Įkraunama...
Įkraunama...

Honda Civic

Ieškojau ir niekaip nerandu nuo kelintų metų civikų cinkuoti kėbulai? g.gif
Atsakyti
Man labai patiko 2006 m. Civikas, buvau uzsieni trim dienom issinuomavus, patiko valdymas, panele, stabilumas kelyje ir siaip hacbekai neblogo dizaino nauji
Atsakyti
Mokiausi vairuoti su 2002 civiku. Man ši mašina labai patiko, pirkčiau sau, bet vyrui nelabai patinka.
Atsakyti
QUOTE(pupytes @ 2008 05 24, 20:48)
Mokiausi vairuoti su 2002 civiku. Man ši mašina labai patiko, pirkčiau sau, bet vyrui nelabai patinka.


o kodel nepatinka? g.gif
Atsakyti
Honda Civic dvidurės mašinytės gana žemos, o kaip su "keturdure"? blush2.gif
Atsakyti
Visos jos žemos, sėdi tikrai žemai, šiandien kaip tik apžiūrinėjau, ieškaus pirkt, nu bet baisios pagal skelbimus doh.gif
Atsakyti
Jungsiuos prie Civiku myletoju 4u.gif
kita savaite bandysiu prisijaukinti Honda civik dvidure kur eina nuo 1996 metu su apvalesniu uzpakaliu blush2.gif
Gal kas turit tokio modelio civikiuka? ax.gif
http://www.theautoch...c_hatchback.jpg
4u.gif
Atsakyti
As tai labai geros nuomones apie Civic masiniukus,o labiausiai tai patinka 5D modeliuka s.Kai sugalvosim keisti i nauja,tai rinkciausi tik sia masinyte.As kai matatau mieste tai visalaika nulydziu akimis. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Busiukas: 28 birželio 2008 - 13:23
Platinu Civikų gretas 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikos wink.gif
tikiuosi ir aš greitu metu prisijungsiu prie jūsų smile.gif renkuosi civikiuką, esu tik pradedančioji vairuotoja.. tik va nenusprendžiu koks geriau blush2.gif gal jūs galite man patarti: šiaip žiūrinėju tarp honda civic coupe (1994,1995 metų) ir honda civic hečbeko (4/5 durų nuo 1995 metų).. bet niekaip nenusprendžiu kuris geresnis doh.gif šiaip coupe man gražesnis atrodo, toks mielesnis mirksiukas.gif hečbekas yra lyg ir patogesnis, keturių durų.. tai va ir svarstau - coupe ar hečbekas?.. kaip manot? - kurį pirkti jūs man patartumėte? g.gif
Atsakyti
sveiki drinks_cheers.gif
ir mes pirkom civic vis kalbat kad gera masinyte bet kaip variklis? ar greitai pareina? musu 96 civic vtec variklis 1,6. ? 4u.gif
Atsakyti
sveiki,


Aš Civiką 1995 turiu jau pusantrų metų. Liuks reikalas galiu pasakyt. Kas link greitumo ar manevringumo - nieko ypatinga... Su 1,5 varikliuku nepašokinėsi taip labai... Bet labai man patinka stabilumas - prie kelio prisispaudžia kad net, dėl savo žemumo turbūt. Kai reikia su darbo Opel Astra per gerą lietų važiuot, tai jis tiesiog plaukioja po kelią. O čia gali jaustis saugiai. Kuro ėda apie 7 l kas yra gerai. Remontas - praktiškai nieko dar neįkišau išskyrus tepalus/padangas, na dar duslintuvas nukrito ax.gif , toks buvo prarūdijęs. Didžiulė kaip tokiai mažai mašinai bagažinė. Trūkumai - žemas dugnas, kuris pavojingai braukia kai miško keliukais važiuoji. Ir šiaip žemos grindys - kai nėščia buvau labai sunkiai lindinėjau. Na, didesnei nei 4 žmogelių šeimynai jau per maža būtų. Bet šiaip tai liuks reikalas.
Atsakyti