Įkraunama...
Įkraunama...

Honda Civic

as turiu senuciuke honda civic cupe 1994 metu.
Labai man patinka su ja vaziuoti.
vazineju jau trecia ziema ir tai mano pirmoji masina po teisiu islaikymo ir nuo pirmo isedimo man ji labai patiko. Jokiu rimtu gedimu nebuvo, pataisineti tai sen tai ten reikedavo, bet ne uz dideles sumas ir retai. Ir ziema man su ja labai gerai vazineti...
noreciau kad ir kita masina honda butu smile.gif
Atsakyti
Važinėju 2003 m. Civic'u 1,4l, mechanine, ir nesiskundžiu 4u.gif Pakaba gal kiek kietoka, bet pripratau aš prie tos mašinytės taip, kad bus gaila keisti.
Atsakyti
QUOTE(Aina @ 2010 10 06, 14:39)
gal jau niekas nebevairuojat Civic'iukų biggrin.gif  g.gif

šią savaitę, jau į jūsų gretas įsipaišysiu  bigsmile.gif (5D sport)


Puikus pasirinkimas - turim 5D EXE ir TypeR.
5D zavi atsiverciancia galiniu sedyniu apacia - labai patogu is parduotuves su pirkiniais parkeliauti, bet vaikiska kedute kaip tais lengviau sekasi TypeR'e prisegti, nors tas ir triju duru.
Atsakyti
sveiki smile.gif ka manote apie raudona mini kuperi?ar tai vien moteriska masina? rolleyes.gif
Atsakyti
Nu tikiuos, kad greit gausiu teises ir prisijungsiu prie Civic myletoju klubo wink.gif Kolkas tik apie isvaizda galiu pasakyt, kad man ji patinka thumbup.gif Ai dar automatas thumbup.gif O kai pavazinesiu tada jau pasidalinsiu savo nuomones ax.gif
Atsakyti
Vairuoju Honda Civic 2007 metu. Vis dar isimylejusi ja esu - netrukdo net kietas vaziavimas musu keliais. Super masinele.
Atsakyti
Sveiki, zadu kelauti 3500km su honda civiku 2003 metu 2l sport, ka galit pasakyti, patarti apie sia masinyte? Nezadu jos sau pasilikti ,planauju parduoti.
Atsakyti
vairuoju cve yess.gif kiuką ploja.gif
Atsakyti
QUOTE(audratum @ 2011 04 11, 15:02)
Sveiki, zadu kelauti 3500km su honda civiku 2003 metu 2l sport, ka galit pasakyti, patarti apie sia masinyte? Nezadu jos sau pasilikti ,planauju parduoti.


Type R? Puiki masina thumbup.gif Tik gal kiek kietoka Lietuvos bulviu laukams (gatvemis liezuvis neapsivercia vadinti)
Atsakyti
pardaviau as ta civika nepatiko jis man, pravaziavau 1200km ir keiciausi su MB i audine, o cia tai masina su civiku nera ka lyginti.
Atsakyti
Turiu 98m civikiuka, 4 duru, man ji labai miela, ir vaziuojasi smagiai. tik pastebejau kad ji retesnis variantas, o dar ir dyzelis.
gal kas tokia turi? ax.gif
Atsakyti
mes irgi turim Civic dyzeliuka, keturiu duru tik 2003 m. Labai puikus atomobilis, mazai "ryja", patikimas ir puikios isvaizdos wub.gif
Atsakyti