Įkraunama...
Įkraunama...

Honda Civic

QUOTE(Vivaida @ 2006 06 18, 02:07)
Buvau Kauno turguje ,pasirinkimas menkas, nusivyliau jų kėbulu. Automobiliai 95-96m.,  jau pažeisti korozės, rasti tvarkingą ganėtinai sunku. Automobiliai skirti moterims, vyrai tegul vairuoja mersus....

Nu matai, tokių metų jie jau dažniausiai būna kur nors gavę... Nu ir parūdyja ten...
O šiaip, kai mes ten pernai cveko ieškojom, tai - stovi tie patys metus laiko, niekas jų neperka. Atvažiuoja vienas kitas naujas, mikliai nuperkamas, o tie senieji toliau stovi hihihi.gif Gal ir tu tuos pačius matei hihihi.gif

Ne, turiu omeny, ten pavaikščiot reikia... smile.gif
Atsakyti
Klausymas:Ar i sedano bagazine tilptu duju balionas,ir ar bagazinei lieka vietos blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(kotiki @ 2006 06 20, 09:05)
Klausymas:Ar i sedano bagazine tilptu duju balionas,ir ar bagazinei lieka vietos blush2.gif

Tai nuo baliono dydzio priklauso, shiaip tilptu, be to galima vietoj atsarginio rato baliona det.
Atsakyti
Dar klausymas,mano seimoi visada ir visi perka ir turi Audines,bet man jau uzkniso juos.Kas is jusu turejo ir audi ir honda,parasykit,kokia masina geresne,kas jum labiau patynka,ir ka patarsyte man g.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kotiki @ 2006 06 21, 18:02)
Dar klausymas,mano seimoi visada ir visi perka ir turi Audines,bet man jau uzkniso juos.Kas is jusu turejo ir audi ir honda,parasykit,kokia masina geresne,kas jum labiau patynka,ir ka patarsyte man g.gif  4u.gif


Mieste man smagiau su Civicu, o ne su Audine... Del korozijos... Galima surasti ir geram stovy. Pvz Mano bigsmile.gif Mashiniukas visalaik buvo statomas garazhe, o buvo pora zhiemu kuomet beveik nevazhinejau, tad ir drusku nedaug gavo. Tiesa Civicu detales nera pigios... Butu neblogai, kad pati pabandytum pavazhiuot ir su Civicu ir su Audine. Tada pati greitai nusprestum. Su Audine kaip suprantu nebutu problemu, o Civica gal kas is draugu turi? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kotiki @ 2006 06 21, 15:32)
Dar klausymas,mano seimoi visada ir visi perka ir turi Audines,bet man jau uzkniso juos.Kas is jusu turejo ir audi ir honda,parasykit,kokia masina geresne,kas jum labiau patynka,ir ka patarsyte man g.gif  4u.gif

Mano vyras dabar važinėja audi, o aš civiku smile.gif Nežinau, kuri geresnė smile.gif Audinė automatas universalas, daugiau telpa, didesnė, bet jam gerai, nes jis važinėja toli. Civikas važinėja daugiau mieste, mažiau valgo... Ir ne tokios vagiamos smile.gif

Nežinau, kuri geresnė. Gal kaip kam? Mašinos kaip mašinos smile.gif Diedo klausiau, kuri geresnė, sakė, aišku, kad audi. Sakau, o tai ko man civiką nupirkai tada? censored2.gif Sako, o tada, kaip pirkau civiką, buvo geriausia civikas, supranti, o dabar, kai nusipirkau audi, yra geriausia audi, kas kuo važinėja, tas tą ir giria hihihi.gif Mano supratimu - gili teisybė, paskaitinėk forume hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Tosk @ 2006 06 21, 23:45)
Mieste man smagiau su Civicu, o ne su Audine... Del korozijos... Galima surasti ir geram stovy. Pvz Mano bigsmile.gif Mashiniukas visalaik buvo statomas garazhe, o buvo pora zhiemu kuomet beveik nevazhinejau, tad ir drusku nedaug gavo. Tiesa Civicu detales nera pigios... Butu neblogai, kad pati pabandytum pavazhiuot ir su Civicu ir su Audine. Tada pati greitai nusprestum. Su Audine kaip suprantu nebutu problemu, o Civica gal kas is draugu turi? mirksiukas.gif

Nieks neturi,del to ir klausymu tokiu visokiu bukiu uzduodu biggrin.gif pvz.kaip civikuose ijungiamas atbulinis,tikiuos ne kaip golfose,i prieki,kad paskui ,po sustojimo sviesofore,ar dar kur, ieskai ja,vis ijungdamas pirma greiti blush2.gif doh.gif biggrin.gif

QUOTE(Noa @ 2006 06 22, 00:02)
Mano vyras dabar važinėja audi, o aš civiku smile.gif Nežinau, kuri geresnė smile.gif Audinė automatas universalas, daugiau telpa, didesnė, bet jam gerai, nes jis važinėja toli. Civikas važinėja daugiau mieste, mažiau valgo... Ir ne tokios vagiamos smile.gif

