Įkraunama...
Įkraunama...

Honda Civic

BTA Draudimas kovo 23-29 d. vykdo akciją, kurios metu būtent HONDA automobilių savininkams privalomajam civilinės atsakomybės draudimui taikoma -15% nuolaida. Manau ši informacija bus aktuali visoms HONDA automobilių turėtojoms. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kama50 @ 2009 03 19, 15:59)
BTA Draudimas kovo 23-29 d. vykdo akciją, kurios metu būtent HONDA automobilių savininkams privalomajam civilinės atsakomybės draudimui taikoma -15% nuolaida. Manau ši informacija bus aktuali visoms HONDA automobilių turėtojoms. smile.gif


Labai laiku apziurejau.. smile.gif
Papildyta:
QUOTE(ciosyte @ 2009 02 25, 14:35)
Civikas mano trecioji masina ir nerealiai juo dziaugiuosi  thumbup.gif  turiu coupe, tai jis ir nera labai mazutis ir labai dailutis (man), o ir palakstyt galima puikiausiai norui esant wub.gif  kolkas nebeisivaizduoju saves uz kitos masinos vairo  smile.gif  o jei kada kuriai kils klausimu del civico tvarkymo Kaune irgi drasiai galit kreiptis,  maniskis fanatikas situ masinu ir puikiai nusimano ju remonte  bigsmile.gif


Mano irgi kupe ir man tai pati graziausia masina, o kai as pirkau, dar LT nedaug tokiu buvo, dabar jau ziuriu viena kita internete matosi.. Tai tikiuosi galesiu kreiptis i tavo vyreli jei ka.. del masiniuko biggrin.gif
Atsakyti
turėjau tokį-1994m- mažutį, gražutį- labai patiko wub.gif nusiskundimų beveik neturėjau- tik duslintuvas pavargęs buvo... pardaviau, nes reikėjo vykti užsienyn
Atsakyti
oi, mano tikrai ne mazyte, pas mane amerikoniskas variantas, tai kiti net nesupranta, kokios markes masina...
Atsakyti
Mano Honda Civic '95 coupe wub.gif Draugas uzkrete ta manija, pas ji seimoje visi civikai lotuliukas.gif
Siaip labai grazi ji man, tik vietos mazoka doh.gif Uzuojauta draugams, kurie masinos gale turi sedeti, nes kai kuriems galva remiasi i lubas lotuliukas.gif
Bet nieko, dabar svajonese-planuose kosmine civic wub.gif
Atsakyti
naura14 drasiai, kada tik ko reikes smile.gif manau Kaune labiau mylincio civicus meistriuko tikrai nerasi biggrin.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
o kokie pvz. atsiliepimai apie pati paskutini modeli, ziuriu ir ikandamos kainos jau bet, kad vejai dar kisenese, ech wub.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,norejau paklausti kaip laikosi jusu masinytes?Tiksliau tu kurios pirkot naujo modelio?Ar cia mano vienos kas 20000 tenka keisti stabdziu diskus ir kaladeles?O gal cia ju silpnoji vieta?Antri metai eina masinytei.Po pirmu keite tik galinius,siemet per antra apziura pakeite galinius,o po menesio jau ir priekinius.Masinyte atsidziaugti negaliu,bet kai zinai,kad stabdziai silpnoji vieta kazkaip idomu vazineti darosi...
Atsakyti
QUOTE(Anyte_uogyte @ 2009 05 21, 18:10)
Sveikos merginos,norejau paklausti kaip laikosi jusu masinytes?Tiksliau tu kurios pirkot naujo modelio?Ar cia mano vienos kas 20000  tenka keisti stabdziu diskus ir kaladeles?O gal cia ju silpnoji vieta?Antri metai eina masinytei.Po pirmu keite tik galinius,siemet per antra apziura pakeite galinius,o po menesio jau ir priekinius.Masinyte atsidziaugti negaliu,bet kai zinai,kad stabdziai silpnoji vieta kazkaip idomu vazineti darosi...



