Įkraunama...
Įkraunama...

Honda Civic

QUOTE(Agnė @ 2006 01 24, 06:37)
Pavadinime dar trūksta žodelio "kieta" (ne ta gerąja prasme biggrin.gif ). Buvo mano pirma mašina- 93metų, 1,3. Nu nelabai greit įsibėgėdavo schmoll.gif Tiesiojoj fūras sunku aplenkt būdavo. Bet mieste gerai, kažkur skaičiau, kad civic'us "sekretorių porche" vadina biggrin.gif
.............

Sekretoriu porsche vadina CRX'us, o ne visus Civic'us smile.gif
Atsakyti
Pasigirsiu ir as...per tuos salcius sirgau, tad praeita savaite manoji kieme liudejo viena. O kai savaitgali nuejau pakalbinti - uzsikure mano Cibute biggrin.gif Jai pirma ziema Lietuvoje, va ir atlaike musu salcius 4u.gif
Atsakyti
[quote=Noa,2006 01 18, 20:54]
Kaip suprast greita? bigsmile.gif Aš irgi šiuo metu turiu civiką 96, 4 durų (tą didesnį), 1,6, bet nesuprantu to posakio - greita. Nu ant kiek gazuoji, ant tiek važiuoja smile.gif Kaip ir dauguma kitų mašinų smile.gif

Va pavaziuosi su kita ir suprasi lotuliukas.gif Beje maniske tokia pati kaip ir tavo na tik metais vyresne 1995m. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kofee @ 2006 01 24, 11:13)
Va pavaziuosi su kita ir suprasi lotuliukas.gif  Beje maniske tokia pati kaip ir tavo na tik metais vyresne 1995m. smile.gif


Tai tu gal geriau paaiškink bigsmile.gif Jei žinai bigsmile.gif

Mano supratimu, tai manevringumas ir greitumas skiriasi. Manevringas - tai kaip greit į pedalus reaguoja, kaip greit įsibėgėja. O greitis? Kiek iš viso išspaudžia? g.gif

O šiaip visai nebūtinai taviškė tokia pati tongue.gif Ar tu žinai, kiek jų modelių tų pačių metų vaikščioja? Važinėja... ax.gif Beje, ant 1995 kai kurie modeliai "lenkiasi", ir gali būt poros mėnesių skirtumas, o mašina kitokia. Ir charakteristikos kitos... O dar pažėk - angliško ir japoniško surinkimo. Skirtingos mašinos. To- to tongue.gif

http://klubas.autos....show&mark=Honda
Atsakyti
Sako CIVIC lagai rudija, labai!!! Ju labai plonyte skarda...
Bet as mirstu kaip ji man patinka...
Atsakyti
oj gera temele, yra kur savo masiniuka pagirti, na as ir tiesa pasakius is pirmop zvilgsnio isimylejau honduke, turejau raudona savo masiniuka, bet kazkoks balvonas sumaises pagrindine su salutiniu, ja is manes ateme( tiksliau sudauze ) verysad.gif dabar vyras nupirko kita, bet pilka , na per situos salcius ji pas mane be problemu uzsivesdavo, tik su vairo stiprintuvu reikedavo pasitart biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurga24: 26 sausio 2006 - 22:44
QUOTE(bercike @ 2006 01 26, 13:10)
Sako CIVIC lagai rudija, labai!!! Ju labai plonyte skarda...
Bet as mirstu kaip ji man patinka...

Galines ratu arkos rudija.
O daugiau kaip ir visos.
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2006 01 24, 14:23)
Tai tu gal geriau paaiškink bigsmile.gif Jei žinai bigsmile.gif

Mano supratimu, tai manevringumas ir greitumas skiriasi. Manevringas - tai kaip greit į pedalus reaguoja, kaip greit įsibėgėja. O greitis? Kiek iš viso išspaudžia? g.gif

O šiaip visai nebūtinai taviškė tokia pati tongue.gif Ar tu žinai, kiek jų modelių tų pačių metų vaikščioja? Važinėja... ax.gif  Beje, ant 1995 kai kurie modeliai "lenkiasi", ir gali būt poros mėnesių skirtumas, o mašina kitokia. Ir charakteristikos kitos... O dar pažėk - angliško ir japoniško surinkimo. Skirtingos mašinos. To- to tongue.gif

http://klubas.autos....show&mark=Honda


Oi tundra, kaip drysau lyginti tavo masinele su savo doh.gif doh.gif doh.gif Einu i Hondos klubo puslapi, apsisviesiu book.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kofee @ 2006 02 01, 20:03)
Oi tundra, kaip drysau lyginti tavo masinele su savo doh.gif  doh.gif  doh.gif  Einu i Hondos klubo puslapi,  apsisviesiu  book.gif  lotuliukas.gif

Dėl drįsimo tai man regis lengvai perlenkei, o dėl kitko (Kad tundra) tai sutinku bigsmile.gif paskaityk, apsišviesk bigsmile.gif
Atsakyti
Mano irgi civikiukas thumbup.gif liuks mašinytė bigsmile.gif
Vyras jau kalbina parduot, nori kitą pirkt, bet aš sakau nea schmoll.gif
Bent kol kas nekeisčiau į kitą jokiais būdais tongue.gif
Atsakyti
Teko ir man vairuoti Honda Civic. Labai faina mašinytė. Tik vienas trūkumas sunku priprasti prie matomumo, ypač atbuliniu važiuojant.
Gal būčiau tik Civic'ą vairavus, gal būčiau pripratus. Bet kadangi pamainom tai vieną, tai kitą vairavau - sunkoka doh.gif
Atsakyti
As irgi vairuoju civikiuka 94 metu. Labai man ji patinka. Trukumas tas, kad labai zemai sedziu ir masinos gabaritu nelabai matau. Pradzioj pagalve po uzpakaliu pasidedavau. dabar jau lyg pripratau.
Nors siaip neturiu as su kuo ja palyginti, cia mano pirma masina. Bet pakolkas keisi nenoreciau smile.gif
Atsakyti