Nežinau, kuri geresnė.  Gal kaip kam? Mašinos kaip mašinos smile.gif Diedo klausiau, kuri geresnė, sakė, aišku, kad audi. Sakau, o tai ko man civiką nupirkai tada? censored2.gif Sako, o tada, kaip pirkau civiką, buvo geriausia civikas, supranti, o dabar, kai nusipirkau audi, yra geriausia audi, kas kuo važinėja, tas tą ir giria hihihi.gif Mano supratimu - gili teisybė, paskaitinėk forume hihihi.gif

Zinai,man vyras panasiai ir sake,kad jai nupirksiu BMW ar AUDI,pvz.4,jis masinoi nemiegos doh.gif
Siaip jauciu ir mazdaug zinau,kad vokieciai tikrai geresni,bet kad norisi kazko kito man,kiek galima sutuom audinem,kai aplinkui tiek visokiu modeliu,markiu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(kotiki @ 2006 06 22, 08:15)
Nieks neturi,del to ir klausymu tokiu visokiu bukiu uzduodu biggrin.gif pvz.kaip civikuose ijungiamas atbulinis,tikiuos ne kaip golfose,i prieki,kad paskui ,po sustojimo sviesofore,ar dar kur, ieskai ja,vis ijungdamas pirma greiti blush2.gif  doh.gif  biggrin.gif
Zinai,man vyras panasiai ir sake,kad jai nupirksiu BMW ar AUDI,pvz.4,jis masinoi nemiegos doh.gif
Siaip jauciu ir mazdaug zinau,kad vokieciai tikrai geresni,bet kad norisi kazko kito man,kiek galima sutuom audinem,kai aplinkui tiek visokiu modeliu,markiu thumbup.gif

Civikuose atbulinis įjungiamas atgal... Bet koks skirtumas, pradžioj tik gal, paskui pripranti. Matei, kaip golfininkai prie šviesoforo rauna? biggrin.gif Musėt, priprato hihihi.gif
nesakyčiau, kad vokiečiai geresni smile.gif Man broliai japonai labiau patinka, arklys ta audi... smile.gif
Atsakyti
Eik tu sau,su tais Golfais tai isvis,teko ir su drauge pavazinet,siaubas,ir vyras mano karta gavo papigiaiska,dyzelini,nes dyzelio turejo,tai zinok kai tekdavo kartais kartu su tuo golfu kur vaziuot,tai daznai tekdavo paraudonuot ir vyrui primint-"jura,tormozis dvizenie" doh.gif lotuliukas.gif (cia,kol pirma greiti ieskojo) lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Kotiki, kai paklausei apie galine pavara, net susimaschiau... Teko kelias minutes galvot kaip su ta pavara pas mani... g.gif O gi atbulyn ja reikia bigsmile.gif Tiesiog kai jungi automatishkai, nereikia kazhko grabineti ar galvoti. Jei gerai prisimenu, Audi lygiai taip pat atbulinis. O su vokiechiu firmom... Zhinai kas yra sakoma apie japonishkas - amzini varikliai. Jei man reiks tarp keliu mashinu rinktis, tai rinksiuos kuri man atrodys grazhesne bigsmile.gif Ne pagal taupuma ar dar kazhka... Tik pagal grozhy lotuliukas.gif
Atsakyti
Vairuoju civika ir esu labai patenkinta - toks mažiukas ir mobilus thumbup.gif Bet detalės tikrai nėra pigios, mano vyro piatakui detalės yra pigesnės, negu mano mašinytei. ir dar vienas trūkumas - nu labai jau žemas - jau keletą kartu kažką užkabinau su dugnu, nežinau, kaip su juos prie ežeriuko varinėsiu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Tosk @ 2006 06 22, 11:22)
Kotiki, kai paklausei apie galine pavara, net susimaschiau... Teko kelias minutes galvot kaip su ta pavara pas mani... g.gif O gi atbulyn ja reikia bigsmile.gif Tiesiog kai jungi automatishkai, nereikia kazhko grabineti ar galvoti. Jei gerai prisimenu, Audi lygiai taip pat atbulinis.  O su vokiechiu firmom... Zhinai kas yra sakoma apie japonishkas - amzini varikliai. Jei man reiks tarp keliu mashinu rinktis, tai rinksiuos kuri man atrodys grazhesne bigsmile.gif Ne pagal taupuma ar dar kazhka...  Tik pagal grozhy lotuliukas.gif

As irgi viska perku tik kas man grazu blush2.gif Del to daznai nukencia musu biudzeto pinigine doh.gif Ir nesvarbu ar tas daiktas,patogus,geras,ar masina ten tvarkinga,jai as isimylesiu i ja is pirmo zvilgsnio,amen...
Papildyta:
QUOTE(zajka @ 2006 06 22, 12:15)
Vairuoju civika ir esu labai patenkinta  - toks mažiukas ir mobilus thumbup.gif  Bet detalės tikrai nėra pigios, mano vyro piatakui detalės yra pigesnės, negu mano mašinytei. ir dar vienas trūkumas - nu labai jau žemas - jau keletą kartu kažką užkabinau su dugnu, nežinau, kaip su juos prie ežeriuko varinėsiu g.gif

Turbut hecbeka turi?kokiu metu?

Ar sedanai tokie pat zemus?
Atsakyti