Įkraunama...
Įkraunama...

Honda Civic

QUOTE(agotas @ 2009 05 22, 16:22)
As variau apziura 40000, tai tikrai nekeite jokiu disku unsure.gif Pas mane irgi automatas mirksiukas.gif

tai maniske reikia kazkam vadinasi prastumti
doh.gif
Atsakyti
QUOTE(dynamite @ 2009 05 22, 13:23)
Ar cia silpnoji vieta, tiksliai nezinau, bet pasiklausiu draugo, jis hondu tvarkymo profesionalas. smile.gif
Tik prisiminiau viena nemalonu atsitikima, kuris atsitiko draugo tevui. Nuvare tevukas 2008 m. Honda i eilini patikrinima ir po 1.5 val atgauna masina su 600lt saskaita. Pasiziuri, kas atlikta ir mato, kad stabdziu kaladeles pakeistos, nors realiai tai negalejo buti padaryta, nes norint jas pakeisti, reikia ratus nuimti, o jie su slapukais buvo, t.y. norejo pasipinigauti truputi doh.gif Pakele skandala del tos paslaugos, tai atsiprase, kad suklydo ir sumazino saskaita 300lt. Taip kad ziurekite, ka servisuose atlieka, gal uz "ora" mokate  doh.gif

Klausyk,o cia kokiam mieste ir kokiam servise?Idomu butu.Jei nenori cia rasyti,parasyk i az
Atsakyti
Zinau, kad Vilniuje, sertifikuotame Honda patikros salone... Jei domina, parasysiu ir pavadinima.

Kalbejau su draugu, sake, kad pirma karta girdi apie tokia Honda problema. unsure.gif Tikrai ne tipine unsure.gif

QUOTE(Anyte_uogyte @ 2009 05 22, 23:52)
Klausyk,o cia kokiam mieste ir kokiam servise?Idomu butu.Jei nenori cia rasyti,parasyk i az

Atsakyti
QUOTE(dynamite @ 2009 05 24, 20:30)
Zinau, kad Vilniuje, sertifikuotame Honda patikros salone... Jei domina, parasysiu ir pavadinima.

Kalbejau su draugu, sake, kad pirma karta girdi apie tokia Honda problema.  unsure.gif Tikrai ne tipine  unsure.gif

As tai buvau VECHO,o koks kitas?Parasyk,jei nesunku. 4u.gif
Atsakyti
sveiki. jau 2men.kaip turiu 1992 metu civic su duju iranga 1.5l. duju sanaudos tik 7 litrai 100km. labai ekonomiska.. bet nespeju keisti dalis viena po kitos, tai babina sugedo,tai sarnyras, stabdziu kaladeles,diskai,suportai,vadinamos granatos, ryja tepalus. pries tai turejau prelude,per tris metus nei vieno gedimo,bet kuro sanaudos 15ltr benzino 100 km. Kuo civic man patinka tai,kad nera kieta masina,ekonomiska,patogi,manevringa ir pigi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Aristokratė @ 2009 05 12, 11:14)
o kokie pvz. atsiliepimai apie pati paskutini modeli, ziuriu ir ikandamos kainos jau bet, kad vejai dar kisenese, ech  wub.gif

As turiu kosmini civic'a, metus laiko, tai per pirma garantine apziura pakeite tepalus ir filtrus. Dar buvo isores klimato jutiklis sugedes, bet pakeite nemokamai, nes garantija.
Siaip dar negaliu atsidziaugti savo masinyte, vaziuoja kaip bitute thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(naura14 @ 2009 04 01, 21:30)
oi, mano tikrai ne mazyte, pas mane amerikoniskas variantas, tai kiti net nesupranta, kokios markes masina...

Naura, o kaip su amerikietiskos masinos detalem? ar nera problemu? as irgi noriu amerikietiska pirkti smile.gif
Atsakyti
Sveikutes,Hondu myletojos,galvoju ir as apie Civika,bet kokiu 92m.,noreciau atsiliepimu apie tu metu masiniukus su automatine pavaru deze,kaip veikia?del rudziu tai zinau kad rudyja,bet ka daryt patinka jinai man:)
Atsakyti
Rudyt tai tikrai rudija, aisku, priklauso nuo to, kaip priziureta ji buvo wink.gif Jei masina bus daugmaz tvarkinga, tai ir automatine pavaru deze turetu laikyti. Siaip hondos automatai laikomi patvariais. --> Cia didziojo honda fano ats. Jei bus dar klausimu, mielai atsakys rolleyes.gif


QUOTE(aureelka @ 2009 08 30, 23:29)
Sveikutes,Hondu myletojos,galvoju ir as apie Civika,bet kokiu 92m.,noreciau atsiliepimu apie tu metu masiniukus su automatine pavaru deze,kaip veikia?del rudziu tai zinau kad rudyja,bet ka daryt patinka jinai man:)

Atsakyti
QUOTE(aureelka @ 2009 08 30, 23:29)
Sveikutes,Hondu myletojos,galvoju ir as apie Civika,bet kokiu 92m.,noreciau atsiliepimu apie tu metu masiniukus su automatine pavaru deze,kaip veikia?del rudziu tai zinau kad rudyja,bet ka daryt patinka jinai man:)


Rūdys tai ne šiaip kosmetinis defektas.. Tokių metų civikui labai reiktų žiūrėt apačioj, ar neišrūdiję gale nešančiosios konstrukcijos, ten kur didieji sailenblokai presuojasi ir kur slenksčiai su arkom gale jungiasi...Jei ten tvarka, tai dar pagyvens mašiniukas.
O del automatinės dėžės - tai jo, pas hondas skaitosi vienos patikimiausių.Nors kas ir kaip ją eksplotavo nesužinosi.Taip kad pirkimas-loterija, o pralaimėjimo atveju mašina bus neverta remonto....
Atsakyti
aciukas visoms uz atsakymus:)na manau ka nors issirinksiu is penktos kartos civiku siaip dabar kiek ziuriu skelbimus kaina tokia patraukli,ir masiniukas neblogai visai atrodo,norisi maziukes masineles,ir kad eksploatacija butu pigi ir ekonomiska,nes turim minivena,tai as negaliu prie jo niekaip priprast,didele jinai man ir prisiparkuoti sunku:) bandysiu kalbinti vyra kad man nupirktu masinele:)
Atsakyti
QUOTE(dynamite @ 2009 05 24, 19:30)
Kalbejau su draugu, sake, kad pirma karta girdi apie tokia Honda problema.  unsure.gif Tikrai ne tipine  unsure.gif



kaip idomiai.. o musu civicui per du metus (pirkom nauja) du kartus keite kaladeles. ir kas is pazistamu naujas hondas pirko , irgi ta pati problema, kad kaladeles reikejo keisti, patys veho sako, kad brokas ju kazkoks yra. Bet tikrai esu uztikrinta, kad reikejo keisti, nes stabdant cype labai...
Atsakyti