Įkraunama...
Įkraunama...

Honda Civic

QUOTE(Ginija @ 2006 02 08, 00:30)
Tik vienas trūkumas sunku priprasti prie matomumo, ypač atbuliniu važiuojant.
Gal būčiau tik Civic'ą vairavus, gal būčiau pripratus. Bet kadangi pamainom tai vieną, tai kitą vairavau - sunkoka  doh.gif

O kas ten su tuo matomumu? g.gif Nelabai supratau .. ax.gif Cia apie sedana kalbi?
Atsakyti
Ne, čia apie šitą kalba eina[attachmentid=47971] Sėdynės labai žemos, tokios įdubę, tai ir nesimato smile.gif
Atsakyti
Aha, hondos žemos smile.gif Tas tai taip. Man tai kaip tik geriau, aš aukšta, tai nereik ragų susmeigt į lubas... Ir matosi idealiai smile.gif Bet mažiukei gal ir tikrai biskutuką žemokai g.gif
Atsakyti
QUOTE(Magdalena @ 2006 02 09, 20:24)
O kas ten su tuo matomumu? g.gif Nelabai supratau .. ax.gif  Cia apie sedana kalbi?

Apie Hečbeką ax.gif

QUOTE(Noa @ 2006 02 11, 21:36)
Aha, hondos žemos smile.gif Tas tai taip. Man tai kaip tik geriau, aš aukšta, tai nereik ragų susmeigt į lubas... Ir matosi idealiai smile.gif Bet mažiukei gal ir tikrai biskutuką žemokai g.gif

Nesu mažutė, bet vistiek man ji biškį per žema...
Tačiau šiaip ar taip liuks mašinytė. Mielai ir ateityje tokią įsigyčiau. Ypač nauji modeliai tokie wub.gif
Atsakyti
jei jau tokia tema turim tai ir as pasisakysiu bigsmile.gif turejau civica 91 metu, laaabai miela masinyte, ismoke mane vairuoti smile.gif atitarnavo kaip sakant, o dabar ir vel turiu civika tik 2002 sedana. vat. esu istikima civikams lotuliukas.gif geriausia masina moterikems smile.gif
Atsakyti
sveikute civikas 2duru irgi mano svajone man ji tokia moteriska masinyte kai pernai ejom su vyru ir tevu pirkt masinos buvo 2civikai tokie kaip man patinka as taip norejau kad man ja nupirktu tai mano vyras su devu pradejo zyst kas nemasina cia o rudziugabalas mano tevas remontuoja masinas tai taip ir sako,tai nupirko megani 96m o as ir toliau einu pro masinas ir kai pamatau civika seile tysta tai vyras is manes zvengia visalaik,sakau vistiek kadanors nusipirksiu tokia vistiek
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2006 01 18, 21:54)
Kaip suprast greita? bigsmile.gif  Aš irgi šiuo metu turiu civiką 96, 4 durų (tą didesnį), 1,6, bet nesuprantu to posakio - greita. Nu ant kiek gazuoji, ant tiek važiuoja smile.gif Kaip ir dauguma kitų mašinų smile.gif

Tiesa, vat manevringumu tai nepasižymi. Tokia... Inertiška gal? Kaip laivas smile.gif Pavaroms nejautri (užtai pirmai mašinai tinkama). Triukšminga. Užtat kolega peizevojasi, kad dyzelis, o pas mane kuo benziniausias benzinas, o aš pati į kokį renault įsėdus, negirdžiu, kada ana užsiveda biggrin.gif Nėr labai lengva, ką aš žinau, autostradoj nuo pravažiuojančių fūrų sukeliamo vėjo nenešioja smile.gif  Bet gal tie dviduriai lengvesni?

Benzo nevalgo beveik visai smile.gif  Babkes valgo taip - nusipirkai, sukišai n, o paskui važinėji sau spakainiai ir nieko (tfu tfu tfu rolleyes.gif ). Nu, ne kaip golfai, kurie vis byra ir byra smile.gif

O kuo čia jau tie golfai byra, mašina mašinai nelygu, negalima taip teigti apie visas.

QUOTE(kristina mikalauskienė @ 2006 01 19, 23:19)
biggrin.gif tai as su civikiuku vos spusteliu-ir lekiu ,isties lengva ,ir furos uznesdavo kely gera gūsi rolleyes.gif kuro nedaug sunaudodavo.bet verčiau pakalbėkime apie 16 vožtuvu -vat toks civikas porša atstoja thumbup.gif minusas-žema ,gerai nenuvalytoje aikštelėje žiema gali užsikasti,bet vasara-duobių nesijausdavo-skrisdavo keliu.ne kaip audinėje ar bemse -manometrai prieš nosi vaizda gadina ,susmunki ,o civike vaizdas kitas-rodos dviračiu mintum ,aparatūra netrukdo.ai ka bekalbėt ,po civiko dar 4 turėjome ,tai tik nostalgija liko unsure.gif

Taigi visos mažios labai jau spritnios, čia nuo mašinos svoriu priklauso, na bet kad lygini kad su civiki nejauti duobių doh.gif o palyginimas su audi ar bmw, tai nežinau ar teko važiuoti tau su tokiom mašinom, iš viso čia jų sulyginti negalima, skirtingos klasės, biggrin.gif
Atsakyti
AS vairuoju Honda Civic 2 duru. Taip, ji maza, manevringa bigsmile.gif Bet yra vienas didelis minusas-jei padarytumet su ja avarija tai jau liktu is jos nekas...... Vasara ivaziavau i Mitsiubishi. Jai nieko, tik bamperis iskilo, o man-lempa isduzo, prakiuro radiatorius, susismauke visas priekis. Remontas labai nepigiai atsiejo. Reikalas tame, kad Hondos zemos, tai ji man vargse ir sulindo po Mitsiubishi galu verysad.gif
Kita mano masina tikrai nebus Honda Civic-labai nesaugiai su ja jauciuosi ypac, kai priekyje vaziuoja dideles masinos...
Atsakyti
Sveikutės, aš irgi prisijungsiu prie Honda civic vairuotojų - šį savaitgalį tapau laiminga jos savininke, kol kas esu labai-labai patenkinta, ypač po mazdos 323 thumbup.gif . Pažiūrėsime, kaiop seksis toliau. O dėl to komentaro, kad labai lengva sudaužyti, tai visiškai sutinku. Beje, kada važiavau į Vilnių su ja plentu, labai jautėsi, kai lenkiausi su kokia fura schmoll.gif
Atsakyti
lengva, greita.............bet nesaugi, nes maža doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2006 05 05, 10:10)
lengva, greita.............bet nesaugi, nes maža  doh.gif

Dvidurės mažos. Keturdurės - ne laivai, bet mažiuke nepavadinsi g.gif
Atsakyti
nu keturdures tai tokio pat dydzio kaip ir dvidures nieko ten daugiau nera
Atsakyti