Mano naujo modeliuko, tik ne kosminis, o sedanas, jau 1,6 metu vazineju, dar nieko nekeite, tik vairuotojo lango automatika, bet sutvarke be problemu, daugiau gedimu nebuvo. Negirdejau, kad butu beda su stabdziai, cia tai naujiena. Tiesa, as pravaziavau dar tik 20 000 km, gal pasimatys ir pas mane kas nors panasaus...
Atsakyti
Ar cia silpnoji vieta, tiksliai nezinau, bet pasiklausiu draugo, jis hondu tvarkymo profesionalas. smile.gif
Tik prisiminiau viena nemalonu atsitikima, kuris atsitiko draugo tevui. Nuvare tevukas 2008 m. Honda i eilini patikrinima ir po 1.5 val atgauna masina su 600lt saskaita. Pasiziuri, kas atlikta ir mato, kad stabdziu kaladeles pakeistos, nors realiai tai negalejo buti padaryta, nes norint jas pakeisti, reikia ratus nuimti, o jie su slapukais buvo, t.y. norejo pasipinigauti truputi doh.gif Pakele skandala del tos paslaugos, tai atsiprase, kad suklydo ir sumazino saskaita 300lt. Taip kad ziurekite, ka servisuose atlieka, gal uz "ora" mokate doh.gif

QUOTE(Anyte_uogyte @ 2009 05 21, 18:10)
Sveikos merginos,norejau paklausti kaip laikosi jusu masinytes?Tiksliau tu kurios pirkot naujo modelio?Ar cia mano vienos kas 20000  tenka keisti stabdziu diskus ir kaladeles?O gal cia ju silpnoji vieta?Antri metai eina masinytei.Po pirmu keite tik galinius,siemet per antra apziura pakeite galinius,o po menesio jau ir priekinius.Masinyte atsidziaugti negaliu,bet kai zinai,kad stabdziai silpnoji vieta kazkaip idomu vazineti darosi...

Atsakyti
QUOTE(dynamite @ 2009 05 22, 13:23)
Ar cia silpnoji vieta, tiksliai nezinau, bet pasiklausiu draugo, jis hondu tvarkymo profesionalas. smile.gif
Tik prisiminiau viena nemalonu atsitikima, kuris atsitiko draugo tevui. Nuvare tevukas 2008 m. Honda i eilini patikrinima ir po 1.5 val atgauna masina su 600lt saskaita. Pasiziuri, kas atlikta ir mato, kad stabdziu kaladeles pakeistos, nors realiai tai negalejo buti padaryta, nes norint jas pakeisti, reikia ratus nuimti, o jie su slapukais buvo, t.y. norejo pasipinigauti truputi doh.gif Pakele skandala del tos paslaugos, tai atsiprase, kad suklydo ir sumazino saskaita 300lt. Taip kad ziurekite, ka servisuose atlieka, gal uz "ora" mokate  doh.gif

Ne man tai keite.Pernai po 20000 ir diskus ir kaladeles keite,bet juos kompensavo gamintojas.O siemet irgi po 40000 galinius pakeite diskus su kaladelem,o po menesio,t.y. si treciadieni ir priekinius.Man jau buvo isterija,tai vyras stovejo ir ziurejo ka jie ten daro.Irgi buvo mintis kad isdurineja.Tiesa pas mane automatas gal del to?Ir 2007 metu.Gal velesniuose ka patobulino?Nu kolkas verdu ir galvoju jau apie kita masina,nes jei masina neturinti 2 metu tiek reikalauja demesio ,kas bus,kai jai bus 5-6 metai.Jau mintyse kirba kaip pasikeisti.Gal zinot ar superka jie masinas?Savo parduociau ir pirkciau kazka kito.Nors visada buvau Civico fanate.Bet manau teks aukotiii
Atsakyti
QUOTE(Anyte_uogyte @ 2009 05 22, 16:15)
Ne man tai keite.Pernai po 20000 ir diskus ir kaladeles keite,bet juos kompensavo gamintojas.O siemet irgi po 40000 galinius pakeite diskus su kaladelem,o po menesio,t.y. si treciadieni ir priekinius.Man jau buvo isterija,tai vyras stovejo ir ziurejo ka jie ten daro.Irgi buvo mintis kad isdurineja.Tiesa pas mane automatas gal del to?Ir 2007 metu.Gal  velesniuose ka patobulino?Nu  kolkas verdu ir galvoju jau apie kita masina,nes jei masina neturinti 2 metu tiek reikalauja demesio ,kas bus,kai jai bus 5-6 metai.Jau  mintyse kirba kaip pasikeisti.Gal zinot  ar superka jie masinas?Savo parduociau ir pirkciau kazka kito.Nors visada buvau Civico fanate.Bet  manau teks aukotiii


As variau apziura 40000, tai tikrai nekeite jokiu disku unsure.gif Pas mane irgi automatas mirksiukas.gif
Atsakyti