Įkraunama...
Įkraunama...

Honda Civic

tai mano pirmasis automobilis, man labai liuks smile.gif
Atsakyti
O aš neseniai netikėtai atsisveikinau su savo pirmąja mašinyte civikiuku cray.gif Parsivarėm pas tėvus į kaimuką topsecret.gif pašpakliuoti surūdijusius šonus, ir kad apipuolė pirkėjai (net 3 kandidatai biggrin.gif ) unsure.gif Pardavėm blush2.gif . Kad ir aprūdijęs, bet vis tiek geras ir mielas wub.gif mašiniukas buvo user posted image
Atsakyti
Masiniukas tai super thumbup.gif maza taupi priparkuot ja lengva vietos daug nereikia,tik va viena minusa turi bent mana((96m)ner raudonos lemputes benzo,tai tik sitas nervuoja.O siap tai rieda smagiai tik gaila kad parduot ja reikia,nes turim dar 2 kitas o 3 masinas islaikyt ner lengva.
O mano svajoniu masina tai "cosminis"civicas.o isvis tai japonoskos masinytes tai jega showoff.gif
Atsakyti
QUOTE(CARMA @ 2008 11 11, 14:54)
Masiniukas tai super thumbup.gif maza taupi priparkuot ja lengva vietos daug nereikia,tik va viena minusa turi bent mana((96m)ner raudonos lemputes benzo,tai tik sitas nervuoja.O siap tai rieda smagiai tik gaila kad parduot ja reikia,nes turim dar 2  kitas o 3 masinas islaikyt ner lengva.
O mano svajoniu masina tai "cosminis"civicas.o isvis tai japonoskos masinytes tai jega showoff.gif



Mano senajam civikiuke taip pat nebuvo raudonos benzino lemputes, tik as galvojau, kad ji tiesiog nebeveikia, o pasirodo jos is viso nebuvo doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Tai jo polaiko ir as tai supratau ,bet iki tol vyra edziau kad varytu ir padarytu kad degtu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vidutele @ 2008 11 11, 15:47)
Mano senajam civikiuke taip pat nebuvo raudonos benzino lemputes, tik as galvojau, kad ji tiesiog nebeveikia, o pasirodo jos is viso nebuvo doh.gif  lotuliukas.gif

Na va išsiaiškinau, aš iki šiol maniau, kad neveikia (vairuoju 1.5m 94m.civikiuką) doh.gif lotuliukas.gif gerai, kad SM yra biggrin.gif
Atsakyti
as irgi tik neseniai suzinojau kad raudonos lemputes pas mane civice isvis nera biggrin.gif visad galvojau kad neveikia blush2.gif biggrin.gif o siaip labai patinka man mano masinyte,nelabai net noreciau keisti,nu nebent i ta naujaucia civica smile.gif
Atsakyti
Turiu tokia retenybę '98 Civic Aerodeck 1,8Vti.
Daug kas tikriausiai net nežinot kaip atrodo. smile.gif
Super mašina. Variklis iš sportinės Integros (biškelį pailpnintas iki 169 AG). Minkšta pakaba, universalas.
Ir į trasą ir į sodą tu suspėsi tik su ... smile.gif
Atsakyti
mano antra masinyte buvo civikiukas, man buvo super, studentiska masinyte, ekonomiska, mazute, kaip ne daug patirties turinciai variklio galios irgi uzteko, dabar vyro brolis studenciokas vazinejas ir dziaugias, dabar turiu universala, bet ir poreikiai kiti, auto kedute reikia kad butu patogu prisegti, kad vezimas tilptu i bagazine, su cibute butu sunkiau.
Atsakyti
Civikas mano trecioji masina ir nerealiai juo dziaugiuosi thumbup.gif turiu coupe, tai jis ir nera labai mazutis ir labai dailutis (man), o ir palakstyt galima puikiausiai norui esant wub.gif kolkas nebeisivaizduoju saves uz kitos masinos vairo smile.gif o jei kada kuriai kils klausimu del civico tvarkymo Kaune irgi drasiai galit kreiptis, maniskis fanatikas situ masinu ir puikiai nusimano ju remonte bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(tigree81 @ 2008 06 27, 14:29)
Jungsiuos prie Civiku myletoju 4u.gif
kita savaite bandysiu prisijaukinti Honda civik dvidure kur eina nuo 1996 metu su apvalesniu uzpakaliu blush2.gif
Gal kas turit tokio modelio civikiuka? ax.gif
http://www.theautoch...c_hatchback.jpg
4u.gif


Aš su tokia važinėju. thumbup.gif mašinytė - ir meiste su ja lengva manevruoti, ir tolimesniems reisams taupiai suvažinėti galima.
Atsakyti
As turiu Civic 2001 m. dvieju duru smile.gif Nu ka, mieste labai gerai su ja landzioti, parkuoti gana paprasta. Dizainas man patinka. Kitaip, nei tie patys naujausi cosmo Civic'ai doh.gif Kaip viena is minusu pamineciau gana dideli triuksma vaziuojant. Mieste nieko, bet jei kazkur rimciau vaziuoji 120+, ganetinai jauciasi triuksmas salone. Tenka garsiau muzikyte pasileist biggrin.gif
Atsakyti