Įkraunama...
Įkraunama...

Honda Civic

Sveiki, Noriu pagalbos sulaikti is zinovu ar tiesiog miegeju. Noriu nupirkti masina, sustojau ties HONDA CIVIK. Kadan gi praktikos turiu mazai noriu nebrangios masinos. Pasirinkt manau automata. Gal patarsyt kokie "+" kokie "-" yra...i ka atkreipti demesi perkant. Kadan gi neturiu zmogaus kas patartu perkant, bijau suklysti. Kaip issirinkti sau tinkanti masina?
Nes aplamai girdejau tik gera apie HONDA CIVIC, bet kadan gi tai bus mano pirma masina, pasimeciau...
Is anksto aciu uz atsakymus ir patarimus.
Atsakyti
QUOTE(Martusik @ 2011 05 18, 14:08)
Sveiki, Noriu pagalbos sulaikti is zinovu ar tiesiog miegeju. Noriu nupirkti masina, sustojau ties HONDA CIVIK. Kadan gi praktikos turiu mazai noriu nebrangios masinos. Pasirinkt manau automata. Gal patarsyt kokie "+" kokie "-" yra...i ka atkreipti demesi perkant. Kadan gi neturiu zmogaus kas patartu perkant, bijau suklysti. Kaip issirinkti sau tinkanti masina?
Nes aplamai girdejau tik gera apie HONDA CIVIC, bet kadan gi tai bus mano pirma masina, pasimeciau...
Is anksto aciu uz atsakymus ir patarimus.


kieno + -? automato? nežinau, aš niekada nevairavau automato.

o šiaip tai sunku ką taip iš oro patarti. renkantis svarbu žinoti, kur važinėsite, kiek daug važinėsite, kokiais keliais, didelės jums reikia, ar nelabai (ar svarbi galimybė šaldytuvą pvz pervežti smile.gif ), kiek galite eksploatacijai skirti (yra mašinų, kurios remontuojasi pigiai, yra kurios brangiai, yra kurios visai negenda smile.gif ), kokių degalų norite, kokio dydžio variklio, kelių durų ir taip toliau ir panašiai. o svarbiausias klausimas yra, kiek pinigų turite ir kelintų metų mašina už tuos pinigus išeina. 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Martusik @ 2011 05 18, 14:08)
Nes aplamai girdejau tik gera apie HONDA CIVIC, bet kadan gi tai bus mano pirma masina, pasimeciau...


bet šiaip tai civikai thumbup.gif nes nu kaip kitaip yu.gif minkšti, erdvūs kaip tokios klasės, taupūs ant degalų, nebaisiai atrodo (nu nes ne golfai biggrin.gif)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kokošė: 20 gegužės 2011 - 13:52
Pati vairuoju Hondą civic coupe. Esu nepaprastai patenkinta. Aš tikrai siūlyčiau susirasti Honda Civic forumą.lt- yra toks internete. Ten bus be galo daug informacijos, patarimų, atsiliepimų bei skelbimų. Pati pirkau mašiną iš vieno vaikinuko , užsiregistravusio tame forume. Pati išsirinkau, pati apžiūrėjau, vaikiną pakviečiau tik paskutinei apžiūrai , kad išgirst jo nuomonę. Jau metus važinėju, buvau ir pas meistrus nuvežusi apžiūrėt - nors ji 1995, nesuirūdijusi, be jokių defektų, net meistrai stebisi, kad tokios puikios būklės ir nieko daryt nereik, net tepalų dar nekeičiau.
Honda Civic - pliusai
-1,5l - ryja mažai benzino
-nėra tokia brangi eksploatacija
- daili mašinytė ( na, gal dėl to, kad gavau tokį sportinį variantą, prižiūrėtą ir dar su galinga aparatūra
- nėra didelė kaina, galima įsigyt už kokius 4000 -4200Lt su praeita techn apžiūra
Honda Civic minusai
- pakankamai plonos skardos , tad jei būtų avarija, tokia mašina nėra labai saugi, nes greičiau metalas linksta
-nėra tyli, kai važiuoja - jaučiasi, girdisi variklis gan garsiai ( pas mane dar ir duslintuvas sportinis, kad dar ir baubia, bet man patinka ,gal kitiem tai minusas: )
- jei bus amerikietiškas modelis ( kaip pas mane), gali detalės brangesnės būt, nei europinio varianto.

Šiaip, aš nerealiai patenkinta, juk neplojau keturženklės sumos. Puikiai rieda, maloni išvaizda, man kaip pirmoji mašinytė - liux.

Atsakyti
vakar parsivarem. 2.2 dyzeliukas, 2009metu. looks like rocket - drives like rocket biggrin.gif labai lengva vairuoti - tik isedau ir iskart auto kaip savas, 140 arkliuku - biski gaziuko ir sauna i prieki raketukas. labai daug vietos viduj ir bagazine gero dydzio. 5.7l/100km rodo kompiuteris, cia puse kelio autostrada, puse miestuku. pirma diena viskuo patenkinti, veliau bus matyt wink.gif
Atsakyti
Ir aš jungiuosi prie Civikų mylėtojų smile.gif Nors ir ne pagal savo norą, bet teko, kiek pavažinėjau, tai visai maloniai važiuoja, tik persėdus nuo Renault Megane man ji kietoka atrodo g.gif Bet manau priprasiu ir bus thumbup.gif O ir mašina jau pažystama, prieš tai vyras beveik 3 metus su ja atvažinėjo bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos, gal kuri nors vazinejate 2002 metu civiku?
Atsakyti
Mano deje truputi senesnis 99 smile.gif
Bet draugė kaip tik vairuoja 2002 smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jauna mamytė @ 2012 03 03, 10:11)
Mano deje truputi senesnis 99 smile.gif
Bet draugė kaip tik vairuoja 2002  smile.gif



Gal tada drauge zinos, ar imanoma kaip nors atjungti priekini zibintu apiplovima? Nenoriu, kad purkstu ant zibintu kiekviena kart apiplaunat priekini stikla smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Azazella @ 2012 03 03, 21:01)
Gal tada drauge zinos, ar imanoma kaip nors atjungti priekini zibintu apiplovima? Nenoriu, kad purkstu ant zibintu kiekviena kart apiplaunat priekini stikla smile.gif

Aš ne draugė, bet gal žinosiu. Pabandykite įjungti gabaritinius žibintus ir tada plauti priekinį stiklą. Turėtų nepurkšti ant žibintų. O jei vistiek purkš, tai galite ant manęs forume papilti kakučio, tikrai padės smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Matomas: 03 kovo 2012 - 20:31
Ir as jungiuos i civiku klubeli, man nereali masinyte, vaziuoja puikiai, patenkinta labai labai wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(agniukee @ 2012 07 05, 11:30)
Ir as jungiuos i civiku klubeli, man nereali masinyte, vaziuoja puikiai, patenkinta labai labai  wub.gif  wub.gif  wub.gif


Sveika prisijungusi 4u.gif Tai pasipasakok kokių metų ir t.t tavo cviekiukas? smile.gif
Atsakyti
Aciu 4u.gif 2006m. kosminis dizeliukas, keturduris, bronzinis, superinis zodziu, pats paciausias bigsmile.gif wub.gif
Atsakyti