaila apibrozdinti ir t.t

blink.gif
Kažkaip tu čia neaiškiai suskėlei, net toks įtarimas, kad biskį nušnekėjai bigsmile.gif Hondos civic minusas, kad seni metai? Taigis blyn, jų visokių metų yra hihihi.gif Va tau 2006 metų civikai, jei nežinojai tokių esant: http://www.honda.lt/lt/index.php smile.gif Be privalumų? Nu tai irgi kaip kokia. Ar tu tik vieną civiką mačius, be privalumų, ir su tuo pačiu lygini? bigsmile.gif

O su golfu lyginant tai civikas yra geriau tuo, kad maloniau važiuoja ir mažiau byra. O golfas byra dažniau, bet jo detalės pigios. Ir golfus nežmoniškai vagia, o japoniškas ne taip...
Atsakyti
QUOTE(Jolantėlė @ 2006 07 27, 14:45)
Teises išsilaikiau prieš dvejus metus, bet patirties 0.. Vieną kartą kitą teko pavairuoti draugo mašinytę, didelę ir ilgą universalą - neblogai sekėsi, bet jaučiu, kad ne man tokia mašina. Pati esu nedidelio ūgio, smulkutė, tai ir mašinytės norėtųsi nedidelės, apvalios ir ryškios spalvos  smile.gif  Tokie tie mano reikalavimai, nes nieko nenusimanau  blush2.gif  Tai vat dabar "pribrendo" būtinybė pradėti vairuoti, todėl perkam man automobilį. Nežinau, ką rinktis... Pradžiai nesinori nei itin naujos, nei brangios, nes patirties reikia įgyti važinėjant, būtų gaila, jei ką.. Draugas siūlo būtent Honda Civic... kaip tai vertinate? Patarkite.

aš tai manau, kad kodėl gi ne? bigsmile.gif
Atsakyti
Ačiū smile.gif Tai, sakykite, kelintų metų verta būtų pirkti, kad nebūtų gaila "nubrozdinti" - neduok die blink.gif Sakau, gal nuo 1990 metų dairytis, na, 1995 metų..
Atsakyti
QUOTE(Amour @ 2006 07 28, 10:47)
Ačiū  smile.gif  Tai, sakykite, kelintų metų verta būtų pirkti, kad nebūtų gaila "nubrozdinti" - neduok die  blink.gif  Sakau, gal nuo 1990 metų dairytis, na, 1995 metų..


Na nezinau... man pvz butu gaila 95 metu masiniuka nubrozdint g.gif . As rinkciausi sena gelada kokiu 89, 88 metu kad paskui tik ismest. Patirties igysi ir galesi naujasne ieskot smile.gif
Atsakyti